Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 9N POLO İÇİN KOL DAYAMA  (Okunma sayısı 8459 defa)

9N POLO İÇİN KOL DAYAMA
« : 10 Mart 2011, 11:55:50 »
Merhaba Arkadaşlar.

9N polom için kol dayama araştırıyorum. Piyasadan bakma fırsatım olmadı henüz internetten inceldim ve benim aracıma uyabilecek 2 adet ürün buldum.
Bunların linkini ekliyorum. Aranızda yaptıran varsa yorumlarını rica ediyorum. Yada başka ürün önerisi olan varsa.. Her araca uygun diye satılan bir çok ürün var ama uyup uymayacağını bilemediğim için onlara hiç bakmıyorum.

Hepsiburada.com : Akıllı Alışveriş : bilgisayar, elektronik, cep telefonu ve daha binlerce ürün Türkiye'nin en büyük online alışveriş merkezi Hepsiburada.com'da

Hepsiburada.com : Akıllı Alışveriş : bilgisayar, elektronik, cep telefonu ve daha binlerce ürün Türkiye'nin en büyük online alışveriş merkezi Hepsiburada.com'da

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Ynt: 9N POLO İÇİN KOL DAYAMA
« Yanıtla #1 : 10 Mart 2011, 22:52:05 »
1-2nin takliti, 2.deri alman malı diye biliyorum daha kaliteli. 1i taktıranlar oldu(modacar dı) 2yide tavsiye edenler alanlar memnundu.
« Son Düzenleme: 10 Mart 2011, 22:53:23 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #2 : 11 Mart 2011, 18:24:14 »
birinci linktekini takmanız  için aracın üzerinde bulunan parçayı çıkarmalısınız el freninin altındaki 2 kanallı ve arkasında da 2 bardaklık olan parçayı

bunu onun yerine takınca önden klipsler tutuyor arka tarafı öne doğru esniyor
aracı vidalatmam derseniz hafif öne doğru esnemesine katlanmanız  gerekir
yok ben vidalatırım derseniz o zaman sağlamca tutar
ses yaptığını söylemeliyim araçta sese karşı duyarlı iseniz biraz seslidir, öter
üstüne biri kolunu koyup inmek için kendini çevirirken ağırlığını kolçağa verirse kırılıyor bilginiz olsun :)
çok fazla ağırlığa gelmiyor haberiniz olsun
tavsiye niteliğindedir bu yazdıklarım alınır kullanılır kolçak vazifesini yeterince üstlenir aldıktan sonra takmak için emniyet kemerlerinin tokalarının arasından geçirmek biraz zordur

2. ürün için aracınıza uygun modeli gönderilecek demiş sitede 2.link için
siteden değilde ben araştırıken sanayide adamın teki getirdi araca tuttu fakat bunu takmak için ise aracın üstündeki parçayı çıkarmak gerekmiyor arka taraftaki bardaklıkların üstüne oturtuluyor ve vidalanıyor
doğal olarak daha sonra kolçağı çıkarmak isterseniz aracın parçası delik kalır ben bundan dolayı tavsiye etmem
1.linktekinde öyle sorun yok parça çıkıp bu takıldığı için
daha sonra kolçağı çıkarıp orjinal parçayı takabilirsiniz
şimdiden hayırlı olsun
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #3 : 11 Mart 2011, 18:28:44 »
Kolçaklı Polo 9n3
bu da bilgi vermesi açısından faydalı olabiliir
SÜRAT FELAKETTİR

« Yanıtla #4 : 12 Mart 2011, 23:54:04 »
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler arkadaşlar. Bu iki ürün arasında kararsız kaldım açıkçası. 1.ürünün kalitesizliği düşündürücü, diğer ürününde vidalama gibi sorunu var. Ayrıca araştırmalarıma göre 1.ürünün renk uyumsuzluğu varmış. Bu arada araca göre kolçak yapan bir kaç yer öğrendim, zamanım olduğunda gidip onları inceledikten sonra biri için karar vereceğim.

« Yanıtla #5 : 13 Mart 2011, 23:40:20 »
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler arkadaşlar. Bu iki ürün arasında kararsız kaldım açıkçası. 1.ürünün kalitesizliği düşündürücü, diğer ürününde vidalama gibi sorunu var. Ayrıca araştırmalarıma göre 1.ürünün renk uyumsuzluğu varmış. Bu arada araca göre kolçak yapan bir kaç yer öğrendim, zamanım olduğunda gidip onları inceledikten sonra biri için karar vereceğim.

kolçak yapan yerler koltuğa yapıyorlar bildiğim kadarıyla
SÜRAT FELAKETTİR