Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 34 EZ 7154 Plakalı polo  (Okunma sayısı 7999 defa)

34 EZ 7154 Plakalı polo
« : 04 Eylül 2009, 16:05:10 »
Arkadaşlar öncelikle merhaba...
Ben de bir vw kullanıcısı olmak istedim ve polo lara baktım... 1.4 highline olan kasadan almak istedim. Daha sonra uygun bir araç bulamadım ve 2004 golf pasific aldım... Bu siteye de yeni üye oldum... Yalnız polo alacaklara bir uyarı olarak bu yazıyı yazmak istedim...
Herkes gibi internetten baktım ben de pololara.. Bu 34 EZ 7154 plakalı aracın sahibi Bilal YILDIZ, araçta sadece ön ve arka tamponda boya olduğunu, bir de kendinden önce sol arka çamurlukta hafif bir boya olduğunu söyledi. Arabanın duruşu da gayet güzel. Ben de ta Niğde'den arkadaşlarımla İstanbul'a kadar gittim. İstanbul arabası alınmaz tabiri bizim burda çok meşhurdur ama bi heyecanla gittik. Arabayı ekspere sokmadan almam dedim ve ekspere soktuk. Araba pert miş. 2004 yılında bir kaza yapmış ve araçta değişmeyen kalmamış. Bilal YILDIZ'A da birileri bu arabayı düzeltip satmışlar. Arabanın sadece km si orjinal. Bilal YILDIZ'IN da gördüğüm kadarıyla olaydan haberi yoktu. Arabayı almadan geldik üç gün sonra başka bir numaradan aradık araba kazalıymış ben de bilmiyordum ilanı kaldırıcam dedi.. aradan 15 gün gibi bir süre geçti Fakat dün ilana bir baktım baştan aşağı yenilemiş ve garaj arabası bu fiyata zor bulunur tertemiz yazmış. Telefonla arayıp hatasını sorduk... Tedirgin cevaplar verdi... İstanbul dışından mı geleceksiniz? sırf araba için mi? Bi yere mi göstereceksiniz kendiniz anlar mısınız gibi... Eğer bu arabayı alacak varsa, veya bakıp da masraf edecek boş yere kendini yormasın... Masraf da etmesin... Arabayı plakadan trafikten de sorgulatabilirsiniz... Kimsenin canı yanmasın... Adam arabayı çakacak yer arıyor arkadaşlar... Ben uyarı maksadıyla yazıyı yazıyım dedim... Para kolay kazanılmıyor arkadaşlar.. Gidip de içiniz yanmasın...

Sahininden. com internet sitesinde İlan no:14384152

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Ynt: 34 EZ 7154 Plakalı polo
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2009, 16:26:11 »
bilgi için teşekkürler İstanbulda insan iki kere düşünmeli ama her zaman iyi baktırmalı
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2009, 23:52:07 »
araç fazla yeni görünüyor zaten bi halt olduğu belli:) ya garaj arabası dersin ya da toplanmış dersin.Ama illa ki bi iz kalmıştır mazisinden
Das auto.

« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2009, 14:35:16 »
aynen internetten bakarak araba almaya kalktık ve 2 arabaya baktık iki arabada telefonda orjinaldi ve 1. arabada sol taraf ve sağ iki kapı ve tavan boyalıydı 2. sinde sol kapı değişmişti sol komple boyanmıştı artı kaputta ve en kötüsü kilometreyle oynanmıştı. çok moralim bozulmuştu düzgün bir araba bulamayacakmıyız diye ama bir gün sonra altunizade'deki pazarda buldum 1.4 polo comfortline tamamen orjinal boyasız değişensiz ve 37.000 km'de tabi hemen ekpertiz yaptırdım ve kilometre kontrolü yaptırdık orjinal km'de hemen aldım 18.000tl'ye

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2009, 15:18:18 »
Hayırlı olsun.Kaç model aldığınız polo?
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2009, 12:29:31 »
arkadaşım anlattığın olayın aynısı benim arkadaşımın başına geldi onada pert arabayı kakaladılar.

« Yanıtla #6 : 13 Eylül 2009, 15:02:45 »
gerçekten bilgi için teşekkürler benim amcamın başına böyle bişey geldi aracı almaktan vazgeçtik bu sefer aracın sahibi almam falan güzellikle almadı biraz gıdıklayınca aldı fakat suç amcamda sadece duruşuna önem vermişş aracın  ;D

« Yanıtla #7 : 16 Eylül 2009, 20:18:00 »
Arkadaşlar şimdi de sahibinden . com dan kaldırmış ilanı hürriyet oto ya vermiş. Ne adamlar var ya resmen birinin zor biriktirdği paraya kendi arabasını pert arabasını satacak. Kendisi bakmadan almış arabayı araştırmadan illa başkasının da canını yakacak ... http://www.hurriyetoto.com/oto/otomobil/detay.php?ilan_id=2825327   ilan no:  0-2825327