Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: amortisör takozu bilgi ve yardım...  (Okunma sayısı 3322 defa)

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
amortisör takozu bilgi ve yardım...
« : 02 Ağustos 2011, 22:59:40 »
herkeze yakşamlar arkadaşlar dostlar abiler... polocanımın yürüründe bir kaç değişikliğe gittim  bi kaç ay önce... ancak istediğim düşüklüğü yakalayamadım... coilover içinde yeterli bütçeye sahip değilim... tek çare ya coilover yada amortisör takozunu kesmem olduğunu söylediler. bu tarz bi uygulama yapan oldumu aramızda yada bilgisi olan varmı ?amortisör takozunu kesme konusunda mantıken orjinal bir parçanın fiziken yapısını değiştirmek zarar verir düşüncesindeyim ama acaba sorusu da hep aklımda...birde kısa takozlar varmış piyasada bilen gören varmı aramızda...
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Ynt: amortisör takozu bilgi ve yardım...
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2012, 09:47:47 »
Poloların Bazılarında Yay Yeterli olmuyor Ve sıkıntı başlıyor Bende 5 lik Yay Ve 16 BBs Var Ama İstediğim Düşüklüğü Yakalıyamadım Şu an Coilover Getittiriyorm Ama Bütcen Yok Dersen İstanbulda Yada İzmitte Sadece Ön Veya Arka coil yapıyolar önü Coil Yaparsın 300 400 civarı Arkayıda Amortisorden Ayarlatırsn 500 600 e biter