Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 4lüler  (Okunma sayısı 17793 defa)

Ynt: 4lüler
« Yanıtla #14 : 28 Ocak 2008, 18:22:41 »
hocam muhtemelen bağlantılarda sorun oluşmuştur daha önce benimde başıma geldi alarmcı halletti sende herhangiibir alarmcıya giderek sorunu halledebilirsin.. :tamamdir bu anahtarda piyasada satılan sustalı oto alarmı diye tabir edilen türlerden :tamamdir fazla takma kafana yani hocam ;)
pOWERED by istanbuloSSS

« Yanıtla #15 : 28 Ocak 2008, 18:37:15 »
Arkadaşım bu anahtar orijinal değil.Tamamen farklı.Aracın basicline mi?

evet basıclıne

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #16 : 28 Ocak 2008, 21:23:01 »
açtığın iki konuda da problemin alarm gibi görünüyor. iyi bir oto elektrikçi yada alarmın markasının yetkili servisleri sorunlarını giderir.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #17 : 28 Ocak 2008, 21:29:05 »
Rica ederim ne kızması.Orjinal sustalı anahtarlar bu şekilde oluyor.alt sıradan ilk 2 anahtar sizin aracınızınkinin orjinalidir.

Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #18 : 29 Ocak 2008, 16:33:38 »
Tesekkur ederım ıyı bır oto elekrıkcısı yada alarmcıya goturcem son bırsey sormak ısterım acaba bana bu ıslem pahalıya patlarmı

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #19 : 29 Ocak 2008, 22:16:46 »
İşlem derken orjinal anahtara dönücek iseniz yetkiliye gitmeniz gerekebilir sanırım.Ham olarak orjinal anahtar dışarda bulunurmu inanın bilgim yok.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #20 : 30 Ocak 2008, 14:31:48 »
Sevgılı arkadasım sorun derken burda aracın 4lulerın yanmaması ama sımdı dusundum yanıp yanmaması onemlı degıl zaten cvplayan butun herkese tesekkur ederım

Bu arada son bı sorum olcak mısal olarak anahtar kaybettım ,dıyelım ne kadara alabılıyoruz servısten yenı anahtarları