Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yol bilgisayarı taktırıyorum  (Okunma sayısı 8759 defa)

yol bilgisayarı taktırıyorum
« : 06 Mart 2012, 17:59:12 »
randevu aldım, yol bilgisayarını taktırıyorum artık :) :) görüşlerimi yazarım

Ynt: yol bilgisayarı taktırıyorum
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2012, 23:28:51 »
enderdenmı  taktırıosun servistemiii
polo 6R 2011-34yz087 yeşilköy

Çevrimdışı tuncyapici

• [i]Volkswagen[/i] HARBİ YAŞAM TARZI...
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2012, 00:21:29 »
kardeşim bu ne işe yarayacak ki bizim araçlardaki basit bir yol bilgisayarı falan mı anlayamadım

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2012, 00:37:46 »
kardeşim bu ne işe yarayacak ki bizim araçlardaki basit bir yol bilgisayarı falan mı anlayamadım
normal yol bilgisayarı işte. Kalan km yakıt tüketimi ortalama hız hız sınırlayıcı falan

« Yanıtla #4 : 07 Mart 2012, 00:39:05 »
aynen enderde taktırıosa  orjjjinal parca zaten bır cok özellik poloda aktıf hale gelıyor
polo 6R 2011-34yz087 yeşilköy

« Yanıtla #5 : 07 Mart 2012, 09:24:52 »
aynen enderde taktırıosa  orjjjinal parca zaten bır cok özellik poloda aktıf hale gelıyor

ender de taktırıyorum, servisle görüştüm bana dediklerini aktarıyorum..o firma işini çok iyi yapıyor olabilir, kullandıkları parça orjinal olabilir, bizim onlarla ortak çalışmamız olabilir, fakat sizin yakıt tüketimini takip edebilmek adına elektrik kısmını garanti dışı bırakmanıza değer mi siz kendiniz karar verin dedi bende değer dedim..onu yapma bunu yapma binmek keyif almak için alıyoruz araçlarımızı  :)

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #6 : 07 Mart 2012, 09:30:07 »
ender de taktırıyorum, servisle görüştüm bana dediklerini aktarıyorum..o firma işini çok iyi yapıyor olabilir, kullandıkları parça orjinal olabilir, bizim onlarla ortak çalışmamız olabilir, fakat sizin yakıt tüketimini takip edebilmek adına elektrik kısmını garanti dışı bırakmanıza değer mi siz kendiniz karar verin dedi bende değer dedim..onu yapma bunu yapma binmek keyif almak için alıyoruz araçlarımızı  :)
Türkiye çapında birçok vw yetkili servisi ender elektronikle anlaşmalı ve teyp tamirlerini ender'e yaptırıyorlar.Aynı şekilde servis banada aynı şeyleri söylemişti elektronik kısmı garanti dışı kalıyor,Bende garantimin bitmesini beklemiştim ve gidip yaptırdım.Aklınızda soru işareti kalmasın ender işini gayet güzel güzel ve güvenilir bir şekilde yapıyor. :tamamdir

Çevrimdışı MasterWK

• İnş Müh.
« Yanıtla #7 : 07 Mart 2012, 16:17:11 »
Enderdeki sis farı ve garanti arasındaki ilişkiyi bilen varmı malum orjinal parça.
Otomobil özgürlüktür...

« Yanıtla #8 : 07 Mart 2012, 17:33:02 »
Türkiye çapında birçok vw yetkili servisi ender elektronikle anlaşmalı ve teyp tamirlerini ender'e yaptırıyorlar.Aynı şekilde servis banada aynı şeyleri söylemişti elektronik kısmı garanti dışı kalıyor,Bende garantimin bitmesini beklemiştim ve gidip yaptırdım.Aklınızda soru işareti kalmasın ender işini gayet güzel güzel ve güvenilir bir şekilde yapıyor. :tamamdir

bugün öğrendiğim kadarıyla artık orjinal parça kullanılmışsa servis garanti dışı kaldı diyemeyecek miş..bilginize..

CC desteklemediğini öğrendim sonu 86 ymış.bu arada manuellerin büyük çoğunluğu desteklemiyor cc.yol bilgisayarını taktırdım..kullandıkça görüşlerimi yazarım tekrar

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #9 : 07 Mart 2012, 17:36:33 »
ewt araç elektrik ünitesinin kodunun son hanesi 087 ile bitenleri c.control destekliyor. Ona manuel demeyelimde şansla alakalı şansına hangi ünite düştüyse

« Yanıtla #10 : 07 Mart 2012, 19:02:27 »
Nerde görebiliriz bu numarayı ?
Deutsch spreche,schwer spreche,VW fahre O.o

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #11 : 07 Mart 2012, 21:23:07 »
2012 lerde destekliyor sanırım. benim ekranda epc yanıyor araba çalışırken

« Yanıtla #12 : 08 Mart 2012, 10:38:38 »
ewt araç elektrik ünitesinin kodunun son hanesi 087 ile bitenleri c.control destekliyor. Ona manuel demeyelimde şansla alakalı şansına hangi ünite düştüyse

endere gelen düz vites araçların hiçbirinde çıkmamış 87 ona dayanarak bir genelleme yaptım.

« Yanıtla #13 : 08 Mart 2012, 16:23:14 »
2011 model Polo içinde yol bilgisayarı eklentisi yapılabiliyor mu dijital panoya? Bilgisi olan var mı? Birde servis fiatı