Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yeni polo motor tercihi hangisi ?  (Okunma sayısı 13869 defa)

yeni polo motor tercihi hangisi ?
« : 12 Mayıs 2014, 00:51:44 »
öncelikle aranıza yeni katıldım herkese selamlar :) Çoğunuzun bildiği üzere çok yakında polo yeni kasasıyla tsi motorlarını Türkiye ye getirecek. Ben de inşallah gelir gelmez bir polo siparişi vermeyi düşünüyorum. Ama bir sorunum var henüz motor seçeneğime tam olarak karar veremedim :huh: bu konuda sizlerin fikirleri benim için önem arz ediyor. öncelikle şunu belirteyim aylık 1000 km civarında kullanan birisiyim. arada kaldığıdım 2 seçenek var biri 1.2 TSI 110 HP olanı diğeri 1.4 TDI 105 HP olanı. Düşüncelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum...

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: yeni polo motor tercihi hangisi ?
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2014, 01:10:45 »
Fiyatların açıklanmasını beklemeye karar vermiştiniz ya, ona göre karar verecektiniz.
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2014, 01:25:48 »
ben düz 1.2 kullanıyorum, çok da memnunum, memleketteki mazotun kalitesi belli

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
    1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2014, 09:42:40 »
bu motorların kronik sorunları var mı yok mu? ben olsam önce onu araştırırım. sonra en az yakıtla en verimli ve güçlü olanları seçimlerim arasına alırdım.

« Yanıtla #4 : 12 Mayıs 2014, 23:59:40 »
Fiyatların açıklanmasını beklemeye karar vermiştiniz ya, ona göre karar verecektiniz.
sizde sıklıkla takıldığım o malum forumun üyesisiniz anlaşılan:) evet tabiiki son kararımı fiyatlara göre vereceğim ama fiyatlar belli olmadan da bazı fikirleri edinmek istiyorum böyle sitelerdeki bilgili kişilerden :)
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2014, 00:00:30 Gönderen: furkan46 »

« Yanıtla #5 : 13 Mayıs 2014, 00:02:22 »
bu motorların kronik sorunları var mı yok mu? ben olsam önce onu araştırırım. sonra en az yakıtla en verimli ve güçlü olanları seçimlerim arasına alırdım.
işte benimde asıl amacım buralardan bunları öğrenmek bildiğim kadarıyla tsi motorun kronik bi sorununu duymadım tdi motorda da bi iki ufak sorunun( dpf ) gibi dışında bi sorun duymadım

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #6 : 13 Mayıs 2014, 01:20:54 »
Bence kronik sorun yoktur, kullanıcı hatası vardır. Bakımını düzenli olarak, gerektiği gibi yaparsan, nasıl kullanacağını bilirsen sorun olmaz. DPF ve DSG den kaynaklanan sorunlar da kullanıcı bilinçsizliğinden.
Akıl yaşta değil baştadır.