Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yay tavsiye nasıl?  (Okunma sayısı 6682 defa)

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
Yay tavsiye nasıl?
« : 18 Ekim 2012, 08:30:40 »
 Mrb arkadaşlar... Aracımı biraz düşürmek istiyorum. Yay takılması gerekiyormuş.. Bana bilgi verir misiniz? yeni yay mı takılacak kesilecek mi yoksa başka bir şey mi yapılacak. 17 cant lastik aldık kendini göstermiyor....

« Son Düzenleme: 18 Ekim 2012, 08:31:46 Gönderen: guney01 »

Ynt: Yay tavsiye nasıl?
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2012, 11:30:48 »
vogtland veya eibach 3,5 cm lik bir yay tavsiye ederim 5 cm kullanırsanız amortisör sorunları yaşıyorsunuz maslak nam amortisörde yaptırabilirsiniz montajını isterseniz yayları ordanda temin edebilirsiniz ama montajı mutlaka orda yaptırın derim kafanıza takılan her şeyde yardımcı olabilirim

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2012, 11:47:07 »
Adanada olduğumdan sorun olur Maslak :)

İşi bilmediğimden nerde nasıl yaptırırım tedirginim...

« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2012, 14:25:07 »
benim araca bak bakalım 5 cm aldım arkaları biras daha kestirdim 7cm falan oldu ;)

ayrıntılar burda

http://www.vwtr.net/forum/polo-6r/en-son-gunceller-londonn-t26379.0.html
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2012, 14:38:02 Gönderen: Londonn »

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2012, 17:52:18 »
benim araca bak bakalım 5 cm aldım arkaları biras daha kestirdim 7cm falan oldu ;)

ayrıntılar burda

http://www.vwtr.net/forum/polo-6r/en-son-gunceller-londonn-t26379.0.html

çok güzel olmuş kardeşim ama benimki bm olduğundan 5cm çok düşük olur diye düşünüyorum...

« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2012, 17:12:33 »
çok güzel olmuş kardeşim ama benimki bm olduğundan 5cm çok düşük olur diye düşünüyorum...
dostum burda düşük yay için polis ceza kesiyor şimdilerde.öyle duydum iki kişiye kesmişler 550 tl.neyse ben dahada düşürmek istiyordum böyler kaldı.arka ve ön 5 cm iken araç çok kötü performansı vardı cukurlarda falan ama arkaları kesince daha bi güzel oldu..daha kotu beklerken cok dha iyi konfor geldi.zıplamıyor eskisi kadar ve konfor daha ii oldu.5cm cok hoş ama önde motor oldugu için daha düşük oluyor mutlaka arkalarıda kestirmen lazımki öne göre eşit düşük dursun..ben cok memnunum önler 5 arkalar 7veya 8 oldu artık bilmiyorum fotolarda ne kadar kesilmiş bellidir..
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2012, 17:13:14 Gönderen: Londonn »

« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2012, 01:16:03 »
dostum burda düşük yay için polis ceza kesiyor şimdilerde.öyle duydum iki kişiye kesmişler 550 tl.neyse ben dahada düşürmek istiyordum böyler kaldı.arka ve ön 5 cm iken araç çok kötü performansı vardı cukurlarda falan ama arkaları kesince daha bi güzel oldu..daha kotu beklerken cok dha iyi konfor geldi.zıplamıyor eskisi kadar ve konfor daha ii oldu.5cm cok hoş ama önde motor oldugu için daha düşük oluyor mutlaka arkalarıda kestirmen lazımki öne göre eşit düşük dursun..ben cok memnunum önler 5 arkalar 7veya 8 oldu artık bilmiyorum fotolarda ne kadar kesilmiş bellidir..

bu düşük yaylara ceza kesme olayı tam olarak nedir merakımdan soruyorum

« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2012, 02:51:20 »
bu düşük yaylara ceza kesme olayı tam olarak nedir merakımdan soruyorum
burda iki kişiye kesmişler.doğan sahin tam yerlerde gidiyordu abi polis durdurdu kesti cezayı diye bir tanıdık anlattı.tam nedir bilmiyorum.sorucam bakalım tanıdıklara..film işi serbest ama yay,egzozst takmış polisler

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #8 : 11 Kasım 2012, 22:06:00 »
burda iki kişiye kesmişler.doğan sahin tam yerlerde gidiyordu abi polis durdurdu kesti cezayı diye bir tanıdık anlattı.tam nedir bilmiyorum.sorucam bakalım tanıdıklara..film işi serbest ama yay,egzozst takmış polisler
Film serbestmi nerden serbest geçen gün ceza yedin hem filmden hemde app plakadan hiç acıma yok benden sölemesi ayrıca araç trafikten men sök trafik şubeye gel göster 1 hafta içinde yoksa arabanı bağlıyolar yiyosa sökme benim başıma geldi hemde pazar günü saat 11 sularında hiç denk gelmicek bi ara sokakta artık eskisi gibi değil yazıyo cezayı ister sök diyo istersen sökme ama sökmeden gelirsen arabanı trafikten men ederim ilk çevirmede bağlarlar diyo heyyavrumm heyyy
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

« Yanıtla #9 : 12 Kasım 2012, 02:58:51 »
Film serbestmi nerden serbest geçen gün ceza yedin hem filmden hemde app plakadan hiç acıma yok benden sölemesi ayrıca araç trafikten men sök trafik şubeye gel göster 1 hafta içinde yoksa arabanı bağlıyolar yiyosa sökme benim başıma geldi hemde pazar günü saat 11 sularında hiç denk gelmicek bi ara sokakta artık eskisi gibi değil yazıyo cezayı ister sök diyo istersen sökme ama sökmeden gelirsen arabanı trafikten men ederim ilk çevirmede bağlarlar diyo heyyavrumm heyyy

dostum nerdesin bilmiyorum ama filmci söyledi filmi tüv,den geçirebiliyormussun ondan sonra sıkıntı yok dedi.tabi çok koyu olmamak sartı ile falan anlattı.daha önceki aracım 206'ydi onda bende trafikten men yemiştim ama egzozst,film,muisc tesisatından dolayı.ama burda heryer filmli arac.tabi baska yerde nasıldır bilmemem.bu film olayı duyduguma göre davalık olmus dava acan kazanmıs ondan sonra tüv'den geçirene serbestmiş.detaylı arastırmadım yaprıranlar ve filmci öyle dedi.ben onların yalancısıyım ;)
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2012, 02:59:16 Gönderen: Londonn »

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #10 : 14 Kasım 2012, 21:18:43 »
dostum nerdesin bilmiyorum ama filmci söyledi filmi tüv,den geçirebiliyormussun ondan sonra sıkıntı yok dedi.tabi çok koyu olmamak sartı ile falan anlattı.daha önceki aracım 206'ydi onda bende trafikten men yemiştim ama egzozst,film,muisc tesisatından dolayı.ama burda heryer filmli arac.tabi baska yerde nasıldır bilmemem.bu film olayı duyduguma göre davalık olmus dava acan kazanmıs ondan sonra tüv'den geçirene serbestmiş.detaylı arastırmadım yaprıranlar ve filmci öyle dedi.ben onların yalancısıyım ;)
ben istanbuldayım denemesi bedava hem o filmciye yedirırim o yasak değil lafını hemde tüvcüye polis tüvcü filmci milmci bağlamıyo kesiyo cezayı hadi güle güle diyo polise bende demiştim mühürlü app ler var nasıl yasak dedim yasak abicim dedi standardın dışındaki herşey yasak görebildiğimiz kadarına kesiyoruz ceza dedi ama herkesede kesemeyiz ki dedi ben o polisin yalancısıyım ben yediğime göre herkes yer ayrıca burası istanbul muğladan daha çok filmli araba var burda
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU