Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: YARDIM!  (Okunma sayısı 5570 defa)

YARDIM!
« : 13 Şubat 2012, 01:28:21 »
merhaba arkadaşlar.  aracım 1.4 comfort manuel

1) ben polomu 1 ay önce aldım 2 haftadır ara ara aracımdan çok bariz bi yanık kokusu geliyor.  (klimadandır dediler ama aracın dışındada koku oluyor.aracımın motoruda kokuyor)

2) bu gün aracımıla ilerlerken aracımın yol bilgisayarındaki derecenin olduğu kısmın ve benzin göstergesinin çalışmadığını (benzin çubuğu vardı ama yarım depo benzin olmasına rağmen 0 gösteriyordu ) aracı söndürüp tekrar çalıştırdığımda bu sorun gitti

bu sorunlar neden oluyor acaba? servise göstermem gerekir mi? bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

« Son Düzenleme: 13 Şubat 2012, 01:29:50 Gönderen: sercanozsoz »

Ynt: YARDIM!
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2012, 01:39:09 »
kesinlikle servise git kardesim, sonucta arac sifir ve garantili silecek suyu disinda hic biseye dokunma bence baksinlar aga cözsünler .

« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2012, 01:43:46 »
kardeşim bide akşam ikaz lambalarından biri yandı hemen tamirci arkadaşımı aradm önemli bişe değil dedi o yüzden yazmadm ama yinede insanın içine dert oluyor.0 araba aldık daha gönül rahatlığıyla binemedk ya. çok sinirlendm yarın ilk iş aracı arkadaşıma gösterip servisi arıyacğm en kısa zamandada gideceğim.

« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2012, 01:48:58 »
bende yanık kokusu bayiden çıktıktan sonra oldu..baya motordan geliyordu..korktum gittim bayiye yeni araçlarda olurmuş..bi kaç kişi daha vardı bayide onlarda aynı seyi söylediler raahtladım ve bi kaç gün içinde koku gitti..

« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2012, 02:44:24 »
kardeşim benim aracımdaki koku geçmedi.aracıma binenler araba yanıyor galiba diyorlar bende klimadan geliyor diyip geçiştiriyorum o derece yani

« Yanıtla #5 : 13 Şubat 2012, 02:53:08 »
sen kardeş direk bayiye git..servisten bi eleman ile tur atın baksın bi..yani başka bişey olabilir..zaten araç yeni garantisi var en az 2 yıl..git baktır güzelce bence..yarın bence ilk işin o olsun..

« Yanıtla #6 : 13 Şubat 2012, 04:44:34 »
forumda olmanda yarar var bak gösterge sorununu çözdük.. ;D

« Yanıtla #7 : 13 Şubat 2012, 13:59:07 »
aynen kardeşim yardımların için çok  teşekkür ederim  :)

Çevrimdışı tuncyapici

• [i]Volkswagen[/i] HARBİ YAŞAM TARZI...
« Yanıtla #8 : 18 Şubat 2012, 01:16:02 »
arkadaşlar polo da hararet göstergesi bulunmamakta derece olarak falan bunu araştırmayın sadece hararet yaparsa kırmızı hararet lambası yanıyormuş bunun yanı sıra ise sarı ikaz lambaları çok fazla önemli degil lamba patladıgında cam suyu bittiginde gibi şeylerde sarı yanıyor ama kırmızılar çok ama çok tehlikeli  yanarsa hemen sağa çekip beklemek ve yol yardımı aramak aracı yürütmeye kesinlikle kalkmayın yoksa başınıza iş açarsınız.......

Çevrimdışı eyuri

• I love VW
« Yanıtla #9 : 18 Şubat 2012, 01:19:32 »
Benim polom dizel ama zorlayınca koku yapıyor bende servise gittim bu durumdan ötürü normal dediler ama ikaz lambalarını önemse bence

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #10 : 18 Şubat 2012, 01:37:51 »
ben ikaz lambalarına güvenmemeye başladım. yine arada bir ampul ikaz lambası yanıyo lambalar sapasağlam

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #11 : 18 Şubat 2012, 02:17:16 »
arkadaşlar servis bu sallar. yarın öbürsü gün aracınızda bir arıza çıktığında ve servise girdiğinde de "KULLANICI HATASI" damgasını vurup bir güzel üterler. hiç biri de "Aaaa evet geçenlerde gelmişti ama biz yolladık sizi. hata bizden kaynaklı" demezler. ispatlayamazsınız da.

sıkıştırın servisinizi. ısrarcı olun. böyle bir kokunun geldiğini ve bunun "NORMAL" denilerek sizin gönderildiğinizi yazıya dökün. bunun normal olduğunu yazılı olarak isteyin. görün bakalım yazı mı veriyorlar size yoksa uğraşıyorlar mı.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.