Gönderen Konu: 2012 POLO 6R EK DONANIM  (Okunma sayısı 29924 defa)

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
Ynt: 2012 POLO 6R EK DONANIM
« Yanıtla #28 : 06 Eylül 2011, 15:04:40 »
hımm hız göstergelerinin ısığı gibi

Çevrimdışı ege001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 06 Eylül 2011, 15:59:04 »
dün arabama ilk kez bindim.istediğim plaka henüz çıkmadığından bayide yatıyor araç :(
tahminen yarın en gec cuma gunu teslım alıcam.

bu arada arac 1.4 comfort manuel.şeker beyazı.

Siyarcuk dedıgın gıbı basınc sensoru ve yol bılgısayarı vardı.+ park sensoru taktırıcam.nısanlım da kullanacagı ıcın bu kadar ısrar ettım park sensorunde.kendısı cok acemı :)

aracın koltuguna oturur oturmaz bır guven ve saglamlık hıssı verıyor.konsolun plastıgı olsun,tavan kaplaması olsun, gosterge ve dosemesıyle harıka  :sevgi:

hedıye olarak bende fazla bır sey alamadım.belkı park sensorunu hedıye ederler dedım ama olmadı  >:D

ılk yardım cantası, kavucuk paspas ve boya koruması hedıye edıldı.

Çevrimdışı Siyarcuk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 13 Eylül 2011, 00:15:02 »
hayırlı olsun ege aynı muameleyi görmüşüz :) sen yine fazladan boya koruma almışsın ben onuda alamadım ama bana kaskoda baya kıyak yaptılar 4 senelik 2600 tl gibi bir rakam çıkardılar bende kabul ettim. bana makul göründü :) bugun birşey daha farkettim gece gelirken dikiz aynası sanırım ışıga duyarlı arka aracların ışıklarını kırıyor gibi geldi bana bu donanım varmı yokmu bilmiyorum ama sanırım var.

Çevrimdışı hashhead

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 21 Eylül 2011, 10:32:35 »
Bende geçen hafta siparişimi verdim - 42800 Tl gözüküyor şuan için fiyatı 1.6 tdi - ek özellik olarak panoramik tavan ile bişey daha vardı ama tam olarak dikkat edemedim ona. Ayrıca resim olarakta bulamıyorum hiç bi yerde siyah ile panoramik tavan uyumuna bakmak için. Yardımcı olabilecek kimse var mıdır?

Çevrimdışı ege001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 21 Eylül 2011, 22:01:23 »
Bende geçen hafta siparişimi verdim - 42800 Tl gözüküyor şuan için fiyatı 1.6 tdi - ek özellik olarak panoramik tavan ile bişey daha vardı ama tam olarak dikkat edemedim ona. Ayrıca resim olarakta bulamıyorum hiç bi yerde siyah ile panoramik tavan uyumuna bakmak için. Yardımcı olabilecek kimse var mıdır?

gayet guzel durur bence.  :tamamdir

Çevrimdışı shady

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 17 Ekim 2011, 21:34:47 »
merhaba beyler bayanlar. VW forum'u yaklaşık 2 aydır takip ediyorum. polo 6r ile ilgili neredeyse tüm başlıkları ve deneyimleri, hikayeleri, anıları hepsini okudum ve çok çok faydalı bilgiler aldım sayenizde. Bugun tarsus opat VW 'den 2012 1.6 TDİ polo aracımın kaporasını yatırmış bulunuyorum. Pazarlıkla 40.100 tl'ye kadar indirim yaptırabildik 2 yakın arkadaş aynı anda VW polo aldık. Ek özellik olarak park sensörü taktırcam 300 tl serviste fiyat verdiler. Pazarlık konusunda ne kadar yaman olduklarını siz zaten biliyorsunuzdur  :) araç 2012 comfortline olup lastik basınç göstergesi (ne kadar gerekli olur bilmiyorum) ve yol bilgisayarı pakete dahil+ boya koruma hediye ettiler.

Sizce nası bir pazarlık olmuş? Fikirlerinizi almak isterim.

herkese kazasız hasarsız günler dilerim  :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 17 Ekim 2011, 23:03:11 »
Şimdiden hayırlı olsun kardes aramıza hoşgeldin. Tüm arkadaslar adına kazasız belasız sürüşler dilerim. Fiyata gelince, düz hesap 40.000 yapsalar daha guzel olurdu ama yine de iyi bir fiyat. Ekstra bir oldugun eklettin mı? Aracın ne renk? Fotograflarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Edit: boya korumayı bana da hediye ettilerdi
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2011, 23:03:56 Gönderen: o.bilge »