Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yakışır mı???  (Okunma sayısı 9578 defa)

Yakışır mı???
« : 13 Ekim 2011, 14:11:53 »
öncelikle Merhaba arkadaşlar. Ben Aytaç

2011 - Polo 1.6 TDI  (Kırmızı)  sahibiyim ve yavaş yavaş oynama yapmaya başladım arabayla. ilk başta jant aldım ancak arabayı eşim de kullandığı için ve daha sıfır araba olduğundan hemen orjinali bozmayalım diye 15 inç jant aldım ama yakıştı.. aklımda olan daha bir sürü şey var ama tabii ki hepsi para ile doğru orantılı :)

aklımda ki değişikliklerden bazıları şunlar;
1- cam film,
2- ön tampon mazgallarını GTI ile değişmesi,
3- polo gti ön farlar, (ahh bulabilsem)
4- sis farı, (fiyat ucuzlarsa)
5- egzoz kafa

şimdi konuyu açmamda ki asıl sebep olan 6. madde = tavan siyah kaplama....
kırmızı renk bir araca bu yakışır mı ????

ve sizin önerebileceğiniz fikirler varsa memnuniyetle not alırım kendime :))
SABIR; Boyun Bükmek Değil, Mücadele Etmektir ! ! !

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
Ynt: Yakışır mı???
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2011, 14:35:32 »
Polo gti farları bulunmuyor ender elektronıkte var fakat aracın beynıne bır turlu uyduramıyorlar çetrefilli iş ilerleryen zamanlarda beyinle ilgili problem çözülürse  uygulanacak.

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2011, 14:37:39 »
kırmızı aracın var mis gibi hiç siyah tavan felan yapma bence. :D sonra bi de polisin teki gelip ruhsatta tek renk senin araba da 2 renk var der. kıllığına ceza yazar :D hic gerek yok film ve egzoz kafa baslangıc icin iyi bence =)
GTD

« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2011, 14:38:32 »
hayırlı olsun

« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2011, 14:40:15 »
Dediklerinizin hepsi tamam da bence tavan kaplatmaktan vazgeçin.Sıfır araba almışsınız ne güzel işte.Keyfini çıkarın.Tavan kaplaması bence hiç yakışan bişey değil hele ki kırmızı araca.Zaten ilerde söktürmek isteseniz kıvranırsınız hepsi öylemi bilmem ama okulda ki arkadaş a3'ün den söktürdü,bin pişman yaptırdığına.Şimdi bide pasta cila yaptırdı o bıraktığı garip doku gitsin diye.Bence araca yazık etmeyin.Gti panjur egsoz ve sis farı zaten aracı yeterince güzelleştirecektir.

« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2011, 14:52:27 »
tavan kaplamayı şuan itibarı ile kafamdan sildim  ;D

forum genelinde sis farı ile ilgili bütün mesajları okudum neredeyse ama genede sormadan edemiycem. bunu nasıl halledicez ya ?
serviste sordum 850 tl fiyat verdiler ama galiba tampon falan da değişiyormuş doğru mu ?

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2011, 15:01:54 »
sis farlarının olduğu çerçeveler değişiyor sadece. istanbulda oturuyomussun. ben aksaraydan aldm. 3te bir fiyatına. gdip bi bak istersen hem cam filmini felan da ucuza hallediyolar orda.  =) tampon değişmiyor yanlıs duymussun yani :D
GTD

« Yanıtla #7 : 13 Ekim 2011, 15:50:36 »
aksaray da mı???? çok iyi ben zaten çemberlitaş' ta çalışıyorum  :tamamdir

neresinde kalıyor tam olarak veya dükkan ismi falan var mı ? bide bide kendileri montaj yapıyorlar demi?  :D

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #8 : 13 Ekim 2011, 16:43:47 »
emniyet garajı var aksarayda. o taraflara gidip herhangi birine sorsan gosterirler. ben dükkan dükkan dolaşmıştm. bi tanesinde buldm. o da tek parçaydı. gelmiştir herhalde yine. montajı onlar yapmıyo ama çok kolay kendiniz de yapabilrsinz. ama elektrikçi şart =)
GTD

« Yanıtla #9 : 13 Ekim 2011, 17:43:36 »
çok teşekkür ederim sağolasın..

bu arada biraz süsledikten sonra arabanın resimlerini ekliycem :)

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #10 : 13 Ekim 2011, 17:48:38 »
rica ederim =)
merakla bekliyoruz o zman =)
GTD

« Yanıtla #11 : 13 Ekim 2011, 17:57:32 »
Öncelikle hayırlı olsun aracınız.. O şıkların arasına girecek bişey varsa oda rcd510 dur. Aracın tamamen iç havasını değiştiriyor kesinlikle tak derim. ilk olarak egzoz maliyeti düşük şekli büyük olandan başla derim şu şekil;
1-egzoz başlık (50 lira ) bunu geçme olanlardan alma bence biraz daha büyük olanları var tam o boşluğa oturuyor öbür türlü boş kalıyor krom olsada güzel durmuyor.montaj dahil  :tamamdir
2-sis (300-500 lira ) araca dış görünüm olarak en büyük şekli veren madde.  :D
3-çok koyu olmayan cam filmi yap derim  ;) para oldukçada gti panjur ve rcd510 takarsın  :tamamdir

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #13 : 13 Ekim 2011, 20:19:40 »
GTD