Gönderen Konu: Xenon far taktıracağım  (Okunma sayısı 32867 defa)

Çevrimdışı Ayberk01

• Profili Görüntüle
Ynt: Xenon far taktıracağım
« Yanıtla #14 : 08 Temmuz 2011, 14:31:48 »
abi Of Tuning'i biliyorsundur bizim diğer araca ( 307 ) taktırdık 150 tl ye...2 ay kadar oldu hiç bir sorun yok çin malıda değil gayet sağlıklı yol görüşü alıyoruz...bizim araçlarda farı 1 kademe açtığımızda yanan küçük ampülleri de beyaz yapıyorlar onu da hediye ediyorlar 10 numara görüntü oluyor...
2011 Polo 1.4 Manuel Comfortline  '666'

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 08 Temmuz 2011, 16:10:55 »
o zaman en güzeli kafana yatanı yap ... biraz paraya kıyabilirim diyosan mercekli far yada mercek montajı yaptırabilirsin ... eğer gücüm yetmez diyosan tak gitsin xenon gerisini dert etme ... bizim diğer insanları düşündüğümüz kadar onlarda bizi düşünecekmi ?

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 08 Temmuz 2011, 19:55:13 »
 Yok arkadaşlar vazgeçtim taktırmaktan, hep söylenti aracın beynine zarar veriyormuş, aracın garantisini bitiriyormuş falan oyuzden vazgeçtim. Bugün park sensörü taktırdım 120 tl sesli ve metse uyarı göstergeli, tatlı güzel oldu :)

Çevrimdışı muraat01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 08 Temmuz 2011, 22:45:21 »
park sensörün hayırlı olsun güney ne marka ve nerede taktırdın bu arada göstergeyi nereye koydular bilgi verirsen sevinirim

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 08 Temmuz 2011, 22:58:46 »
 iboosman sonunda turkuaz market karşısı uptuning... iyi marka telpemiydi neydi tam hatırlamıyorum vallahi :) göstergeyi dikiz aynasi üzerine koydu... iyi oldu... 4 göz var. sağ sol yaklaşırken sinyal ve ışık seviyesi artıyor, ayrıca ortada mesafe göstergesi metre cinsinden... Yarın resimlerini ve tam markayı yazar koyarım....

Çevrimdışı joshuamckee

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 08 Temmuz 2011, 23:21:06 »
Duyarlı olduğunuz için şahsım adına teşekkür ederim. Aynalı fara xenon far takmak demek benim görüşüme göre hiçbir anlam ifade etmiyor. Ne estetik olarak ne de görüş olarak. Diğer arkadaşların da basettiği gibi karşıdan gelenin gözünü de çok alıyor ve ben de epey rahatsız olup söyleniyorum.

Herşey bir yana TUV-TURK muayenesinden xenon ampüle sahip olan ama mercekli ve yıkama sistemine sahip olmayan farlar ağır kusurlu olarak geçmiyor diye biliyorum.

Selamlar...

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
« Yanıtla #20 : 08 Temmuz 2011, 23:28:47 »
Yok arkadaşlar vazgeçtim taktırmaktan, hep söylenti aracın beynine zarar veriyormuş, aracın garantisini bitiriyormuş falan oyuzden vazgeçtim. Bugün park sensörü taktırdım 120 tl sesli ve metse uyarı göstergeli, tatlı güzel oldu :)

En mantıklısını yapmışsın abi. VW zaten ayarlamıştır far mesafesini o konuda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum, ayrıca yağmurda sarı far xenondan daha iyi gösterir.

Çevrimdışı Ayberk01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 08 Temmuz 2011, 23:59:27 »
iboosman sonunda turkuaz market karşısı uptuning... iyi marka telpemiydi neydi tam hatırlamıyorum vallahi :) göstergeyi dikiz aynasi üzerine koydu... iyi oldu... 4 göz var. sağ sol yaklaşırken sinyal ve ışık seviyesi artıyor, ayrıca ortada mesafe göstergesi metre cinsinden... Yarın resimlerini ve tam markayı yazar koyarım....
of tuning abi bahsettiğim yer işte...xenon u bende aynı sebeplerden dolayı askıya aldım şans bu beyni yanar filan garantiden olmayalım...
2011 Polo 1.4 Manuel Comfortline  '666'

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 11 Temmuz 2011, 22:22:57 »
Xenon sarı olanı var mı..?

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 11 Temmuz 2011, 22:31:45 »
narva H7 akar.. bembeyaz bir ışık.. param olaydı uzunlar icin de alıcaktm. =) ama yetmedi paracıım :D:D
GTD

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
« Yanıtla #24 : 12 Temmuz 2011, 09:27:40 »
Xenon sarı olanı var mı..?
3000k lar sarı :tamamdir

Çevrimdışı Ali B.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 13 Temmuz 2011, 22:24:23 »
Bu narva H7 ampullerin 8000k veya 8000'e yakın mavi ışık vereni var mıdır ?

Çevrimdışı muraat01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 13 Temmuz 2011, 22:36:42 »
güney senin sisler orjinal mi yoksa sen mi taktırdın

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 14 Temmuz 2011, 12:32:45 »
güney senin sisler orjinal mi yoksa sen mi taktırdın

orjinal kardeşim... Bluemotionda standart....