Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW POLO 6R NET YAKIT BİLGİSİ 1.4 1.2 Benzinliler ve 1.6 1.2 Dizeller  (Okunma sayısı 142892 defa)

bluemotion net yakıt bilgisi . depoyu sabah fulledim 141 km sonra tekrar fulledim 22,43 tl aldı. 141 km nin tamamı uzun yolda yapılmıstır. sakin kullandım 90 120 arası değişen hızlarım oldu.

23,43/141=16,6 kuruş

shell den v power lt fiyatı 4,03
« Son Düzenleme: 29 Mart 2012, 15:55:19 Gönderen: kemal_koker »

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
uzun yolda 4,12 lt/100 km ortalama demek bu. 120 lere çıkmış olmana rağmen güzel bir ortalama. 90 ı geçmemiş olsan çok rahat 3,5 ları görürsün, bendeki durum öyle mesela. 4,1 bile harika ortalama. araçlarımızın maşallahı var valla...  8)
Polo, büyüksün...

uzun yolda 4,12 lt/100 km ortalama demek bu. 120 lere çıkmış olmana rağmen güzel bir ortalama. 90 ı geçmemiş olsan çok rahat 3,5 ları görürsün, bendeki durum öyle mesela. 4,1 bile harika ortalama. araçlarımızın maşallahı var valla...  8)

önümüzde ki ay ilk bakım :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Gittim sabah pompacıya ağladım. Bu ne lan her gün zam diye ;D

Gittim sabah pompacıya ağladım. Bu ne lan her gün zam diye ;D

pazarlık yapmıyomusun ki ??

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
pazarlık yapmıyomusun ki ??
buralarda pazarlık yok hacı. Shellin kendi istasyonundan alıyorum bayi değil. Pazarlık etmezler

ben şaka yapmıştım zaten pazarlık konusunda :D sen de bi fullden alıyon bı shell den bı opetten bı bp den karar ver artık :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Yok bp ile full daha Nasip olmadı ama bugün fullde arabayı yıkattım 1 liraya :D bi ara bp ye karar vermistim ama caydim yakinda bp yok. Full ile ilgili olumsuz yorulmlar duydum ondan da vazgectim

gördüm gördüm yanlız 1 tl ye yıkatamazsın yıkarsın :D

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
Son yakıt tüketim verilerim: 20 lt yakıt ile 500 km, bunun 340 km si şehirlerarası yolda, 160 km si de şehiriçinde (bahsettiğim şehiriçi 20 km/sa i geçmeyen ve çok sık vites değiştirilen, çok sık dur-kalk yapılan, 1.- 2. vites kullanımıdır, sahilde yavaş yavaş ilerlenen bir kullanım, bilenler bilir bu devir ve hızlarda tüketim 8 - 9 ları görür). Böylesine bir şehiriçi kullanımına rağmen bence mükemmel değerler. Karma tüketim 4 lt/100 km...  :tamamdir Başka söze gerek yok herhalde. Polo, büyüksün...  8)
Polo, büyüksün...

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Tamam abi bluemotion cular paylasmasin su yakit tuketimlerini ;D biliyoruz 4ten fazla yakmiyo. Sattiracaksiniz bana arabayi ;D

Tamam abi bluemotion cular paylasmasin su yakit tuketimlerini ;D biliyoruz 4ten fazla yakmiyo. Sattiracaksiniz bana arabayi ;D
aynen katılıyorum moralim bozuluyor yaa   :)

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
aman arkadaşlar, kimsenin arabasını sattırma niyetinde filan değiliz  :) aslına bakarsanız kendi kendimize nazar değdireceğiz en sonunda galiba  :) daha da paylaşmayacağım bu değerleri, zaten her şey ortada, amerika yı her seferinde yeniden keşfetmeye gerek yok.  8)
Polo, büyüksün...

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
aman arkadaşlar, kimsenin arabasını sattırma niyetinde filan değiliz  :) aslına bakarsanız kendi kendimize nazar değdireceğiz en sonunda galiba  :) daha da paylaşmayacağım bu değerleri, zaten her şey ortada, amerika yı her seferinde yeniden keşfetmeye gerek yok.  8)
aynen valla senin ağzın bal yesin abi :D