Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Volkswagen polo 6R ~ ACİL YARDIM VE BİLGİ TOPİĞİ ~  (Okunma sayısı 4545 defa)

DeğerLi site üyeleri  . .
 Forumda her geçengün vwtr.net klübünde  artan volkswagen polocular olduğu için farklı bir topic oluşturmak istedim ve yararlı olucağını düşünüyorum . Gerçekten güzel bir çoğunluk var .Aktif olarak online olamayan çok kişi var fakat bu bir engel değil : ) Hem insanLarın daha aktif olarak kaynaşması tanışması hemde iletişime geçmesi için ,  zor zamanlarda bilgilerinden faydalanarak yardım isteyebileceğimiz yararlı bir topic olmasını diliyorum . Acil kazalarda allah korusun kan ihtiyacı olabilir . Bu topiği devam ettirelim bir yoklama yapalım bakalım nerde kimler varmış ?
 Herkez Adı soyadı , Kan grubu , İkamet ettiği il ve ilçeyi , Telefon numaralarını ve mail adresini alt alta yazarak bilgilendirirse ;)
   BURAK MURAT
   A RH (+)
   İSTANBUL MALTEPE
   0545 380 91 91
   [email protected]  Herkeze teşşekkürLer : )  
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2011, 23:25:22 Gönderen: BURAKMURAT »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Ynt: Volkswagen polo 6R ~ ACİL YARDIM VE BİLGİ TOPİĞİ ~
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2011, 00:09:05 »
kişisel bilgi olarak genel bölümünde var da, acil yardım olarak devam ederse hoş olur. kısa kısa topic açmayı gerektirmeyecek, ufak tefek soruları burada toplasak güzel olur.

http://www.vwtr.net/forum/sohbet/lutfen-tum-uyeler-okusun-ve-yazsin-kendimizi-tanitalim-t1066.0.html
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2011, 00:09:57 Gönderen: o.bilge »

« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2011, 00:49:52 »
kişisel bilgi olarak genel bölümünde var da, acil yardım olarak devam ederse hoş olur. kısa kısa topic açmayı gerektirmeyecek, ufak tefek soruları burada toplasak güzel olur.

http://www.vwtr.net/forum/sohbet/lutfen-tum-uyeler-okusun-ve-yazsin-kendimizi-tanitalim-t1066.0.html

gusel ama polocular ayrıca 6r içinde olsa daha ii olmazmı?? linkte her aractan her kesimden yarısmacı var :)) mesela ben opelciler ile aynı yerde olmak istemiyorum..almanyada opellere tofaş muamelesi yapılır gerek yok vw (fawe) de kalalım...

« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2011, 23:42:44 »
Topiği yönlendirmek sizin elinizde . Düşüncemi olumlu bulursanız devam edelim yardım olarak . Ama pek talep görmüyorum o zaman kapatılsın ;)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2011, 03:09:44 »
 aslında polo 6r sahibi kaç kişiyiz başlığında şehir falan bilgisi verilmiş. telefon numaralarını falan böyle alenen yazmak bence hoş değil. bu yazılar üye olmayanlar tarafından da okunuyor.

« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2011, 13:12:09 »
aslında polo 6r sahibi kaç kişiyiz başlığında şehir falan bilgisi verilmiş. telefon numaralarını falan böyle alenen yazmak bence hoş değil. bu yazılar üye olmayanlar tarafından da okunuyor.

aynen katılıyorum..

« Yanıtla #6 : 07 Ocak 2012, 02:48:39 »
2012 polo aracımda geçen hafta egzoz emisyon lambası yandı servise götürdüm yakıttan kaynaklanabilir tekrarlarsa parçayla ilgili olabilir dediler bu sorunu yaşayan var mı yardım ederseniz sevinirim bu arada benzini hep shell 95 oktan alıyodum artık opetten 97 oktan alıyorum şuan için bir sıkıntı yok gibi görünüyor

« Yanıtla #7 : 07 Ocak 2012, 15:42:25 »
2012 polo aracımda geçen hafta egzoz emisyon lambası yandı servise götürdüm yakıttan kaynaklanabilir tekrarlarsa parçayla ilgili olabilir dediler bu sorunu yaşayan var mı yardım ederseniz sevinirim bu arada benzini hep shell 95 oktan alıyodum artık opetten 97 oktan alıyorum şuan için bir sıkıntı yok gibi görünüyor

çok değişik olucak ama bende gittim servise lastik havası için..dedim bi bakarmısın sola çekiyor araç dedim havalarda problem varmı falan filan..bana dediki egzos ışını yanar falan dedi..ne alaka dedim..bana kücük bi kitap gibi bişey verdi..ekrandaki işaretler hakkında..ekranda yanıp sönen bieşy olmadı fakat egzos ışığı yanarsa havalarda problem vardır dedi..bana senin havalar normalmiş dedi gönderdi..hani bilgin olsun diye dedim..

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #8 : 07 Ocak 2012, 21:23:45 »
çok değişik olucak ama bende gittim servise lastik havası için..dedim bi bakarmısın sola çekiyor araç dedim havalarda problem varmı falan filan..bana dediki egzos ışını yanar falan dedi..ne alaka dedim..bana kücük bi kitap gibi bişey verdi..ekrandaki işaretler hakkında..ekranda yanıp sönen bieşy olmadı fakat egzos ışığı yanarsa havalarda problem vardır dedi..bana senin havalar normalmiş dedi gönderdi..hani bilgin olsun diye dedim..
o ufak kitapçık harika birşey. her zaman arabanızda bulundurun. gidin bir tane isteyin servisten verirler.

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2012, 03:16:41 »
Necati Ö.
   0 RH (-)
   Ankara / Eryaman
   0507 428 06 01
   [email protected]

Kan grubundan dolayı 7/24 arayabilirsiniz.  :melek:

google.com > En Güncel Polo Sitesi.