Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: veeeeee yeni jantlarım  (Okunma sayısı 22023 defa)

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
Ynt: veeeeee yeni jantlarım
« Yanıtla #42 : 16 Nisan 2012, 10:54:35 »
Kemal göster moşınının gücünü az yakar çok kaçardıya atla gel ist.'a koymaz sana yakıtı  :D :D
Mukadder hayırlı olsun jantların güzel durmuş biran önce bass onu yere  :tamamdir
sagol ıbrahım coıl dusunuyorum ama bıraz dursun boyle hanım kullanıyıo bıraz alıssın buna cukurlardan kacmayı ogrensın

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #43 : 16 Nisan 2012, 11:02:38 »
sagol ıbrahım coıl dusunuyorum ama bıraz dursun boyle hanım kullanıyıo bıraz alıssın buna cukurlardan kacmayı ogrensın
Valla ii edersin mukadder hanım kullanıyorsa sıkıntılı bizim kadar dikkat etmeyebiliyorlar.Hele dün ist'da iidim bazı köprü ekleri pot varkı felan çok sıkıntı ist'da.Beylik düzü nihayet bitmiş kaymak gibi olmu yol.Ama maltepe kartal arası yama yama çok kötü idi.Allah sabır versin ist.' yaşayanlara  ;)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #44 : 16 Nisan 2012, 11:08:07 »
Valla ii edersin mukadder hanım kullanıyorsa sıkıntılı bizim kadar dikkat etmeyebiliyorlar.Hele dün ist'da iidim bazı köprü ekleri pot varkı felan çok sıkıntı ist'da.Beylik düzü nihayet bitmiş kaymak gibi olmu yol.Ama maltepe kartal arası yama yama çok kötü idi.Allah sabır versin ist.' yaşayanlara  ;)
aminnnn  ;D ;D ;D

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
« Yanıtla #45 : 16 Nisan 2012, 14:17:38 »

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #46 : 16 Nisan 2012, 16:52:59 »
abi cam filmi düşünüyo musun istanbulda sıkıntı olur mu sen daha iyi bilirsin

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
« Yanıtla #47 : 16 Nisan 2012, 19:44:28 »
ben dusunmuyorum su anda polıs mılletı bellı olmaz sıkıntı yasatmasın dıye yaptırmıcam her gu  trafıkde goruyorum ıllakı cevırıyolar ama seytan durtuyo yap dıye

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #48 : 16 Nisan 2012, 19:48:55 »
beni de abi. arabanın dışı siyah içi bej içerisi HD kalitesinde görünüyo :D en incesinden 0,5 veya 1 numara çektireyim diyorum. bizim orda var çektirmiş bir siyah polo. yakışmıştı da. yarın fotoğrafını çekebilirsem koyarım bi bakarsın.

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
« Yanıtla #49 : 16 Nisan 2012, 19:54:23 »
benımkıde aynı bıde benım araba genelde hanımda cok ıstıyorum fılm ama polıs cevırse fılmden baglattırır mı arabayımı mı men ettırırır onu kestıremıyorum bundan oncekı araba da sıyahtı 2 no fılm vardı 1 kere polıs cevırdı hanım sanane yasaksa sattırma o zaman dedı basmıs gaza devam etmıs arkadan 245 tl ceza eve geldı 

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #50 : 16 Nisan 2012, 20:08:05 »
yenge çok iyi demiş de ;D o zaman 1 numara yaptıralım abi. veya sade arka camlara yaptıralım karartılmış sansınlar ;D

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
« Yanıtla #51 : 16 Nisan 2012, 20:49:42 »
tamam ataturk oto sanayı de bı arkadsım var orda yaptırırız lumar yapıyo  1 yaptırız  en son 240 falan demıstı ama bılmıyorum sımdı ugrarın bu hafta sonu yanına onun fıat alırım     

« Yanıtla #52 : 16 Nisan 2012, 21:11:13 »
beni de abi. arabanın dışı siyah içi bej içerisi HD kalitesinde görünüyo :D en incesinden 0,5 veya 1 numara çektireyim diyorum. bizim orda var çektirmiş bir siyah polo. yakışmıştı da. yarın fotoğrafını çekebilirsem koyarım bi bakarsın.
,

olum sapıkmısın elalelimin arabasının foto.sunu çekip nette paylaşıyosun :D mahallede dövecekler seni bigün tenhada :D  :t

sanane yasaksa sattırma o zaman dedı basmıs gaza devam etmıs arkadan 245 tl ceza eve geldı  

koptummmm  :D

abi sen arabayı bas acilen :D suv stayla  :halazn:
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2012, 21:13:18 Gönderen: kemal_koker »

« Yanıtla #53 : 16 Nisan 2012, 21:12:16 »
.
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2012, 21:12:49 Gönderen: kemal_koker »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #54 : 16 Nisan 2012, 21:32:04 »
tamam ataturk oto sanayı de bı arkadsım var orda yaptırırız lumar yapıyo  1 yaptırız  en son 240 falan demıstı ama bılmıyorum sımdı ugrarın bu hafta sonu yanına onun fıat alırım     
bekliyorum abi 240 liraya llumar kaçırmam :D sanayi mahallesinde llumar yapan gençler diye bir yer var ora mı

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
« Yanıtla #55 : 17 Nisan 2012, 09:35:28 »
 ataturk sanayı maslak  da benım dedıgım yer