Gönderen Konu: jant uzmalık sorusu :)  (Okunma sayısı 10363 defa)

Çevrimdışı xabu

• Profili Görüntüle
Ynt: jant uzmalık sorusu :)
« Yanıtla #14 : 13 Şubat 2012, 22:13:22 »
HİÇ BAKMADIM AMA KUTUSU MEVCUT ONDA DA ALMANCA BİRŞEYLER YAZIYOR AMA BENİ DİNLERSEN 1 KERE AL HER ZAMAN KULLAN ESKİHİSAR BANA O JANTLARI HEM KASKOYA EKLEDİ ÇALINMA VS. HER NE OLURSA HEMDE GARANTİSİ VAR JANTIN SENİN GİDİP SANAYİDEN ALACAGIN JANT VE MODELLER ÇOK VAR VE GÜZELLER FAKAT HEP ÇİN ARABAYA YAZIK EN KÖTÜ SENİN ALACAĞIN JANT 800 LİRA DAN BAŞLAR BENDE 1200 TL ALDIM SEÇİM SENİN ARADAKİ 400 LİRA FARK İÇİN DEĞMEZ Bİ PS3 CİHAZI 900 TL OLMUŞ JANT ALIYORSUN :)

:D gerçi 650ye de var ama :)
bu aralar sıkışığım biraz, biraz beklemem gerekecek zirkonia için  :D
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2012, 22:13:37 Gönderen: xabu »

Çevrimdışı tuncyapici

• [i]Volkswagen[/i] HARBİ YAŞAM TARZI...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 13 Şubat 2012, 22:31:08 »
ANLADIM KARDEŞİ YAZA KADAR BEKLE ZATEN ŞUAN GEREKSİZ

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Şubat 2012, 22:32:24 »
benim araç da reflex gümüş, sizde boavistamı kullanıyorsunuz..

yok boavista beleşe verseler takmam..herkeste var.polo,golf hatta diger araçlarda boavista takmaya baslamış..audi r janatları benimkiler...çok isteyen olursa jantları 1500 tl bırakırım..başka buldum satarsam onu takıcam..olmadı bunlar zaten hoş duruyor ayağında devam ;)

Çevrimdışı xabu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 14 Şubat 2012, 09:31:35 »
yok boavista beleşe verseler takmam..herkeste var.polo,golf hatta diger araçlarda boavista takmaya baslamış..audi r janatları benimkiler...çok isteyen olursa jantları 1500 tl bırakırım..başka buldum satarsam onu takıcam..olmadı bunlar zaten hoş duruyor ayağında devam ;)

renk güzel olunca her jant gidiyor  :) evet boavista çok tutuldu ama yakışıyor da  ;)

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 14 Şubat 2012, 13:45:09 »
renk güzel olunca her jant gidiyor  :) evet boavista çok tutuldu ama yakışıyor da  ;)
;)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 14 Şubat 2012, 14:14:07 »
Benim bildiğim kadarı ile orjinal VW jantlarını Ronal ve BBS üretiyor. CMS Doğuş'un taktığı jantlar. Replika jantlarda ise eğilme ve balans problemi çok oluyor ama bu demek değildir ki her replika kötü! BBS replikaları gerçekten çok kötü,gerek RS1 replikaları gerekse Motorsport replikaları çok düşük kalitede. Bunun sebebi Türkiye'de ki ithalatçıların en ucuz jantı getirtme çabasıdır. Sonuçta Çin'de üretimde "ne kadar ekmek o kadar köfte" felsefesi geçerli. Ne kadar para verirsen o kadar kalitelisini alırsın. Örneğin Boavista jantları;sahibinden de bir kaç ilanda görmüştüm,TSE onaylı ve 2 yıl garantili deniliyordu. İşte o jantlar alınır  :tamamdir

Çevrimdışı xabu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 14 Şubat 2012, 15:11:15 »
powcan diye marka var çin malı..akojant getirtiyor, akojant petlasın grup şirketi..duydunuz mu hiç powcanın replikalarını kullanan var mı

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 14 Şubat 2012, 20:27:31 »
iyi modelleri varmış baktım ama kullanan varmı yokmu bilmem

http://www.akojant.com/index.php?route=product/manufacturer&manufacturer_id=5