Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: tavan spoyler  (Okunma sayısı 5942 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
tavan spoyler
« : 13 Kasım 2011, 20:28:04 »
öncelikle merhaba. avrupalı pololara bakarken hepsinde tavan spoyler olması dikkatimi çekti. araçlar pırıl pırıl ve çok yakışmış. taktırmalı mı sizce? var mı taktıranınız? serviste 450 lira + işçilik istiyorlar. yan sanayisi çıkmış mıdır? şimdiden teşekkürler.

işte avrupalı bir polo. http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=cawyjtrrhyai
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2011, 20:31:36 Gönderen: o.bilge »

Ynt: tavan spoyler
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2011, 22:32:55 »
Bence çok güzel ben bulsam yan sanayisi bi çıksa hemen alıcam valla
G T I

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2011, 23:00:57 »
Fiberciler var abi yaptırabilrsin sanayi de :D sonucta vurup kırabilecegin bi yerde de değil. tavanda durucak aynısını yaptırabilrsen super olur. :D
GTD

« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2011, 23:39:58 »
iyi fikir bununla ilgilenmem lazım.Arabanın duruşu değişiyor
G T I

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2011, 00:53:05 »
yav şöyle site olarak imza falan toplasak diğer forumlarla falan beraber. bu doğuş niye bu kadar pahalı yahu. hondanın tüm modellerinde otomatik vites farkı 1250 TL, volkswagende 5bin küsür civarı.ufacık park sensörü 350 lira. bu nedir yahu

« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2011, 13:48:24 »
ben serviste ve istanbul' da olanlar için ender elektriğe gittiğimde bunların hepsini sordum..

çoğu parça ender elektronik' in elinde yok. beklersen yurt dışından getirttiriyor. veya hemen 300-400 metre ilerisinde ki erel otomotivden parçasını alıyor.

ve çok fena gösteriyor aracı bunun yakın şahidiyim.

ayrıca internet sitesinde göremedim daha ama "arka karartmalı stoplar" çıkmış.... fenaaaaa fenaaaaaaa  :tamamdir
SABIR; Boyun Bükmek Değil, Mücadele Etmektir ! ! !

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #6 : 14 Kasım 2011, 23:11:31 »
ben serviste ve istanbul' da olanlar için ender elektriğe gittiğimde bunların hepsini sordum..

çoğu parça ender elektronik' in elinde yok. beklersen yurt dışından getirttiriyor. veya hemen 300-400 metre ilerisinde ki erel otomotivden parçasını alıyor.

ve çok fena gösteriyor aracı bunun yakın şahidiyim.

ayrıca internet sitesinde göremedim daha ama "arka karartmalı stoplar" çıkmış.... fenaaaaa fenaaaaaaa  :tamamdir
lafı ağzımdan aldın. onu soracaktım ben de nasıl olur acaba karartılmış stoplar diye.. sahibindene de mi koymamış

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2011, 00:02:47 »
ben doğuşta gördüm bi polonun üzerinde ilk bakışta güzel duruyo ancak  sonra bi kaç kere daha görünce beğenmediğimi farkettim :D
GTD

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2011, 09:24:34 »
1 numara cam filmini elinize alın şuanda bulundugunuz orjinal stoplarınızın üzerine gerdirip koyun aynısı  :D  Çok bi fark yok arkadaşlar karartılmış farlarda yapısı aynı  bi oynama yapmamışlar şekil itibari ile

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2011, 10:32:38 »
1 numara cam filmini elinize alın şuanda bulundugunuz orjinal stoplarınızın üzerine gerdirip koyun aynısı  :D  Çok bi fark yok arkadaşlar karartılmış farlarda yapısı aynı  bi oynama yapmamışlar şekil itibari ile
farın içini bazı kısımları siyaha boyuyolar diye biliyodum

« Yanıtla #10 : 15 Kasım 2011, 10:37:48 »
aslında doğru çok değişik bir görüntü kattığı yok ama parçaları birleştirmek için gerek..

mesela jantı taktın, filmi çektirdin, egzoz ucunu taktın, gti panjuru taktın..... eeee geriye stopları da değiştirmek kalıyor  ;D

ön gti farları söylemiyorum bile. araba fiyatı alçak köfte  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
SABIR; Boyun Bükmek Değil, Mücadele Etmektir ! ! !

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #11 : 15 Kasım 2011, 10:38:58 »
aslında doğru çok değişik bir görüntü kattığı yok ama parçaları birleştirmek için gerek..

mesela jantı taktın, filmi çektirdin, egzoz ucunu taktın, gti panjuru taktın..... eeee geriye stopları da değiştirmek kalıyor  ;D

ön gti farları söylemiyorum bile. araba fiyatı alçak köfte  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
4 bin lira 4 bin
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2011, 10:39:20 Gönderen: o.bilge »

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #12 : 15 Kasım 2011, 13:09:21 »
farın içini bazı kısımları siyaha boyuyolar diye biliyodum

boyamıyolar 570 liraya far veriyolar yeni.

mesela jantı taktın, filmi çektirdin, egzoz ucunu taktın, gti panjuru taktın..... eeee geriye stopları da değiştirmek kalıyor  ;D

ön gti farları söylemiyorum bile. araba fiyatı alçak köfte  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:

Arka stoplar GTI panjur ile uyumlu bence. karartmaya gerek yok hic. polo pololuktan cıkyıo o stoplarla :D

4 bin lira 4 bin

şahin al üstünü kes daha iyi =)
GTD