Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sıfır kilometre 1.2 Polo almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.  (Okunma sayısı 16176 defa)

kıvanç açık söyle gece rahat uyuyabiliyormusun  , yoksa fren sesi kulağında çınlıyormu  :D

rahatım..çünki 1,2 sahibi diğilim :D

balataları temizletir diski taslatırsın ses gider ama senin torpido ? motor ? kapılar ? teyp ? teybin altındaki bosluk ? yokustaki yavaslık ? :D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
kaynıyoruz özelden yapın su işi ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

sorun yok yav...gs-FB gibi hem atısır hem severiz birbirimizi sorun yok nizam rahat ol

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
sorun yok yav...gs-FB gibi hem atısır hem severiz birbirimizi sorun yok nizam rahat ol

rahatım sıkıntı olmadıgı belli de sayfalarca sürer bu iş kirlenmesin konu
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

kıvanç açıkça itiraf et pişmansın 1,4 aldığın için .... merak etme aramızda kalcak  ;D  benim arabanın yıllık vergisi 260 tl daha az ama bu parayı senin fren seslerini duymaman için sana feda edecem ve sana özel izalasyonlu kulaklık alacam , böylece artık o sesleri duymaz ve geceleri rahat uyusun.

Pismanım :) 1,2 lerle konustuğum için :D

kıvanç son pişmanlık fayda sağlamazi, sat o arabayı gel sene 1,2 alalım.

bunu satıp audi alıyoruz ortaaam...bundan aşşasını almayız :D

balataları temizletir diski taslatırsın ses gider ama senin torpido ? motor ? kapılar ? teyp ? teybin altındaki bosluk ? yokustaki yavaslık ? :D

Neden soru isaretlerine cevap vermiyosun :D

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
Yazmıyacaktım fakat durum  bu ki 1.2  1.4 kavgasına dönmus  :P  1.2  ile 1.4 bence kıyaslanamaz tabiki çok farklılık var  hem görsel hemde özellik açısından ama tabiiki bütçe meselesi tercih meselesi .. Ses hususunda 1.2 'lerdede duydum 1.4 lerdede bazı modellerde maalesef var Çorlu'da 1.2 modelini doguş tarafından araç geri alınıp yenisi verildi çok yakın arkdaşımda  şahit oldum

Kıvanç beni biraz önce doğus oto merkezden aradılar 2011 1,4 pololarda motor beyin arızası varmış özellikle de frenlerinden ses gelenlerde , bu modelleri servise çağırıyolarmış ve komple motor inerecek tamir edeceklermiş, nolocak şimdi  ;D