Gönderen Konu: Sıfır kilometre 1.2 Polo almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.  (Okunma sayısı 16224 defa)

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
1.2 benzinli makinanin bir sikinti cikaracagini dusunmuyorum cunku kendini kanitlamis basta polo 6n olmak uzere golf 4'ler de kullanilmis 1.6 blogun tek silindir cikarilmis hali. Vw bu uygulamayi hep yapmistir. 1.4 dizeller, 1.9'un, 1.2 dizeller 1.6'nin, 1.2 benzinli ise 1.6'nin tek silindir eksik halidir. Ayrica 1.2 tsi 4 silindirlidir.

Çevrimdışı Metali

• Profili Görüntüle
bende 1,2 polo var gayet memnunum ,tork gücünü 1,4'e göre daha önce veriyor o yüzden kalkışlar iyi ve şehir içi çok ideal, yakıt durumuda ayrı bir güzel. 

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
1,2 - 1,4 e göre kalitesiz hocam motorunu bilemem zevk meselesi arada çok fiyat farkı yok

Çevrimdışı Metali

• Profili Görüntüle
1,2 polo sorusu olupta kıvanc2003'ün olumusuz yorum yapmadığı bir forum olamaz zaten, kıvanç bence bütün yazılarını almanca'ya çevir de vw'e gönder belki 1,2 motoru üretimden kaldırırlar , sende rahatlarsın bizde rahatlarız  ;D  kıvanç ayrıca 1,2 poloların frenlerinde ses gelmiyo  :D
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2011, 11:24:02 Gönderen: Metali »

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
sen 1,2 ile 1,4 ü kıyaslıyorsan ben bisey diyemem arkadasım :) az önce arkadasımın 1,2 sine baktım ondan ses geliyor kardesim gelsen de bak

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
istersen almanca yazıyım burda ne dersin :)

Çevrimdışı Metali

• Profili Görüntüle
kıvanç bence servis seni yemiş  bütün pololarda ses var diye , ben olsam arabayı iade yoluna gider dava açarım  ,sonrada dava dilekçesine eklerim benim araba 1,4 idi niye ses geliyor  ;D

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
bence sen sana yakın bi servsise git dene arabaları

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
dur seni rahatlatayım... üstad 1,2 ler ferrari gibi kaçar az yakar, konforludur :D herbiseyi vardır... :D

Çevrimdışı Metali

• Profili Görüntüle
süpersin kıvanç aylardır senden bu yorumu bekliyordum en sonunda sende anladın  ;D    i love german style.

Çevrimdışı Metali

• Profili Görüntüle
kıvanç her frene basıp ses duyduğunda 1,2 leri anımsa ;D

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
sende per teybi açtığında :) her kapı kolunda :) her torpido da :) her yokusta :D