Gönderen Konu: cam filmi kaplatmak istiyorum....  (Okunma sayısı 10610 defa)

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
Ynt: cam filmi kaplatmak istiyorum....
« Yanıtla #14 : 13 Eylül 2011, 10:56:09 »
6R'cılar çete olmuşlar konu boyunca hep kendi yorumları  :D  :D  :D

Maşallah araçlara (büyüksünüz)  :tamamdir  :sevgi:
quattro

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 13 Eylül 2011, 10:56:50 »
cam film arac muayenede sıkıntı yaratıyomu bilen varmı bide bostancı taraflarında kaliteli cam film yapan varmı biliyomusunz

Şuanki şartlarda hafif kusur olarak geçiyor...
quattro

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Eylül 2011, 11:11:53 »
6R'cılar çete olmuşlar konu boyunca hep kendi yorumları  :D  :D  :D

Maşallah araçlara (büyüksünüz)  :tamamdir  :sevgi:

Tam çete :)

Çevrimdışı Tcihan

• Duanlamı yaşadım ki bedduanla öleyim!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 13 Eylül 2011, 11:29:36 »
Arkadaşlar Cam filmi aslında büyük sorun.Muyene istasyonu(Ulaştırma bknlg yönetmeliği) hafif kusur diyor ancak Emniyetin yönetmeliğinde bu ağır kusur olarak kabul edilmiş.Bu durumda olabilecekleri söylüyorum.Polis arabanızda filim tespit ederse özellikle şeffaf olmayan koyu film ise ya söktürür yada arabanızı ağır kusurdan tekrar muayeneye gönderir filimsiz olarak tekrar rapor ister (Sadece muayene harcı 130-140 tl).Koyu Cam filminde emniyet taviz vermiyor.Bu nedenle yeni sıfır araç alacak arkadaşlar eğer illa film istiyorsa üç beş fazla verip Fabrikadan karartılmış seri numaralı cam yaptırıp satın almanızı öneririm.Ben çok uğraştım siz uğraşmayın.Saygılarımla.
cam film arac muayenede sıkıntı yaratıyomu bilen varmı bide bostancı taraflarında kaliteli cam film yapan varmı biliyomusunz

Çevrimdışı RCA

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 16 Eylül 2011, 13:02:08 »
bır sorun olmaz cam fılmınde  .1ay polısler sıkı denetım yapıyor o ay yakalanmayacaksın 11 ay rahatsın..ertesı ay egsoza gecıyor,sonra tavan,huyuna suyuna gıdın sorun yok.Hepsı genc zaten....içi gozuksun yeter aracın..ön cama cekersenız sorun yasarsınız..2 numara kafıdır...Yapılacak en guzel yer ise ZeynepKamile giderken Lumar Ahmet'dir...250 TL sanki fabrıka cıkıs gıbı oluyor.Meshur bıryerdır..
http://c1109.hizliresim.com/11/9/16/7703.jpg........................  POLO    6RRRRR ;)

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 16 Eylül 2011, 15:32:02 »
cam filmli şekilde ilk muayenede hafif kusur. 2. muyanede hafif kusurların düzeltilmediği tespit edilince ağır kusur olur.

Çevrimdışı Ayberk01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 06 Ekim 2011, 10:23:14 »
abi grupfoni gibi siteleri de takip edin arada bir cam filmi kampanyası oluyor mesela ben 3M cam filmi,yağmur itici,iç dış detaylı temizliği toplamda 75 TL ye yaptırdım gayette memnunum 2 numara yaptırdım dışardan bakıldığında içeridekilerin kafası görünsün yeter çevirmelerde sıkıntı olmuyor muayene de hafif kusur olarak geçiyor...barut söylediğinde haklı ama 2.muayeneye nerden baksan 5 sene var ve 5 sene dayanacak bir cam filmi yok zaten:)
2011 Polo 1.4 Manuel Comfortline  '666'

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 06 Ekim 2011, 10:38:20 »
evet bende takip ediyorum bi yakalayadım :) otopon da var bakalım ne zaman çıkacak orda