Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sıfır kilometre 1.2 Polo almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.  (Okunma sayısı 16138 defa)

İyi günler,

Sıfır kilometre 1.2 Polo almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Valla hocam bende senin gibi sormustum...arkadasım benden 1 ay önce 1,2 aldı, suan pisman yani 3000 tl fark için 1,2 almaya değmez 1,4 comfortline al kafan rahat olsun...arada baya fark var...hem Pasa otomotiv dediki bana 1,2 yeni motor vw yeni motoru ve herzaman yeni motordan korkacaksın dedi...

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
Valla hocam bende senin gibi sormustum...arkadasım benden 1 ay önce 1,2 aldı, suan pisman yani 3000 tl fark için 1,2 almaya değmez 1,4 comfortline al kafan rahat olsun...arada baya fark var...hem Pasa otomotiv dediki bana 1,2 yeni motor vw yeni motoru ve herzaman yeni motordan korkacaksın dedi...
Eyüp usta mı dedi?Paşa otomotiv derken O'numu kastediyosun.
03.06.2005

1.4 comfortline  :tamamdir ama aynı paraya temiz ikinci el başka arabalarda bulabilirsin
Ölüm gaz pedalına basan ayakta, hayat direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise ölümüne basıp hayata tutunmaktır...

Eyüp usta mı dedi?Paşa otomotiv derken O'numu kastediyosun.

Evet üstadım..

Çevrimdışı DAS AUTO.

• ruhunuzun iç ışığını yansıtın new PoLo büyÜkSüN
gberk  ,  1.2 olsun sonuçta volkswagen alınır malınır derler veya düşündürür insanı ama bencede 1.4 comfortline al 33.900 fiyatı   ama 1.2 TSI modelini türkiyeye getirse başta bende olmak üzere bütün 1.4 kullanıcıları hemen göz kırpar. fakat 1.2 hem donanım yok hemde performanstan yoktun bi motor.  en basitinden kapı kolları ve aynalar siyah olacak diğer poloları görüceksin kapı kolları ve aynalar gövde rengi sonra uzun yola çıkıcaksın ve diyeceksin ya performans yok keşke keşke 1.4 baksaydım die iyi düşün derim.

Sadece kapı kolları ve aynalar olsa iyi...iç torpido kısmı deri değil ve teybin altında bosluk var 2012 de varmı bilmiyorum bosluk

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

napıcaksın 1,4 mü alcan

Evet, 1.4 almaya karar verdim.

Evet, 1.4 almaya karar verdim.

Bak buna çok sevindim iste...farkı göreceksin...hayırlı olsun...alırkende servisten fatura kesilmeden önce kaporayı verirken hediye iste...mesela park sensörünü hediye iste ve diret...hemen verirler 400 tl az diğil

Çevrimdışı DAS AUTO.

• ruhunuzun iç ışığını yansıtın new PoLo büyÜkSüN
gberk , gerçekten çok iyi düşündün şimdiden hayırlı olsun..  valla 1.2 alsaydın üzülürdün kıvanç kardeşimizin dediği gibi adamlar 1.2 ye bi radio koymuş minicik cipsten çıkmış gibi ;D hiç koyma daha iyi..  tabi zevkler ve renkler tartışılmaz fakat beyaz daha sportif bi renktir. metalik renler biraz makam arabası gibi duroyo..   ama desene ankara asfaltı ağlayacak ;)

1,2 nin içi fiat gibi :D 1,4 ün VW gibi :)

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
1.2 sahiplerine teyp satılır. ikinci el sıfır gorunum =) çiziksiz 200TL 1e1 orginal doğuş otomotiv cıkıslı teyp =)
GTD