Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Refleks gümüş yakışmaz diyenlere ! :)  (Okunma sayısı 20308 defa)

Refleks gümüş yakışmaz diyenlere ! :)
« : 06 Nisan 2011, 19:44:57 »
İşyerinde stokları gezerken stoğa yeni giriş yapan aracın fotoğrafını çekiyim dedim. Refleks gümüş polo GTI'a yakışmıyor diyen arkadaşlar varmış duyduğum kadarıyla. Birde sizin görüşlerinizi alalım.  :)

Ynt: Refleks gümüş yakışmaz diyenlere ! :)
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2011, 21:15:30 »
Valla yakışmıyor değil de, bıkkınlık geldi gri arabadan, her taraf astar rengi araba doldu.Tabi benim griyi sevmememdeki en büyük etken bu zamana kadar ki 4 aracımın 4ününde gri olması, temiz araba bulunca renk seçemiyosun.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2011, 22:04:24 »
Valla yakışmıyor değil de, bıkkınlık geldi gri arabadan, her taraf astar rengi araba doldu.Tabi benim griyi sevmememdeki en büyük etken bu zamana kadar ki 4 aracımın 4ününde gri olması, temiz araba bulunca renk seçemiyosun.
vah vah gel kırmızı bulalım sana alper  :D
ADK

« Yanıtla #3 : 06 Nisan 2011, 22:08:18 »
bunların fiyatı kaç cam tavanlı olunca internet te 43 900 diyo da

« Yanıtla #4 : 06 Nisan 2011, 22:09:13 »
bide bunların düz vitesi var mı

« Yanıtla #5 : 06 Nisan 2011, 22:12:51 »
altan hem kırmızı olacak, hem istediğim marka model olacak, hem istediğim özellikler olacak, (otm. vites, boya durumu, motor durumu,km, boya) hem istediğim fiyatta olacak  :D bul da göreyim

yolculuk olsun ucuz olsun hem cam kenarı hem koridor olsun hem de şöför yanı olsun gibi bişey  ;D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #6 : 06 Nisan 2011, 22:16:24 »
hepsini bulurumda istediğin fiyatta olmaz alper  :D bende denedimde kendim için bir onda sorun çıktı  :D
ADK

« Yanıtla #7 : 06 Nisan 2011, 22:20:29 »
işte 2. elde individual paket olayına girersen sıfırdan pek farkı kalmıyor altan  >:D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #8 : 06 Nisan 2011, 22:32:23 »
işte 2. elde individual paket olayına girersen sıfırdan pek farkı kalmıyor altan  >:D
;D
ADK

« Yanıtla #9 : 06 Nisan 2011, 22:57:32 »
aracın rengi bomba ama ben ön paneli begenmiyorum.gti paneli var galiba bunda ama 5 kapı.ama aracın rengi cok hoş..benim aracın genginden oldugundan degil gerçekten yakışmış gri renk araca..jantlar hoş olmuş..acaba kaça buluruz bu jantları bilen varmı? ?
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2011, 22:58:22 Gönderen: Londonn »

« Yanıtla #10 : 07 Nisan 2011, 00:51:35 »
bunların fiyatı kaç cam tavanlı olunca internet te 43 900 diyo da
Bu aracı son verebileceğimiz rakam yanlış hatırlamıyorsam 42.600 civarıydı.

« Yanıtla #11 : 07 Nisan 2011, 01:12:11 »
aracın rengi bomba ama ben ön paneli begenmiyorum.gti paneli var galiba bunda ama 5 kapı.ama aracın rengi cok hoş..benim aracın genginden oldugundan degil gerçekten yakışmış gri renk araca..jantlar hoş olmuş..acaba kaça buluruz bu jantları bilen varmı? ?
araç gtı zaten . gtı panelı yok sadece :) harıka bır makıne . manuelı yok dıye bılıyorum şu anda ama ? otm vıtes arabaya bınılmez alper abı ne yaptın sen . erkek adam otomatıge bınermı ya :D
ok men 8) let s go   :halazn:

« Yanıtla #12 : 07 Nisan 2011, 01:20:18 »
erkek adam bi kere otomatiğe bağladı mı tiptroniğe bile binmez onur, otomatiğin tadı başka :) zaten manuele biniyoz malesef  :t

« Yanıtla #13 : 07 Nisan 2011, 01:26:45 »
erkek adam bi kere otomatiğe bağladı mı tiptroniğe bile binmez onur, otomatiğin tadı başka :) zaten manuele biniyoz malesef  :t
otm guzel yanı sadece trafıktır abı bence katılmıyorum sana  :halazn: . konuyu kırletmeyelım :D
Gti guzel dimi ? canlı inceledim aracı . fevkalade süper tek kelime ile
ok men 8) let s go   :halazn: