Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: rcd-510 ile ilgili  (Okunma sayısı 56410 defa)

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
rcd-510 ile ilgili
« : 14 Şubat 2012, 20:59:46 »
arkadaşlar aracım 1.2 trendline malum üstünde teyp rcd 210 var ben onun yerine rcd 510 taktırmak istiyorum aküde problem olurmu olursa ne yapmam lazım teybi en uygun ve garantili nerden alabilirim konuyla ilgili bilgisi olan arkadaş varsa veya daha
önce taktırmış kullanan arkadaş  bilgi verirse sevinirim
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Ynt: rcd-510 ile ilgili
« Yanıtla #1 : 14 Şubat 2012, 22:07:43 »
arkadaşlar aracım 1.2 trendline malum üstünde teyp rcd 210 var ben onun yerine rcd 510 taktırmak istiyorum aküde problem olurmu olursa ne yapmam lazım teybi en uygun ve garantili nerden alabilirim konuyla ilgili bilgisi olan arkadaş varsa veya daha
tabi ki ender elektronik. aküde ne gibi sıkıntı yaratr bilmiyorum ancak benim de kafamda rcd510 var

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2012, 22:13:25 »
tabi ki ender elektronik. aküde ne gibi sıkıntı yaratr bilmiyorum ancak benim de kafamda rcd510 var
ender elektroniği biliyorum aradım ama ilgilenen arkadaş yurt dışına çıkmış perşembe günü gelicekmiş o yüzden kimse anlamıyormuş bu işlerden aracın elektrik aksamında falan bi sorun olurmu acaba çünkü cihazı alıcam ama araştırıyorum ne olur nasıl olur taktıran arkaşlar varsa bi yardımcı olsun

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2012, 22:23:27 »
ender elektroniği biliyorum aradım ama ilgilenen arkadaş yurt dışına çıkmış perşembe günü gelicekmiş o yüzden kimse anlamıyormuş bu işlerden aracın elektrik aksamında falan bi sorun olurmu acaba çünkü cihazı alıcam ama araştırıyorum ne olur nasıl olur taktıran arkaşlar varsa bi yardımcı olsun
sıfır mı alıcaksınız kaça anlaştınız?

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2012, 22:32:40 »
önce rcd 310 alıcaktım onu konuşmuştum sizin aracınızda standart zaten o ama konuştuktan sonra aklıma bu cihaz geldi konuşmak için aradığımda ilgilenen arkadaşın yurt dışında olduğunu sölediler yani anlıyacağınız rcd 510 daha konuşamadık ama konuşunca burda paylaşırım artılarını eksilerini araçta herhangi bi sıkıntı yaratırmı yazarım

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #5 : 14 Şubat 2012, 22:58:25 »
bekliyorum. benim de kafamda var. hatta 310 + nakit verip 510 almak isterim

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #6 : 14 Şubat 2012, 23:11:07 »
ben perşembe günü tekrar bi arayıp görüşücem senin içinde bi sorarım ( yani rcd 310 versek ne kadar üste veririrz diye) bu konuda açıklama yaparım takip et ayrıca sadece ordan değil ben normalde bu işlerle uğraşıyorum oto müzik ve görüntü sistemleri cumartesi günü mal aldığım piyasadaki arkadaşlarıma falanda bi sorucam bulabilirmiyiz getirtebilirmiyiz falan nasıl olur diye montajda zaten sıkıntı yokta sıkıntı montajdan sonra beyin teyibi reddedermi diye kafam takılıyo sonuçta yeni teknolojik araçlar  önceden teybi takardın hadi devam şimdi öle değil

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #7 : 14 Şubat 2012, 23:27:05 »
ben perşembe günü tekrar bi arayıp görüşücem senin içinde bi sorarım ( yani rcd 310 versek ne kadar üste veririrz diye) bu konuda açıklama yaparım takip et ayrıca sadece ordan değil ben normalde bu işlerle uğraşıyorum oto müzik ve görüntü sistemleri cumartesi günü mal aldığım piyasadaki arkadaşlarıma falanda bi sorucam bulabilirmiyiz getirtebilirmiyiz falan nasıl olur diye montajda zaten sıkıntı yokta sıkıntı montajdan sonra beyin teyibi reddedermi diye kafam takılıyo sonuçta yeni teknolojik araçlar  önceden teybi takardın hadi devam şimdi öle değil
bakalım. benim enişte de aksesuarcı aslında ona da soracaktım da o pek vw ile ilgilenmiyo o hondacı jdm ci :D

« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2012, 17:59:53 »
Akü bitirme problemi 2009 ve öncesi araçlar da oluyor sende herhangi bir sıkıntı olmaz gönül rahatlıgıyla takabilir/taktirabilirsin!!! :tamamdir
GT

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #9 : 15 Şubat 2012, 20:33:51 »
Akü bitirme problemi 2009 ve öncesi araçlar da oluyor sende herhangi bir sıkıntı olmaz gönül rahatlıgıyla takabilir/taktirabilirsin!!! :tamamdir
eyvallah arkadaşım verdiğin bilgi için sana çok teşekkür ederim özellikle kaç gündür bu sorunun cevabını arıyordum servisede sordum ama nasıl servisse onlarda bilmiyolar

« Yanıtla #10 : 15 Şubat 2012, 20:36:49 »
Ne demek her zaman seve seve yardımcı olabilirim
GT

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #11 : 15 Şubat 2012, 20:37:21 »
sen aracında bu teybimi kullanıyosun

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #12 : 15 Şubat 2012, 20:38:01 »
sen aracında bu teybimi kullanıyosun

onda rns510 var sanırım :o

« Yanıtla #13 : 15 Şubat 2012, 20:55:42 »
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-sifir-kadar-temiz-Volkswagen-bosch-rcd-510-74725556/detay

bunda navigasyon varmı ya