Gönderen Konu: Karartılmış Stop Lamba Seti  (Okunma sayısı 12504 defa)

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
Ynt: Karartılmış Stop Lamba Seti
« Yanıtla #28 : 05 Şubat 2012, 17:27:01 »
solar mı sonar mı neydi özgür ya tam hatırlamıyorum da benım ki piyango oldu biraz uzun vadede dayanacağını zannetmıyorum

piyango derken ben app leri yapıstırmak üzere aksesuarcı gittim ve çift taraflı bant aldım neyse bantları yapıstırdık ettik plakanın kenarlarınada birer damla silikonu vurduktan sonra yapıstırdık etrafınada bant cektık kuruyana kadar dusmesın dıye. bu işlemleri yaptıgımız elemanın yanında patronu geldı. plakadan yana onla fazla oynamada film cekceksin dedi  ;D tabi ben de ampül yandı hemen sağlam bi pazarlıkla 50ye cektırmıs oldum  :saygılar ama marka bilinmedik oldugu için sordum elemana 2 yıl idare eder dedi görücez ne kadar sürecek

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 05 Şubat 2012, 17:39:05 »
ben de mi öyle birşey çektirsem bilmiyorum. benim diğer enişte izmitte modifiyeci bu jdm ciler uğrar bunun mekanına. sana bi top film alalım ben çekerim dedi ama uzun ömürlü olanlarından mı alsam bilmiyorum.

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 05 Şubat 2012, 17:41:55 »
ben 50 lira verdim adam da 2 yıl dedı ama sanmıyorum 2 gün yazın sıcagında kalsında bak nasıl atıyor ve keşeriyor . mutlaka olmaması tek temennim ama ucuz et ve yahnisi ..

aslında çekmesi kolay özgür amatörce 2 3 taneden sonra 4.yü güzelce çekerim  :D