Gönderen Konu: Polo Egzoz Tavsiyeleri?  (Okunma sayısı 19485 defa)

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo Egzoz Tavsiyeleri?
« Yanıtla #14 : 24 Kasım 2011, 15:47:39 »
pardon benim ki benzinli oldugu için öyle düşünmüştüm

bende vardır dye düşünüyodum. yay takarken kaldırdılar. ulan sondan başladım motora geldim düz boru.. diyorum abi bunun orta susturucusu nerde :D :D yok herhalde dedi o da :D
GTD

Çevrimdışı BA749

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 25 Kasım 2011, 22:10:37 »
ya arkadaşlar ben hala bulamadım ne yaptırcagımı.. hiç egzoz taktıran yokmu aramızda?  :(

Çevrimdışı ihsan_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 26 Kasım 2011, 08:46:55 »
ben yaptırdım ama orta susturuya kelebek taktık,elektıronik açıp kapamalı ses eksozu,ama dizelden ses çıkmaz çıksada komik olur yapma elleme gözünü seveyim  ;D
2011 VW POLO 1.4 85 hp Comfortline Şeker Beyazı
mtec 8000k xenon,philips sis led,elektronik egzoz sistemi,eibach 5 cm helezon,16 inç GTI jant

Çevrimdışı Efkan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 26 Kasım 2011, 11:45:22 »
merhaba arkdaşarla ben forma yeni üye oldum sizin gbi bende polo 6r kullancısıyım ben arcım benzinli kumandalı egzoz yaptırdım çok güzel oldu istediğim zmn açyrm bağrıyopolis gördüm zmn kapatıyorum problem yok

Çevrimdışı ihsan_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Kasım 2011, 11:54:33 »
ama arkandan gelebilecek polisleride unutma,sonra benim gibi senide men etmesinler trafikten
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2011, 11:55:42 Gönderen: ihsan_07 »
2011 VW POLO 1.4 85 hp Comfortline Şeker Beyazı
mtec 8000k xenon,philips sis led,elektronik egzoz sistemi,eibach 5 cm helezon,16 inç GTI jant

Çevrimdışı Efkan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Kasım 2011, 11:57:28 »
youtube girip golf 5 vanalı egzoz yazınca benm siyah polo çıkıyo egzozcu video cekp koydu ama golf yazdı

Çevrimdışı Efkan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 26 Kasım 2011, 12:01:45 »
dikkat edyirum kardeş geçenlerde ortaköyde çevirdi mini copper var ardaşla onla ışıkta gaz veriyoduk ben hemen kapttım çakmadı =)
arkdaşa kitledi ama cezayı

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 26 Kasım 2011, 21:18:16 »
youtube girip golf 5 vanalı egzoz yazınca benm siyah polo çıkıyo egzozcu video cekp koydu ama golf yazdı

siyah polo ise video da bile sesi duymak adamı trafık canavarı halıne getırmeye yetiyo  :sevgi:

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 26 Kasım 2011, 21:22:52 »
sebring xt1 kullanan varmı nasıl bir verim alırız?

Çevrimdışı eyuri

• I love VW
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 27 Kasım 2011, 00:42:54 »
Arkadaşım bende 1.6 tdı polo kullanıcısıyım ve bende senin gibi egsozdan tatlı tok bi ses almak istedim. Son susturucuyu söktürdüm herhangi bir işlem yapılmadan sesini göriyim dedim sökülmüş hali ile sökülmemiş halinin arasında herhangi bir ses farkı yok. son susturucu boşuna diyebilirim. yaklaşık 2 metrelik 51 lik düz boru üstüne denemediğimiz egsoz kalmadı ve en ufak bir ses alamadım. En son çare olarak katalizörü ( katalitik konvektör) iptal ettirmeyi düşündüm normalde altta olur o ama pololarda motor kapağını açtığın zaman sol da motorun hemen arkasında kalıyor söküldüğü zaman da egsoz arıza lambası yanıyormuş hoş onu cheater denilen bir şeyle yok edeceklerdi ama. En son fm tuninge gittim onlar katalizörü sökerim düz boru gelirim biraz ses alırım dediler ama 1000 tl sanayi işi boruya, 2000 lirada krom boruya istediler ve sonuç olarak giden paramın ve arabamın işlem görmesinden sonra eski boruyu taktırdım..
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2011, 00:44:42 Gönderen: eyuri »

Çevrimdışı BA749

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 28 Kasım 2011, 19:44:00 »
Arkadaşım bende 1.6 tdı polo kullanıcısıyım ve bende senin gibi egsozdan tatlı tok bi ses almak istedim. Son susturucuyu söktürdüm herhangi bir işlem yapılmadan sesini göriyim dedim sökülmüş hali ile sökülmemiş halinin arasında herhangi bir ses farkı yok. son susturucu boşuna diyebilirim. yaklaşık 2 metrelik 51 lik düz boru üstüne denemediğimiz egsoz kalmadı ve en ufak bir ses alamadım. En son çare olarak katalizörü ( katalitik konvektör) iptal ettirmeyi düşündüm normalde altta olur o ama pololarda motor kapağını açtığın zaman sol da motorun hemen arkasında kalıyor söküldüğü zaman da egsoz arıza lambası yanıyormuş hoş onu cheater denilen bir şeyle yok edeceklerdi ama. En son fm tuninge gittim onlar katalizörü sökerim düz boru gelirim biraz ses alırım dediler ama 1000 tl sanayi işi boruya, 2000 lirada krom boruya istediler ve sonuç olarak giden paramın ve arabamın işlem görmesinden sonra eski boruyu taktırdım..

ozaman ümidi kesiyorum egzozdan :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 28 Kasım 2011, 21:57:57 »
ozaman ümidi kesiyorum egzozdan :)
dizel abi, dizel. benzinlimin gözünü seveyim

Çevrimdışı eyuri

• I love VW
    • Profili Görüntüle