Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo Bluemotionum ile aranızdayım  (Okunma sayısı 8215 defa)

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
Polo Bluemotionum ile aranızdayım
« : 04 Temmuz 2011, 16:51:37 »
 Merhaba arkadaşlar. En sonunda bende Polo Bluemotion arabam ile aranıza katıldım. Bu ilk vw arabam ve çok memnunum. İmzamda fotosu bulunan arabamın yeni fotolarını da ekleyeceğim. 1 hazirandan bu yana kullandığım arabama sadece 3m cam filmi yaptırdım. Adanada polosu olan ve yeni parçalar takmak isteyen arkadaşlar le görüşmeyi isterim...

Öncelikle polo bluemotion çok güzel bir araba. Start stop çok havalı. Şehirdışı otobanda 180 bastım korktum yavaşladım (hızı sevmem) yakıt tüketimi gerçekten çok iyi 160 tl fullenen depo ile şehir için rahat 600-650 km gidiyorum... 3 silindir 75 beygir olan polomun kliması çok iyi randıman vermekte. Spor görünümünün en önemli nedeni engin olması başıma dert açıyor, alışık olmadığımdan kaldırıma sürttürdüm birkaç kere... Sis farı yanındaki gündüz farı sürekli yanıyor çok spor görünüm oluyor. Hızlandıkça artan müzik sesi süper. eksi olarak lastik tamir kiti basite kaçmış gibi, istetme olsa daha iyi olacağını düşünüyorum.

Adana aykan otodan 1 haziranda kasko-sigorta falan herşey dahil 40 bin tl civarına satın aldım (13 bin nakit gerisi kredi)

30 bin tl'ye 1,2 benzinli model alacaktım vazgeçtim bunu aldım... gerek paket farklılığı gerek spor görünüm gerek dizel olması ile iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum.

Bluemotionun piyasada trafikte fazla olmaması da iyi bir ayrıcalık yaratıyor gibi, bakan yine bakıyor....

1:) cd-in-sd kart girişinin olmaması canımı sıksa da dokunmatik cdçalar takarak bu sorunu çözebileceğimi düşünüyorum... şu 500-600 tl olana nasıl ulaşabiliriz?

2:) park sensörü konusunda nerde nasıl kaça taktırabiliriz acaba?

Daha bu forumda çok olacağım... Aranıza katıldığım için mutluyum... Teşekkürler...

Ynt: Polo Bluemotionum ile aranızdayım
« Yanıtla #1 : 04 Temmuz 2011, 17:05:59 »
aramıza hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun kazasız belasız en güzel günlerde kullanırsınız inşallah....
İnsanlar alemde hayal ettikleri müddetçe yaşar...
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
« Yanıtla #2 : 04 Temmuz 2011, 17:12:24 »
aramıza hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun kazasız belasız en güzel günlerde kullanırsınız inşallah....

Çok teşekkürler :))

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #3 : 04 Temmuz 2011, 17:25:05 »
Hayırlı uğurlu olsun,Allah kaza bela vermesin.Gerçekten piyasada yakıt tüketimi bakımından iddahalı bir araç ön arka tampon ekleri ile yan marşpiyel aracı hoş göstermiş  aracı yeni almışınız gerçi bize şehir içi şehir dışı ve karmada ne kadar yaktığı ile ilgili bilgi verirseniz seviniriz
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2011, 17:36:13 Gönderen: TwinCept »

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #4 : 04 Temmuz 2011, 18:24:57 »
oncelikle aracınz hayırlı ugurlu olsn. =)
işin fantezisine kacarsam yapacagm ilk iş bluemotion arka tamponu alıp plastk yerden 2 tane yer kesip çift çıkış egzoz yaptırmak olucak :D cok guzel duruyor araç gercekten yakıt konusunda da benm araca yakın olacagını dusunuorm. motorun buyuk olmasının avantajı var sanırm bnm aracta. ama olsn guzel tercih dış gorunum acısından da..
dokunmatik olarak ben yarın veya bi sonraki gun rcd 510 modelini alacagım. navigasyon lu olanı rns150 isteğinize gore tercih yapabilrsnz. sahibinden de ilanı bulunmakta ürünlerin. iyi günlerde kullanın.
GTD

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
« Yanıtla #5 : 04 Temmuz 2011, 21:42:21 »
teşekkürler arkadaşlar... Kazasız belasız umarım iyi olacak...

bu yeni cdçalar montajı nasıl olacak peki? servistemi yapılacak?

birde benim arka kapılarda hoparlor yok...2 tane iyisinden hoparlörü kendim taksam sorun olurmu acaba? çıkışların kaldırması bakımından falan? yoksa yetkili servistemi taktırayım?

« Yanıtla #6 : 04 Temmuz 2011, 23:17:31 »
hayırlı olsun allah aza bela vermesin güzel günlerde kullan,bir nazar boncuğu taktır bence
G T I

« Yanıtla #7 : 04 Temmuz 2011, 23:21:56 »
hoşgeldin abi kazasız belasız sürüşler diliyorum...bluemotion görünüş itibariyle farklı ama donanım açısından comfortline ların gerisinde... 1.6 TDI ile aynı fiyat ve yakıt tüketimi 1'er litre fark ederken comfortline alınabilir miydi diye düşünüyorum tabi tercih sizindir...arka rüzgarlığı ve yan etekleri hoş duruyor, ön logo kısmı da dikkat çekici...tekrar hayırlı olsun adana sokaklarında görüşmek dileğiyle :)
2011 Polo 1.4 Manuel Comfortline  '666'

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
« Yanıtla #8 : 04 Temmuz 2011, 23:37:17 »
hoşgeldin abi kazasız belasız sürüşler diliyorum...bluemotion görünüş itibariyle farklı ama donanım açısından comfortline ların gerisinde... 1.6 TDI ile aynı fiyat ve yakıt tüketimi 1'er litre fark ederken comfortline alınabilir miydi diye düşünüyorum tabi tercih sizindir...arka rüzgarlığı ve yan etekleri hoş duruyor, ön logo kısmı da dikkat çekici...tekrar hayırlı olsun adana sokaklarında görüşmek dileğiyle :)

teşekkürler kardeşim... t.özal-b.yolu-g.paşa'da çok geziyorum karşılaşırız inş...

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #9 : 05 Temmuz 2011, 00:02:54 »
Hayirli olsun ve hosgeldiniz , yeni polo lar gercekten iddiali ve güzel  :tamamdir
ADK

« Yanıtla #10 : 06 Temmuz 2011, 10:43:35 »
rcd 510 veya navigasyonlu rns 310 alabilirsiniz. park sensörü cenmax markalar güzeldir. bir önceki aracımızda vardı çok memnunduk.

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
« Yanıtla #11 : 06 Temmuz 2011, 13:10:25 »
rcd 510 veya navigasyonlu rns 310 alabilirsiniz. park sensörü cenmax markalar güzeldir. bir önceki aracımızda vardı çok memnunduk.

teşekkürler... navigasyonlu şart değil çok pahalı. rcd 510 yeterli... Park sensörünü yetkili servistemi taktırmalıyım acaba? Kaç tl'dir...

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #12 : 06 Temmuz 2011, 13:23:11 »
hayırlı uğurlu olsun hoşgeldiniz allah kaza bela vermesin  :tamamdir
imzanızı biraz küçültseniz ii olur  ;)
H.G WORKS

« Yanıtla #13 : 06 Temmuz 2011, 18:26:20 »
Hayırlı olsun aynısında ben de var Nisan 2011'den beri kullanıyorum... Bluemotion'lar çoğalıyor.