Gönderen Konu: Polo BlueMotion' um - Resim Günceli  (Okunma sayısı 36340 defa)

Çevrimdışı hocin

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo BlueMotion' um - Resim Günceli
« Yanıtla #42 : 25 Mart 2012, 01:21:34 »
biraderim benzinli TSI motor almışsan ona katlanıcan..Gazlarken dizele binilir mi diyosunuz yakıta gelince çook yakıyo bee diyosunuz  ;D ;D
aynen  :tamamdir

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 26 Mart 2012, 08:27:08 »
herkese teşekkürler. kısmetse ses sitemini ve hoparlörleri iyileştirmeyi düşünüyorum, bakalım bir cesaret edebilirsek. onun haricinde başka bir şey yapmayı düşünmüyorum, orijinal hali çok güzel, zaten sportif ve yere yakın. tüm gözler üzerimde valla  8)
Polo, büyüksün...

Çevrimdışı hocin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 26 Mart 2012, 22:02:16 »
herkese teşekkürler. kısmetse ses sitemini ve hoparlörleri iyileştirmeyi düşünüyorum, bakalım bir cesaret edebilirsek. onun haricinde başka bir şey yapmayı düşünmüyorum, orijinal hali çok güzel, zaten sportif ve yere yakın. tüm gözler üzerimde valla  8)
Kırmızıda gider blue ya aslında :sevgi:

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 26 Mart 2012, 22:07:03 »
Güzel araba, kazasız belasız kullanın.O 100 km de 3 lt yazan yerde benim arabada 8.2 yazıyordu,

Benimkinin 4te1'i kadar yakıyor, buda BM'nin yakmadığı anlamına geliyorr
Hey maşşahhh  :sevgi:  ufak tefek eksikleri varr zamanla tamamlanır  ;)
quattro

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 26 Mart 2012, 23:18:11 »

Uploaded with ImageShack.us

güle güle kullan.yakın arkadasıma aldık..kız koltuklar mavi diye begenmedi.siyah yaptırıyor bayide bakalım nasıl olucak..plaka falan işleri var biras birde koltukların döşemesi değişicek çarşamdaya hazır..bugün baya kontrol ettim hoş araba ama sadece teyp hoşuma gitmedi..arka yolcu ışıkları yok bagajda ikinci kat bölmesi yok yani eksiklikler var ama artıalrıda var hız sabitleme lastik basınç göstergesi falan..yani birinde olan birinde yok..ama bomba araç yapmışlar..

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 27 Mart 2012, 09:35:06 »
Kırmızıda gider blue ya aslında :sevgi:
evet kırmızı da gider; ama beyaz çok yakışıyor  8)
Benimkinin 4te1'i kadar yakıyor, buda BM'nin yakmadığı anlamına geliyorr
Hey maşşahhh  :sevgi:  ufak tefek eksikleri varr zamanla tamamlanır  ;)
teşekkürler. aman nazar değmesin. evet çok küçük eksiklikler var, bakalım inşallah yapabiliriz bir şeyler  :)

güle güle kullan.yakın arkadasıma aldık..kız koltuklar mavi diye begenmedi.siyah yaptırıyor bayide bakalım nasıl olucak..plaka falan işleri var biras birde koltukların döşemesi değişicek çarşamdaya hazır..bugün baya kontrol ettim hoş araba ama sadece teyp hoşuma gitmedi..arka yolcu ışıkları yok bagajda ikinci kat bölmesi yok yani eksiklikler var ama artıalrıda var hız sabitleme lastik basınç göstergesi falan..yani birinde olan birinde yok..ama bomba araç yapmışlar..

teşekkürler. evet, rcd 510 ya da rns 310 çok iyi gidermiş bluemotion a, bir de çok fonk. direksiyon... başka eksiği de yok zaten, harika araç  :tamamdir
Polo, büyüksün...

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 27 Mart 2012, 13:50:40 »
Ön panjuru daha güzel bişi yapsalarmış çok daha güzel olurmuş ve arka spoyler gti'daki gibi olsa daha'da mükemmel dururdu. Araç  donanım zengini fakat london'un dediği gibi çalmaya alışmış adamlar içleri rahat etmez yoksa  ;)
« Son Düzenleme: 27 Mart 2012, 13:52:03 Gönderen: TwinCept »

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 27 Mart 2012, 23:44:22 »
yani artıları güzel işte sisler orginal yan kapı altları bi kaç artısı eksiklilkeri unutturuyor ama..yani ben sevdim..100 tl ile 700 km giden varmış bluemotion ile..yani sözün bittiği yer..honda beat motorum vardı o bile o kadar gitmiyordu ki en az yakan motor diyorlardı..

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 27 Mart 2012, 23:46:46 »
yani artıları güzel işte sisler orginal yan kapı altları bi kaç artısı eksiklilkeri unutturuyor ama..yani ben sevdim..100 tl ile 700 km giden varmış bluemotion ile..yani sözün bittiği yer..honda beat motorum vardı o bile o kadar gitmiyordu ki en az yakan motor diyorlardı..

ya sağda solda okuyorum nasıl 14 kuruş yaktırıyolar bu bluemotiona :D mazotun ltresi zaten 4.02 tl sürekli boşta mı gidiyolar :D i don't know

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 27 Mart 2012, 23:50:52 »
i know  bcoz 70 ile gidiyorlar :D

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 27 Mart 2012, 23:52:57 »
70 le yol mu biter Allah aşkınıza yapmayın :D ben 130 a sabitliyorum yol bitmiyor yine :D :D :D Hz. Eyüp Peygamber'in sabrı var heralde :D

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 27 Mart 2012, 23:54:31 »
bilmiyorum ya şakasına dedim ben..bayinin yalancısıyım..

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 27 Mart 2012, 23:57:08 »
bluemotion adlı üye de 3.4 görüyor 90 a sabitleyince :D 3.4x4.02=13.7 kuruş :D

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 27 Mart 2012, 23:59:04 »
13.7mi?? arabayı yaktırırsın bana  :(