Gönderen Konu: Polo BlueMotion hakkında  (Okunma sayısı 27232 defa)

Çevrimdışı tunataskiran

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo BlueMotion hakkında
« Yanıtla #42 : 21 Ekim 2011, 23:46:38 »
arkadaşlar benim arabam 7400 km de ve çok fazla yağ yakmış aranızda bu sorunu yaşayan varmı? varsa ne yaptı servise götüreyim mi? yağ çubuğundaki seviye en alltaki çizginin altında. ve simsiyah

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 22 Ekim 2011, 00:18:15 »
Yag ekle hocam. Turbo araçlarda her zaman yanınızda yedek yag taşımanızda fayda  var. ;)

Çevrimdışı tunataskiran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 22 Ekim 2011, 20:47:09 »
ekledim 1 litre yağ mobil 1 in tam sentetik yağını aldım koydum. bakıma kadar götürür götürmezse yine koyarım.

Çevrimdışı guney01

• Bluemotion Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 23 Ekim 2011, 23:00:41 »
benimde 8 binde ve 1 litlre kadar yağ eksiltmişti, servisi aradım 1 lt yağ 35 tl dedi. normal bir tamircide 1 lt eklettim 10 tl :)

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 25 Ekim 2011, 14:30:44 »
merhaba herkese. yakın zamanda ben de Polo BlueMotion sahibi olacağım. teslim almaya giderken bayilerdeki pazarlık payı durumu nasıldır vw' de? değişkendir ama ne kadara kadar indirebiliriz acaba fiyatı? önerileriniz nelerdir? nelere dikkat etmeliyim?
Polo, büyüksün...

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 25 Ekim 2011, 14:46:11 »
merhaba herkese. yakın zamanda ben de Polo BlueMotion sahibi olacağım. teslim almaya giderken bayilerdeki pazarlık payı durumu nasıldır vw' de? değişkendir ama ne kadara kadar indirebiliriz acaba fiyatı? önerileriniz nelerdir? nelere dikkat etmeliyim?
Valla bizim çorlu çalışkan otonun sahibi bizzat arkadaşım fakat aracı almaya gittiğimde bi ağlandı kar oranı şöyle böyle diye acıdım vallahi :) Tamam dedim pazarlık etmezler zaten aracını satıyor adam hatta sıraya girmeden alan sayısı çok az o yüzden çoğu vw bayisi kendini kasar fiyat düşmez hee anca rica minnet paspas yada boya koruma gibi dandik uygulamalar hediye ederler

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 26 Ekim 2011, 19:47:45 »
Valla bizim çorlu çalışkan otonun sahibi bizzat arkadaşım fakat aracı almaya gittiğimde bi ağlandı kar oranı şöyle böyle diye acıdım vallahi :) Tamam dedim pazarlık etmezler zaten aracını satıyor adam hatta sıraya girmeden alan sayısı çok az o yüzden çoğu vw bayisi kendini kasar fiyat düşmez hee anca rica minnet paspas yada boya koruma gibi dandik uygulamalar hediye ederler
hakikaten öyleler ya...
Polo, büyüksün...

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 26 Ekim 2011, 19:50:04 »
bu arada özellikle polo bluemotion ya da tdi kullanıcılarına soruyorum: bakım masraflarınız ne kadar, benzinliyle arasında ne kadar fark var? artık eskisi kadar çok fark olmadığını duyuyorum, doğru mudur?
Polo, büyüksün...

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 07 Aralık 2011, 13:08:27 »
Merhaba  arkadaşlar. Polo BlueMotion' un hoparlörleri kaç cm (13 cm, 17 cm ya da başka bir şey) ? Ayrıca castrol 5w-40 mı yoksa 10w-40 mı yağ kullanmalıyım ve bu yağlar ortalama ne kadardır?
Diğer taraftan lastiklerin aynısından bir tane almak istiyorum ve uygun bir de jant, yedek lastik olması açısından. Siz ne dersiniz?
Polo, büyüksün...

Çevrimdışı afk63

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 07 Aralık 2011, 14:51:36 »
BlueMotion arkadasim merabalar.)) vw bayileri son bi kac yildir yeni dizellere 5 40 koyuyolar. Lakin bende bir sanayici olarak 10 40 la pek bi fark bulamadim. Sadece az daha ince ve 5 bin km daha az dayaniyor. Ort 10 binde bir 5 40 i degismen lazim. Hoparlor 13 biliyorum. Lastige de hic gerek yok. Soyle ki kaskon varsa ararsin yol yardimi ceker goturur ne ugrasican abi :):)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 07 Aralık 2011, 22:49:25 »
BlueMotion arkadasim merabalar.)) vw bayileri son bi kac yildir yeni dizellere 5 40 koyuyolar. Lakin bende bir sanayici olarak 10 40 la pek bi fark bulamadim. Sadece az daha ince ve 5 bin km daha az dayaniyor. Ort 10 binde bir 5 40 i degismen lazim. Hoparlor 13 biliyorum. Lastige de hic gerek yok. Soyle ki kaskon varsa ararsin yol yardimi ceker goturur ne ugrasican abi :):)
ustam metro markette hafta sonu castrol magnatec 10/40 4 litre 70 liraydı nasıl fiyat?

Çevrimdışı megakedi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 07 Aralık 2011, 23:48:37 »
Herkese selamlar,
Bir süredir ekonomik araçları araştırıyorum. Polo BM şu an en iyi gibi gözüküyor. Rakamları detaylı inceliyorum.
Orjinal VW sitesinde A+ sınıf grubuna giren BM'ın farklı motorlu versyonu var(linki aşağıda). 2,9 lt/100 km uzun yol tüketimi veriyor. Bizdeki BM'lar A sınıfı gözüküyor.
Aradaki farkı bilen var mıdır? Klasik olarak Türkiye'ye 3 sene sonra mı gelir acaba?
Favori modelim POLO CROSS .Görmeyenler incelesin (hem ön tampon yere değmez artık). Bu model 2.el olarak satılıyor ancak 1. ellerini gören var mıdır?

http://www.volkswagen.de/de/models/polo/trimlevel_overview.s9_trimlevel_detail.suffix.html/der_polo_bluemotion~2Fbluemotion.html#/tab=7860f54b77130332cd88762b28e608f4

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 08 Aralık 2011, 00:00:15 »
bifuel noluyo acaba tüplü falan mı?

Çevrimdışı megakedi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 08 Aralık 2011, 00:07:39 »
bildiğim kadarı ile yağ  ve etanol ile üretilen disel yakıtı.

türkiyede olmayan çok motor vs seçenekleri var avrupada