Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 6R'a ZAM !!  (Okunma sayısı 6123 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Polo 6R'a ZAM !!
« : 27 Ekim 2011, 12:06:54 »
Polo 6R modellerine liste fiyatları üzerinden 500 ilâ 700 TL zam yapıldı. İşte yeni fiyatlar:

Polo 1.2 70 PS               Trendline      30.900,00
Polo 1.4 85 PS               Comfortline   34.400,00
Polo 1.4 85 PS Tiptr. DSG      Comfortline   39.600,00
Polo 1.4 85 PS   fan edition      fan edition   38.400,00
Polo 1.4 85 PS Tiptr. DSG      fan edition   43.500,00
Polo 1.2 TDI 75 PS            Trendline      38.200,00
Polo 1.6 TDI 90 PS            Comfortline   41.300,00
Polo 1.6 TDI 90 PS Tiptr. DSG      Comfortline   46.500,00
Polo BlueMotion            Bluemotion   41.300,00
Polo GTI 1.4 TSI 180 PS Tiptr.      GTI         48.100,00

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
Ynt: Polo 6R'a ZAM !!
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2011, 12:22:19 »
ortalama fiyat aralığı 40.000 ..  Millet topraktan altın topluyo sanıyolar heralde aynı arabalar avrupada bedava  :bekleriz: :bekleriz: orta sınıf arabası diye bir şey kalmadı artık..  :tamamdir

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2011, 12:26:15 »
Bilmiyorum herkesin dusndugu fikirleri fakat bende bir vw ci olarak bu paralari cok buluyorum o yuzden bana gore donanim alarak polodan cokda asagi olmayan hatta daha genis daha ferah buldugum yeni i20 troy u 1.4 CRDi 2 ay once babaminda yaptrdgi indirimle 31.250 ye aldim suanda 35 e cikti ama yinede tercih edilebilcek bir arac hyundaiyi sevmem fakat i serilerini tavsiyee ediyorum dusunen arkadaslarima, tabiki herzaman vw laf yok :tamamdir ama kendimi bu fiyatla, sansli hissediyorum vede iyiki almisim diyorum performans olarakta tip olarakta guzel arac bilginize.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2011, 12:27:54 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2011, 12:32:36 »
ortalama fiyat aralığı 40.000 ..  Millet topraktan altın topluyo sanıyolar heralde aynı arabalar avrupada bedava  :bekleriz: :bekleriz: orta sınıf arabası diye bir şey kalmadı artık..  :tamamdir

çoğu araba öyledir doğru da, polo avrupa'da türkiyeden daha pahalı belki de. özellikle 6R serisi. internetten bakıyorum fiyatlara da, hem türkiye araçları daha dolu hem daha ucuz. teypleri rcd210, deri direksiyon falan yok, direksiyon direk kauçuk plastik.

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2011, 12:33:11 »
Bilmiyorum herkesin dusndugu fikirleri fakat bende bir vw ci olarak bu paralari cok buluyorum o yuzden bana gore donanim alarak polodan cokda asagi olmayan hatta daha genis daha ferah buldugum yeni i20 troy u 1.4 CRDi 2 ay once babaminda yaptrdgi indirimle 31.250 ye aldim suanda 35 e cikti ama yinede tercih edilebilcek bir arac hyundaiyi sevmem fakat i serilerini tavsiyee ediyorum dusunen arkadaslarima, tabiki herzaman vw laf yok :tamamdir ama kendimi bu fiyatla, sansli hissediyorum vede iyiki almisim diyorum performans olarakta tip olarakta guzel arac bilginize.
hocam senin body kit kaça mal oldu

« Yanıtla #5 : 28 Ekim 2011, 17:23:39 »
2000 cc ve üstü araçlarda ötv yi bahane edip alt motorlulara habire fiyat geçiriyorlar. Doğuş un politikası bu zaten. Bir krom çıta için 285 Tl fiat çeken firmadan başka ne beklenebilir ki?

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #6 : 28 Ekim 2011, 17:28:27 »
3 lü pedal seti 95 tl idi bir ara sorduğumda  >:(

« Yanıtla #7 : 28 Ekim 2011, 19:56:17 »
Polo 1.6 TDI 90 PS Tiptr. DSG      Comfortline   46.500,00

yuh yaaa
Doğuş otonun bir diğer ayıbıda 9n3 kasalarda arka kapılara hoporlör yerini hazır tutup koyulmayan kolonlara 400 tl fiyat çekmesi.ben 400 tl ye 2 takım mid alıp ön arka şenlik yaparım.Ne yapıcaklarını şaşırmışlar.Son yıllarda zaten bana göre iyice tekdüzeliğe gitmeye başladı vw.Gözünü seviyim eski araçların.Boraya bindiğimde kendimi tanka biniyo gibi hissediyodum.Araç asaletliydi.Şimdi herşey tersine döndü resmen...

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #8 : 28 Ekim 2011, 20:49:41 »
Polo 1.6 TDI 90 PS Tiptr. DSG      Comfortline   46.500,00

yuh yaaa
Doğuş otonun bir diğer ayıbıda 9n3 kasalarda arka kapılara hoporlör yerini hazır tutup koyulmayan kolonlara 400 tl fiyat çekmesi.ben 400 tl ye 2 takım mid alıp ön arka şenlik yaparım.Ne yapıcaklarını şaşırmışlar.Son yıllarda zaten bana göre iyice tekdüzeliğe gitmeye başladı vw.Gözünü seviyim eski araçların.Boraya bindiğimde kendimi tanka biniyo gibi hissediyodum.Araç asaletliydi.Şimdi herşey tersine döndü resmen...
herşeyi en pahalıya almamızla beraber her şeyin en dandiği de bizlere layık görülüyorlar bende bunu hazmedemiyorum.. Burada kullandığımız ne golf , golf nede polo , polo herşeyi sökük donanımları parçalayıp geçirmantasyon la sana geri kakalamaya çalışıyolar. akrabam bundan 4 sene önce 99 yanılmıyosam bir ford eskort ile geldi almanyadan aman allahım yok yok arabada burada limuzin niyetine bin yani o derecede bir tane örneği yoktur türkiyede her tarafı elektrikli sunrof du döşeme digital klima saymakla bitmez hani türkiyede ...  Biz 2012 model 35.000 ne 40 .000 tl yearaç alıyoruz daha hala arka kapıları cam açma koluyla açıyoruz varmı böyle bir şey siz hesabını yapın.

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #9 : 28 Ekim 2011, 21:56:21 »
herşeyi en pahalıya almamızla beraber her şeyin en dandiği de bizlere layık görülüyorlar bende bunu hazmedemiyorum.. Burada kullandığımız ne golf , golf nede polo , polo herşeyi sökük donanımları parçalayıp geçirmantasyon la sana geri kakalamaya çalışıyolar. akrabam bundan 4 sene önce 99 yanılmıyosam bir ford eskort ile geldi almanyadan aman allahım yok yok arabada burada limuzin niyetine bin yani o derecede bir tane örneği yoktur türkiyede her tarafı elektrikli sunrof du döşeme digital klima saymakla bitmez hani türkiyede ...  Biz 2012 model 35.000 ne 40 .000 tl yearaç alıyoruz daha hala arka kapıları cam açma koluyla açıyoruz varmı böyle bir şey siz hesabını yapın.
yok abi allahtan arka camlar otomatik standart :D dediğin husus çok doğru. araçların içi gitgide boşalıyor. comfortline dedikleri donanım paketine, plastik jant kapağı koyan volkswagen... ah volkswagen aahhh... abi 50 liralık park sensörüne 360 tl fiyat çekiyorlar. artık euro kurunu 2.50 değil de 5.50 den falan mı hesaplıyorlar bilemiycem

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #10 : 28 Ekim 2011, 23:34:49 »
Bende aracımı ilk aldıgımda 2010 da bunları dusunmustum comfortline (boşline) aynı seylerı forumda paylasmıstım.Aracım 2010 ve 30 bınde ama hala ılk gunku gıbı diri aradaki fark burada bugun uzak dogu arabalardaki özelliklerin cogu passatta yok fakat bi aracın kalitesi gecen yılların ardından belli oluyor plastigi kuması konforu tıkırtıları vs.vs araçlarımız kaliteli güvenli bastınmı gidiyor bastınmı duruyo yolda giderken güven veriyor varsın donanımı eksik olsun aracınızı seviyor biraz kullanıcam satmıcam diyorsanız bu donanımların bir çogunu ekletebiliyorsunuz o yüzden moraliniz bozmayın trafikte farkınızı yaşayın  tadını çıkarın :tamamdir