Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: POLO 6R Sis Farı  (Okunma sayısı 4624 defa)

POLO 6R Sis Farı
« : 11 Nisan 2012, 23:37:25 »
Arkadaşlar hayırlı forumlar dilerim öncelikle...

Ben aracıma 2 hafta önce Sis Farı taktırdım. Aracım 2012 Polo 1.4 Comf. .. orjinal sis farı değil tabiki her ne kadar abi orjinal deyipte takmışsada taktırdığım yer, orijnal değil bana göre. ama orjinalden de bi farkı yok yani. Neyse konu şu ki taktık sis farını bu gündüz farı kısmında ampül yok. içerdeki kontrol anahtarında da zaten gündüz farını yakacak kademe yok. Hani ben gündüz farı kısmına ampül takarım da içerideki anahtarı ne yapmalıyım. ? daha önce bu kısımla uğraşmış arkadaş var mı bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Ynt: POLO 6R Sis Farı
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2012, 23:57:13 »
Daha önce bi konuda paylaşmıştım ama bulamadım kopyala yapıştır yapcaktım :) Ben parklara bağladım çok tatlı bir görüntü oldu ama isterseniz ayrı bir düğme yapabilir ya da far anahtarını değiştirebilirsiniz. Dörtlü butonunun yanına bir buton taktırabilirsiniz esp düğmesi gibi veya gözükmeyecek bir yere buton yaptırabilirsiniz.

« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2012, 08:11:43 »
gündüz farı far anahtarından direkt akımla beslenebiliyor . sadece bilmeniz gereken far anahtarı üzerindeki + ve şase nereye giriyor nereden çıkıyor .far kapalıyken akım besleyen bir pin var onu bulduğunuzda far kapalıyken günüdz farınız yanacak farı açtığınızda günüdz farınız sönecektir.  Basit ve mekanik bir sistem gündüz farkı kısmına ampul takıp o ampülü bir kablo ile far anahtarının oraya kadar taşıyacak bir elektrik ustası kolaylıkla yapabilir bu işi ...
Hepsi Beyaz , Hepsi TDI , Hepsi DSG , Hepsi VW

« Yanıtla #3 : 12 Nisan 2012, 15:16:59 »
teşekkürler arkadaşlar...