Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 6R Ses Sistemi  (Okunma sayısı 13046 defa)

Polo 6R Ses Sistemi
« : 02 Haziran 2011, 11:04:23 »
Arkadaslar, bu polonun comfortline teybine, extra bass takabilirmiyiz ? veya kapı kolonlarına iyi marka midd takımı ? sizin tavsiyeleriniz nedir uygulayan varmı acaba ?

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: Polo 6R Ses Sistemi
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2011, 11:31:27 »
Arkadaslar, bu polonun comfortline teybine, extra bass takabilirmiyiz ? veya kapı kolonlarına iyi marka midd takımı ? sizin tavsiyeleriniz nedir uygulayan varmı acaba ?

üzerinde olan sistem iyi olması lazım eger daha tok ses istiyorsanız mevcut olan sistemi daha farklı sistemle güçlendirebilirsiniz exstra bass dediğiniz kabin takmak ise onu bilmiyorum
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2011, 11:48:17 »
yo yo extra basstan kastım üzerinde ki teyp o bası kaldırırmı amfimi gerek illa

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2011, 11:59:03 »
yo yo extra basstan kastım üzerinde ki teyp o bası kaldırırmı amfimi gerek illa

kaldırır  çok fazla fark olmadıktan sonra yapan araç sahipleri var

Yunus EMRE

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2011, 15:00:41 »
Yok ya direk çıkışları yakarsınız  zaten verimlide olmaz nizam.Eğer bass takılıcaksa anfi şart 1000w jbl gerçek rms si bile 250 w tır.Kapı kolonlarınıda yine anfi olmak şartı ile component set alınıp (Bas tiz set) güçlendirilebilir.Orjinal ses sistemi güzel ama basları ve tizleri yüksek seviyede fazla ses açıldığında  zamanla patlatıyor yada cızırtı yapmaya başlıyor.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #5 : 02 Haziran 2011, 15:10:54 »
Yok ya direk çıkışları yakarsınız  zaten verimlide olmaz nizam.Eğer bass takılıcaksa anfi şart 1000w jbl gerçek rms si bile 250 w tır.Kapı kolonlarınıda yine anfi olmak şartı ile component set alınıp (Bas tiz set) güçlendirilebilir.Orjinal ses sistemi güzel ama basları ve tizleri yüksek seviyede fazla ses açıldığında  zamanla patlatıyor yada cızırtı yapmaya başlıyor.

bass için lafım yok ama mevcut olanları daha kaliteli ve verimli olanlarla değişebilir dediğin gibi yaparak

Yunus EMRE

« Yanıtla #6 : 02 Haziran 2011, 18:03:34 »
kapı kolonlarını compenent set taktığımızda damı anfi almamız sart ? ( bas tiz setten kastınız takacağımız kolon yine kapı kolonunun yerine takılacak dimi midd takımındanmı bahsediyoruz ?

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #7 : 02 Haziran 2011, 18:52:10 »
Evet kıvanc eğer kaliteli mid takım alırsan anfi şart yoksa niye değiştiriyosunki.Yani anfinin amacı o zaten kolonların kendi performanslarını duyman için anfi takman lazım.Beni şuan idare ediyor bana asıl necvox un navigasyonlu tv destekli teybi gerek geri görüş kamerası birde süper aracımın iç konsolunda tek eksigim bu.

« Yanıtla #8 : 03 Haziran 2011, 08:27:49 »
anladımmm o zaman küçük bi anfi olacak sanırım mid takımı için..4 kapı kolonunu söküp yerine mid takımı taksak ve amfi taksak suanki sesinden daha kaliteli ses alırız dimi ?

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #9 : 03 Haziran 2011, 09:00:49 »
kaliteli bir mid takımı alırsan kıvanç bass'a ihtiyaç bile duymassın harika ses veriyorlar

« Yanıtla #10 : 03 Haziran 2011, 12:41:36 »
o zaman hangisi kaliteli bulmak lazım mid takımını hemen alıp taktırayım :))

« Yanıtla #11 : 30 Haziran 2011, 18:29:15 »
Polonun orjinal 4 kolonunu çıkarıp yerine mid takımı taktıran varmı acaba eğer varsa çıkan kolonların çapı nedir önler kaç cm arkalar kaç cm bilen varmı acaba?

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #12 : 10 Şubat 2012, 21:29:21 »
hepsi 16 cm mid takımı tavsiyesi infinity modellerine bak takımı 150 ila 250 olanlardan 2 takım al ondan sonra 4 kanal bir ses anfisi tabi kabloları falan saymıyorum onun işi uzun anlayacağın ben bu işi yapıyorum ama tavsiye etmem arabanın orjinalliği bozulur çünkü kaputtan bagaja kadar sökülecek ben bile kendi arabama dokunmuyorum ama yinede tercih senin
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

« Yanıtla #13 : 10 Şubat 2012, 23:10:40 »
---
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2012, 22:06:48 Gönderen: by_burak »