Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: POLO 6R RCD 510// RNS 510//RNS 310//NECVOX 939 HD ÇÖZÜMLERİ  (Okunma sayısı 236476 defa)

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
Ynt: "NECVOX DVA-939 HD" Hakkında bilgi veya tevsiye
« Yanıtla #98 : 29 Şubat 2012, 21:21:57 »
soket yeri orjinal diye biliyorum diğer teypler gibi direk takıyosun yanlış biliyosam düzeltin
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #99 : 29 Şubat 2012, 21:23:06 »
benim rcd 510 çaldılar bende bundan almayı düşünüyorum tabi sıfırını rcd 510 aldık uygun fiyat die çalıntıydı herhalde ağlayanın malı gülene yar olmaz misali bizde çaldırdık

« Yanıtla #100 : 29 Şubat 2012, 22:17:32 »
benim rcd 510 çaldılar bende bundan almayı düşünüyorum tabi sıfırını rcd 510 aldık uygun fiyat die çalıntıydı herhalde ağlayanın malı gülene yar olmaz misali bizde çaldırdık

Evet başınıza geleni biraz önce okudum gerçekten kendi başıma gelmiş kadar üzüldüm. Alacağım ürün çalıntımı değilmi bilmiyorum ama fiyatı normal gibi geldi. İnsanların bir çok şeyden fedakarlık edip alın teriyle kazanarak aldığı bişeyi şerefsizin birinin 2 dk da çalıp gitmesi çok kötü bir olay. Allah tekrarından ve daha beterlerinden korusun tedbirimizi alıp allaha emanet ediyoruz yapacak bişey yok

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #101 : 29 Şubat 2012, 22:24:44 »
istanbuldaysanız bilirsiniz isparkın kapalı otoparkına bırakıyorum şimdi aracı 24 saat polis merkezinden izleniyo inşallah bişey olmaz dışarı bırakıyorsanız aracınızı dikkat edin derim 1 hafta olmuştu teybi alalı çaldılar camı kırdılar arabayı boydan boya çizmizşler yani en iyisi garaja bırakmak aracı yoksa benim gibi 2 aylık arabanın başına gelenlere bakın ama herşeyde vardır bir hayır ne demiş hz.mevlana bir şey olmuyorsa üsteleme ya olmaması gerektiği için olmuyordur yada daha iyisi olacağı için.Ben teybi almadan önce babam olm alma çalarlar demişti dinlemedim 1 haftada götrüdüler teybi dinleyemedim bile

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #102 : 29 Şubat 2012, 22:51:50 »
kartal ve byreplica ürünü gönül rahatlığı ile alabilirsiniz ben ürünü 2 aya yakındır kullanıyorum çok memnunum.ürünü kod gerekmektizin kullanabilirsniz.Ürünü bende sahibinden.com dan  aldım.Ürün kod istemiyor ve soketleri orjinal teyple aynı yani ürünü el beceriniz varsa direk bağlayabilirsniz.Bağlantı ile ilgili destek isterseniz yardımcı olabilrim.Çok memnunum ve dinlediğniz şarkıları klipsiz izlemeyeceksiniz bir çok formatı destekliyor ve en güzeli istediğniz filmi sd karta yada dvd cd olarak izleyebiliyorsunuz aklınıza takılan birşey olursa yardım ederim

« Yanıtla #103 : 29 Şubat 2012, 23:14:56 »
kartal ve byreplica ürünü gönül rahatlığı ile alabilirsiniz ben ürünü 2 aya yakındır kullanıyorum çok memnunum.ürünü kod gerekmektizin kullanabilirsniz.Ürünü bende sahibinden.com dan  aldım.Ürün kod istemiyor ve soketleri orjinal teyple aynı yani ürünü el beceriniz varsa direk bağlayabilirsniz.Bağlantı ile ilgili destek isterseniz yardımcı olabilrim.Çok memnunum ve dinlediğniz şarkıları klipsiz izlemeyeceksiniz bir çok formatı destekliyor ve en güzeli istediğniz filmi sd karta yada dvd cd olarak izleyebiliyorsunuz aklınıza takılan birşey olursa yardım ederim

TwinCept ilgin için çok teşekürler yarın alacağım sanki tabi kredi kartı sürpriz yapmazsa :) Bir kaç yerde radyo cızırtısından bahsetmişler varmı öyle bir sıkıntı

« Yanıtla #104 : 29 Şubat 2012, 23:16:37 »
arkadaslar bende for-x var oda süper ama biraz pahaliydi, arka kamera dahil 2250 tl ama onuda kesinlikle tavsiye ederim hersey 10 numara. tek eksigi sesli komut olmamasi bluetooth telefon icin

http://www.for-x.com.tr/#/volkswagen/
« Son Düzenleme: 29 Şubat 2012, 23:25:44 Gönderen: halil_eroglu »

« Yanıtla #105 : 29 Şubat 2012, 23:20:12 »
istanbuldaysanız bilirsiniz isparkın kapalı otoparkına bırakıyorum şimdi aracı 24 saat polis merkezinden izleniyo inşallah bişey olmaz dışarı bırakıyorsanız aracınızı dikkat edin derim 1 hafta olmuştu teybi alalı çaldılar camı kırdılar arabayı boydan boya çizmizşler yani en iyisi garaja bırakmak aracı yoksa benim gibi 2 aylık arabanın başına gelenlere bakın ama herşeyde vardır bir hayır ne demiş hz.mevlana bir şey olmuyorsa üsteleme ya olmaması gerektiği için olmuyordur yada daha iyisi olacağı için.Ben teybi almadan önce babam olm alma çalarlar demişti dinlemedim 1 haftada götrüdüler teybi dinleyemedim bile

Dostum kendi başıma gelmiş kadar etkilendim bu durumdan umarım o şerefsizler cezasını çeker Allah yanlarına bırakmaz. Cam filmlerimi yeni söktürmüştüm tekrar film mi çektirsem diye düşünüyorum bu sefer de police amcalarla yeniden papaz olucaz

« Yanıtla #106 : 29 Şubat 2012, 23:20:41 »
arkadaslar bende for-x var oda süper ama biraz pahaliydi, arka kamera dahil 2250 tl ama onuda kesinlikle tavsiye ederim hersey 10 numara. tek eksigi sesli komut olmamasi bluetooth telefon icin

Jantlarla takasa girelim mi :D  :D

« Yanıtla #107 : 29 Şubat 2012, 23:28:20 »

By halil_eroglu1976 at 2012-02-29

:)))) multi media polo oldu benimki :)

jant sart oldu

« Yanıtla #108 : 29 Şubat 2012, 23:34:31 »

By halil_eroglu1976 at 2012-02-29

:)))) multi media polo oldu benimki :)

jant sart oldu

Abi bi gün buluşmak lazım seninle :) bu arada yeni jantı aldık biz fena oldu sana o janttan takalım

« Yanıtla #109 : 29 Şubat 2012, 23:35:41 »
resim varmi  :p

« Yanıtla #110 : 29 Şubat 2012, 23:41:13 »
harbi süper olmus , ama ben hala 4 numaradan yanayim :) bunlar ne kadar kardesim ???

« Yanıtla #111 : 29 Şubat 2012, 23:48:04 »
eyvallah abi :))) Jantcıyla artık abi kardeş gibi olduğumuz için fiyatta yine güzellik yaptı normalde 2000 civarı.. Bu arada seni söyledim siyah polo gelirse ellerinden geleni yapacaklar benim jantları satmamamı istedi çok yakıştırmış başka jant vermicekmiş yeni modeller gelene kadar :D