Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: STOP KARARTMA HAKKINDA FİKRİ OLAN??  (Okunma sayısı 6112 defa)

STOP KARARTMA HAKKINDA FİKRİ OLAN??
« : 16 Mart 2012, 19:48:29 »
Merhaba arkadaşlar stop karartma yapmak istiyorum fakat film çekilerek değil başka hangi yöntemlerle nerede nasıl yapılıyor yaptıran ettiren arakdaşlar varsa yardımcı olabilir mi? teşekkürler

Ynt: STOP KARARTMA HAKKINDA FİKRİ OLAN??
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2012, 19:49:13 »
tuna biz seninle bu konuyu konuştuk diye hatırlıyorum git filmciye 2 numara film çektir :D sıkılınca sök at :D

« Yanıtla #2 : 16 Mart 2012, 20:04:40 »
kemal filmciye gittim konuştum tanıdığımda bi usta yaparım diyo.. ama yok güneşte rengi solar güneşte bırakma fazla yıkatma arabayı film atar çizilir akar kokar:d dedim kalsn:d orjinal karartma stop yapmışlar ya çok güzel o ton:d bazıları bildiğin kap kara oluyo o güzel olmuyor:d

« Yanıtla #3 : 16 Mart 2012, 20:07:18 »
güneşte rengi solar ne demek ya :D çizilir ne demek ya :D camlara çekilen kaliteli filmden çektir üstüne işçiliği güzel olursa bence sıkıntı cıkarmaz

« Yanıtla #4 : 16 Mart 2012, 20:08:30 »
kemal filmciye gittim konuştum tanıdığımda bi usta yaparım diyo.. ama yok güneşte rengi solar güneşte bırakma fazla yıkatma arabayı film atar çizilir akar kokar:d dedim kalsn:d orjinal karartma stop yapmışlar ya çok güzel o ton:d bazıları bildiğin kap kara oluyo o güzel olmuyor:d

filmi cekmek isteyen sanki pek ugrasmak istememis gibime geldi :D
bende bi ara siyah folyolu kullandim defalarca yikattik kendim de yikadim yazlikta otoparkin ustu acikti 1 ay orda günesin altinda kaldi hicbisey olmadi sökerkende isitmadan sökmek imkansiz durumdaydi :D
« Son Düzenleme: 16 Mart 2012, 20:09:21 Gönderen: alper19 »

« Yanıtla #5 : 16 Mart 2012, 20:09:59 »
tabi ya 616 lira ona vereceğine 20 30 liraya film çektir 580 lira kardasın :D beyin bedava :D

Çevrimdışı rsb

« Yanıtla #6 : 16 Mart 2012, 20:11:47 »
arkadaşlar film falan boşverin böyle şeyleri ... far ve stoplar için transparan folyo var .. %90 ışık geçirgenliğine sahip güzel ve kolay şekil verilebilen ( bi fön makinasıyla çok rahat ve kolayca yapılıyor ) reklamcılardan temin edilebilen bir malzemedir ... fiyat konusuna gelicek olursak metresi 10-15 tl arasında ... en açık gri folyoyu alın işinizi görür ( tam bi smoke havası veriyo )  DİKKAT EDİN ; bazı uyanık ve ticaretle alakası olmayan insafsız kişilikler metresini 40-50 tl civarlarına satmaya kalkıyo bu hususta dikkatli vede bilgili olun metresi en fazla 10-15 tl aralıgında  ...

Çevrimdışı rsb

« Yanıtla #7 : 16 Mart 2012, 20:13:28 »
he bu arada  eger malzemeyi bulmaktan ve uygulamaktan yana endişen varsa ,  istanbul avrupa yakasında  güngörende ikamet ediyorum buraya gelirsen elimden geldigince yardımcı olurum .. farlarım ve folyolarımın yapımı  buna tavan folyosuda dahil  ben ve siteden tatar nickli kuzenim beraber yaptık  ha bide  metalcil var onuda unutmamak lazım :)

« Yanıtla #8 : 18 Mart 2012, 13:14:08 »
arkadaşlar film falan boşverin böyle şeyleri ... far ve stoplar için transparan folyo var .. %90 ışık geçirgenliğine sahip güzel ve kolay şekil verilebilen ( bi fön makinasıyla çok rahat ve kolayca yapılıyor ) reklamcılardan temin edilebilen bir malzemedir ... fiyat konusuna gelicek olursak metresi 10-15 tl arasında ... en açık gri folyoyu alın işinizi görür ( tam bi smoke havası veriyo )  DİKKAT EDİN ; bazı uyanık ve ticaretle alakası olmayan insafsız kişilikler metresini 40-50 tl civarlarına satmaya kalkıyo bu hususta dikkatli vede bilgili olun metresi en fazla 10-15 tl aralıgında  ...
transparan bende kullandım golf de arka stoplarda gayet güzel yani çok memnun kalmıştım arka iki stop 10 tl ye çektirdim bazen tanzikden atiyodu ve ya çatlama oluyodu  ama olsun hemen gidip yeniden çektiriyodum :)