Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 6R Kullanıcılarının Dikkatine!!!  (Okunma sayısı 29094 defa)

Ynt: Polo 6R Kullanıcılarının Dikkatine!!!
« Yanıtla #14 : 03 Mart 2011, 23:41:45 »
%100 doğru. kımse ılgılenmıyor. doğuştakı tüm yerlerı gezdım maslaktakı. seat audı vw.  makarasına butun araclara bındım . hıc kısme bakmıyor bıle.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #15 : 04 Mart 2011, 00:38:40 »
İstanbulda yaşayanlara Allah sabır versin..tekirdağda yetkili servis yada showroom a ayak attiğinzda ilgi odağı oluyorsunuz.Aracımı bakıma göturup bıraktığımda  sehirmerkezine kadar servisle bırakıp servisle alıyorlar.Hayatımda ilk defa maslak doğuş a araç expertizine araba göstermeye gittim böylie bir ilgisizlik görmedim.Yoğunluk kalabalık rezillik diz boyu koşkoca merkez servisi maslakta otopark güvenlikçileri beni yönlendirdi.Allah sabır versin öyle yoğunluk ve kalabalıkta aracımla ne kadar ilgilenecekler merak konusu..

« Yanıtla #16 : 04 Mart 2011, 10:25:16 »
İstanbulda yaşayanlara Allah sabır versin..tekirdağda yetkili servis yada showroom a ayak attiğinzda ilgi odağı oluyorsunuz.Aracımı bakıma göturup bıraktığımda  sehirmerkezine kadar servisle bırakıp servisle alıyorlar.Hayatımda ilk defa maslak doğuş a araç expertizine araba göstermeye gittim böylie bir ilgisizlik görmedim.Yoğunluk kalabalık rezillik diz boyu koşkoca merkez servisi maslakta otopark güvenlikçileri beni yönlendirdi.Allah sabır versin öyle yoğunluk ve kalabalıkta aracımla ne kadar ilgilenecekler merak konusu..

aynen fethiye,dede servise gidince hemen herkes ilgileniyor.zaten yarısı tanıdık.çay kahve falan hatta bi ara yemek vaktinde gitmiştim ısrar ile yemek yicez falan yaptılar..fethiye başaran vw bu işi iyi yapıyor.kücük sorunlarda cafeteryasında hersey free gidip çayını kahveni gazeteni okuyorsun falan valla bilmiyorum da istanbuldakiler cok şanssızmış demekki..allah sabır versin sizlere..

« Yanıtla #17 : 04 Mart 2011, 17:49:44 »
E ben bir de Ankara'dayım. Demek İstanbul'da olsak tamamen bittik.

Mailime cevap yok bakalım hala 2 gün oldu >:(
1.6 Polo TDI Comfortline 2010

« Yanıtla #18 : 20 Mayıs 2011, 10:42:27 »
merhaba arkadaşlar
Beninde başıma b olay geldi 05.05.11 aldım polo'mu bir gün önce gittim vw elis k.maraş liste değişecek diye araba satmadılar. Doğuş'a mail attım günün şartları öyle gerektirmiş deddiler.Almanya ya mail atsam ne olu acaba
Saygılar