Gönderen Konu: POLO 6R KRONİK SORUNLARI  (Okunma sayısı 49884 defa)

Çevrimdışı marseille

• Profili Görüntüle
Ynt: POLO yol sesi.
« Yanıtla #56 : 12 Mart 2012, 08:56:27 »
Arkadaş bir tane comfortline almış nisan  gibi gelecek bakacağım artık onunkine.Bu arada teslimat kaç ay sonra oluyor?Birde parayı peşinmi alıyorlar yoksa aracı alırkenmi veriyorsun?
« Son Düzenleme: 12 Mart 2012, 09:02:36 Gönderen: marseille »

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 12 Mart 2012, 08:57:12 »
Comfortline'nı almamım en büyük sebeplerinden biri 1,4 ve torpidonun deri olmasıdır, ben yolda yürürken saatimin sesini duyan biriyim...
Ön gögüsten ses gelmiyor lakin, direksiyonun içindeki yer deri değil sert plastik (1,2 nin torpido malzemesi) oradan gıcır gıcır ses geliyor,  (soguktan) sağ dizen bacagın kültabağının olduğu kısmı degiyorsa ordanda gıcırtı gelir, (1,2 nin torpido malzemesi) kapıları bireyleriniz sert çarparsa genelde ön sağ kapı yerleri de sert plastik ordan da ses yapıyor... yol sesini diğer araçlara nazaran daha fazla içeriye alıyor bu kesin...hatta ben yalıtıp yapacağım 4 lastiğin çamurluklarına, onun harici arka taraftan bariz rüzgar sesi geliyor 80-90 dan sonra, plastik aksamdaki sesin tümü sogukla alakalı, yazın yoktu hiçbiri...bu yaz görecegiz... ve ben takıntım yüzünden 1,2 de o koskoca gövdeyi plasik görünce hemen vazgeçtim...bu 1,2 ile alakalı sorun değil bu benim ses korkumla alakalı !!!

Çevrimdışı marseille

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 12 Mart 2012, 09:18:12 »
O zaman Golf daha iyi bir tercih olur benim için galiba.

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 12 Mart 2012, 13:46:57 »
Golf falan bilmem ama, trendine alacaksan plastik kısımlarına bak derim...yığınla para verip plastik aksamlı olması da utanç verici bi durum...vw yaptığı kalpazanlık

Çevrimdışı rdsg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 12 Mart 2012, 17:15:52 »
ya iç kalıtesi ben aynı sanıyorum tahminimce tamam opsıyonlaya bılır ozellıklerıde
kalkıp on torpidoyu onda plastık onda degısık malzem kulanacagını samıyorum
facebook (Continental Deniz Ticaret)

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 12 Mart 2012, 20:14:05 »
ya iç kalıtesi ben aynı sanıyorum tahminimce tamam opsıyonlaya bılır ozellıklerıde
kalkıp on torpidoyu onda plastık onda degısık malzem kulanacagını samıyorum

usta tahmine falan gerek yok vwnde orjinali var...1.2 sert plastik...bizzat arkadasımın aracında gördüm

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 12 Mart 2012, 20:34:22 »
kıvanç abi gerçekten yolda yürürken saatinin tik tak sesini duyuyormusun :D

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 12 Mart 2012, 20:49:11 »
valla beyler nasıl bir sesten bahsediyosunuz bilmiyorum ama benim aracımdan tık sesi gelmiyo bundan önceki aracım doğandı belki ondan alışmışımdır bu bana sessiz geliyodur ama bu kadar konuştuktan sonra sessiz bir araba istiyosanız mercedes falan binin yani ne diyim ben trendline sahibiyim diye savunmaya geçmiyorum benim demek istediğim olay aracına gerekli bakımı yapmazsan tabikide ses gelicek ama sert plastikle yumuşağın arasında ne fark var hala anlamış değilim bu plastik aksam hareketli olsa ve araç gidersen sağa sola vurup ses yapsa o zaman haklısınız ama bu plastik aksam arabanın içinin ön gövdesi ve sabit bir şekilde duruyo nereye çarpıp ses yapabilir içindekilerden falan bahsediyosanız evet o zaman haklısınız torpidodaki malzemelerden veya küllüklerden falan
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 12 Mart 2012, 21:08:09 »
burak aracın yenı daha . daha dur dun bir bugun 2 bi 15 20 bin km sonra gör bakalım sen. bununda sebebi tüm tr nin yolları belli çukur dolu birinden kaçiym derken diğerine düşüyorsun . neden ? çünkü telekom eşiyor üstünü yama yapıyor superonlıne cılar eşiyor üstünü yama yapıyor böylece kot farkı doğuyor ve aracın bu yollarda gide gele malzeme arasında ki tutan elemanları aşındırıyor bu bir günde olmaz zamanla doğabilecek bir sonuç

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 12 Mart 2012, 21:15:20 »
burak aracın yenı daha . daha dur dun bir bugun 2 bi 15 20 bin km sonra gör bakalım sen. bununda sebebi tüm tr nin yolları belli çukur dolu birinden kaçiym derken diğerine düşüyorsun . neden ? çünkü telekom eşiyor üstünü yama yapıyor superonlıne cılar eşiyor üstünü yama yapıyor böylece kot farkı doğuyor ve aracın bu yollarda gide gele malzeme arasında ki tutan elemanları aşındırıyor bu bir günde olmaz zamanla doğabilecek bir sonuç
kemal dostum ben 20 bin kilometreyi 3 senede yapamam o yüzden hiç fark etmez borcu bitincede satar başka alırım hiç kasmam kendimi 3 ay oldu arabayı alalı daha 1500 km olmadı 1300 felan hesap et artık sen

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 12 Mart 2012, 21:20:04 »
Benim de öyle valla arabayı alalı 4 ay oldu anca 1900 2000 olacak. İstanbulda her gün arabaya bin git gel zor iş. Haftada bir veya iki gün okula gidip geliyorum

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 12 Mart 2012, 21:23:31 »
Benim de öyle valla arabayı alalı 4 ay oldu anca 1900 2000 olacak. İstanbulda her gün arabaya bin git gel zor iş. Haftada bir veya iki gün okula gidip geliyorum
hafta içi çalışıyorum çalıştığım yer 2 sokak aşağıda yürüyerek gidiyorum bi hafta sonları yıkama yağlama falan işte gezme tozma akşamları spora giderken arabayla gidiyodum ama 2 km yol arabyı çalıştır stop et çalıştır stop et çok yakıyo o yüzden artık hafta içi kolay kolay çıkarmıyorum aracı otoparktan hele bide camı kırıp teybi çaldılar iyice hevesim kaçtı

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 12 Mart 2012, 21:24:52 »
Millet sövüyo bana ulan araban var hala aylık akbil alıyosun diye :D ama o benzinin parası benim cebimden çıkıyo

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 12 Mart 2012, 21:34:10 »
valla beyler nasıl bir sesten bahsediyosunuz bilmiyorum ama benim aracımdan tık sesi gelmiyo bundan önceki aracım doğandı belki ondan alışmışımdır bu bana sessiz geliyodur ama bu kadar konuştuktan sonra sessiz bir araba istiyosanız mercedes falan binin yani ne diyim ben trendline sahibiyim diye savunmaya geçmiyorum benim demek istediğim olay aracına gerekli bakımı yapmazsan tabikide ses gelicek ama sert plastikle yumuşağın arasında ne fark var hala anlamış değilim bu plastik aksam hareketli olsa ve araç gidersen sağa sola vurup ses yapsa o zaman haklısınız ama bu plastik aksam arabanın içinin ön gövdesi ve sabit bir şekilde duruyo nereye çarpıp ses yapabilir içindekilerden falan bahsediyosanız evet o zaman haklısınız torpidodaki malzemelerden veya küllüklerden falan

kardes 1.2 yi kötüleyen yok zaten olay kemalin dediği gibi bozuk yoldan kaynaklıyor...heleki istanbulda...sen aracını kullanmazsın misal ben aracıma 9 ayda 14000 km yaptım artık ilk aldığım gibi sessiz değil...ama şöyle bi durum varki sert plastikten yapılan bir malzeme ile deriden yapılan malzemenin arasında fark var...almanyada yasasak evet 1.2i alabilirdim...ama istanbulda yasadığım ve heryer bozuk olduğu için o sert plastiğin zamanla deriden daha fazla ses yapacağını... ve böyle bir maddenin daha önce çok arabada da gıcırdadığını duyduğum için comfortline aldım...sorun plastik ve deride değil sorun yollarda...