Gönderen Konu: POLO 6R KRONİK SORUNLARI  (Okunma sayısı 49871 defa)

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
Ynt: POLO yol sesi.
« Yanıtla #42 : 11 Mart 2012, 19:30:49 »
Bu konuyu en guzel kıvanç yorumlayabilir :tamamdir

sebep ?

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 11 Mart 2012, 19:37:13 »
sebep ?
Polo ile ilgili nerden ne şekilde  ne tonla ses gelir kıvanç a sormalı master adam :sevgi:

Çevrimdışı marseille

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 11 Mart 2012, 19:44:47 »
Vallaha herkesten rice ediyorum artık.

Çevrimdışı degauss

• 2012 Polo 6R
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2012 Polo 6R
« Yanıtla #45 : 11 Mart 2012, 20:56:23 »
Düz asfalt yolda ses sorunu yok. Ancak parke taşlı ve benzeri yollarda abartılı ve tok sesli bir uğultu yankılanıyor arabanın içinde. Lasitklerle de ilgili olabilir tabi. Benim arabanın üstünde 15" Çelik jant ve Dunlop lastik var.
2000 Polo 6N2 --> 2012 Polo 6R

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 11 Mart 2012, 21:55:22 »
tabi farklı biri sert plastik diğerinin direksiyon vites topuzu el freni deri . siz vw nin sitesinden iyice araştırma yapın iki modeli veya motorları karşılaştırın farkları yazmaya ömür yetmez
dostum deri olunca ses gelmiyo plastik oluncamı ses geliyo nasıl bişey anlamadım şimdi bunu ben ayrıca insanlar comfort alıyosa bence motoru için alıyolar yoksa kimse deri direksiyon vites topuzu ve el freni için almaz o arabayı
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 11 Mart 2012, 22:01:44 »
dostum deri olunca ses gelmiyo plastik oluncamı ses geliyo nasıl bişey anlamadım şimdi bunu ben ayrıca insanlar comfort alıyosa bence motoru için alıyolar yoksa kimse deri direksiyon vites topuzu ve el freni için almaz o arabayı

yol sesinden bahsetmiyo dostum, aracın içindeki tıkırtılardan bahsediyo. etli malzeme sert plastikten daha az ses iletir.

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 11 Mart 2012, 22:05:54 »
yol sesinden bahsetmiyo dostum, aracın içindeki tıkırtılardan bahsediyo. etli malzeme sert plastikten daha az ses iletir.
hayatında kaç tane araba kullandın bilmiyorum ama aracın içindende dışındanda ses geliyosa eğer bakımsızlıktandır kardeş anladın sen zamanında bakımını yaptırmassan gevşeyen vidaları sıkmassan bisiklettende ses gelir motorsiklettende akülü arabadanda o yüzden plastik veya deri gevşek vida varsa ve devamlı engebeli arazide kullanılıyosa araba elbette vidaları gevşer ama bu vw se gevşeme süresi biraz daha uzun olabilir fark sadece budur
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

Çevrimdışı marseille

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 11 Mart 2012, 22:37:07 »
Araçların donanımlarında göğüslüğün üstündeki malzemede fark varmı yoksa sadece deri direksiyon ve vites topuzu farkımı var?

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 11 Mart 2012, 22:58:45 »
var olması lazım. göğsün üst kısmı etli gibi süngerli gibi, bastırdın mı içeri göçüyo biraz. trendde üst taraf da sert plastik sanırım

siyah kısım etli. bej kısım sert plastik
« Son Düzenleme: 11 Mart 2012, 22:58:56 Gönderen: o.bilge »

Çevrimdışı marseille

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 11 Mart 2012, 23:05:18 »
Anladım.Peki aynı durum Golf içinde varmı acaba? Bu sert plastik ve yumuşak plastik donanım bakmından.

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 11 Mart 2012, 23:32:48 »
bilmiyorum ama zannetmiyorum onların hepsinde üst taraf yumuşaktır. golfte bazı şeyler standart. 6 airbag ön arka disk frenler dijital klima vb.

Çevrimdışı 34YZ087

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 11 Mart 2012, 23:55:24 »
2008 model polom trendline di göğüs bölgesi tamamen plastık idi ve cukura gırınce bariz plastık sesi geliyordu suan 2011 var özgüürn dediği gibi etli plastık cok az ses yapıyor eskısıne göre benımkınde arabanın içindeki gereksiz herseyı toparlayın sesin %50 si kesilir zaten cok rahatsız ediyorsa teypin sesini acmak kesın cözüm:)
polo 6R 2011-34yz087 yeşilköy

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 12 Mart 2012, 01:20:51 »
hayatında kaç tane araba kullandın bilmiyorum ama aracın içindende dışındanda ses geliyosa eğer bakımsızlıktandır kardeş anladın sen zamanında bakımını yaptırmassan gevşeyen vidaları sıkmassan bisiklettende ses gelir motorsiklettende akülü arabadanda o yüzden plastik veya deri gevşek vida varsa ve devamlı engebeli arazide kullanılıyosa araba elbette vidaları gevşer ama bu vw se gevşeme süresi biraz daha uzun olabilir fark sadece budur

trendline kullanmadığım için özellikle onun hakkında yorum yapmadım. plastiğin çeşidi elbette ki etkiler ses yalıtımı. kuru plastik ile etli plastiğin içeri aldığı ses, çıkardığı tıkırtılar bir midir?

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 12 Mart 2012, 06:33:09 »

kimsenin zevkini bilemezsin sen aracın trend dıye ustune alınma ve savunma yapmakta zorunda degılsın sen aracınla özgür aracıyla bende aracımla mutluysam hıghlıne olsa ne yazar  ama gel gelelim ki şu da bi gerçek ki trendle comfort arasında gözle görülür işçilik farkı var