Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo gtı jant  (Okunma sayısı 9014 defa)

polo gtı jant
« : 18 Ağustos 2011, 09:07:54 »

Ynt: polo gtı jant
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2011, 18:53:06 »
Bence almasan daha iyi olur. Hem çin malı olduğu için kolay yamulup kırılabilir hemde gti özentisi bir görünüm sergiler :p

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2011, 19:19:25 »
Bence almasan daha iyi olur. Hem çin malı olduğu için kolay yamulup kırılabilir hemde gti özentisi bir görünüm sergiler :p

Ben şimdi özentimi oluyorum cem ?

« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2011, 19:29:38 »
Ben şimdi özentimi oluyorum cem ?
bence çok yakışmış, beğendim.

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2011, 19:48:16 »
Replika jantlar hakknda hep balans tutmaz kırılır çıkırlır densede kullanıma bağlı olarak farklılık gösterır ebat çok önemli siz zatem 15" jant alıyorsunuz  ebat çok uçuk bir ölçü değil.Örnek  vericek olursak bende replica kullanıyorum  orjinal satıyorlarda benmi almıyorum yok org yok gitsen vw yetkili servisine ona bile sıra verirler .Ben mart ayından berı kullanıyorum  rot balanscı  arkadasımda cok  aldıgımdan berı bır kere balans ayarı yaptırdım oda sıfır takılırken hıc sorun yaşamadım gayet memnunum tabiki 16" oldugundan dolayı.16'' jant ile 19'' jant replikası aynı baskıyı emmez.16'' jantta lastik yanakları geniş olur çukurda esner , jant daha az baskı görür.Bu ebat  18" 19" olsa yanak  ölçüleri dardır jant baskıyı daha fazla görür bundan dolayı 18" 19'' jantın daha sağlam bir yapıya sahip olması gerekir .işte o zaman org bi jant bakabilirsiniz ölçüleriniz gereginden büyük.Ama siz ilanda 15" janttn bahsediyorsunuz yanak kalınlıgı bellı olacak replika janta göre çok riskli bir ölçünüz olmayacak bence güzel  ben 16" sıkıntısız hala kullanmaktayım.

« Yanıtla #5 : 19 Ağustos 2011, 08:57:36 »
Replika jantlar hakknda hep balans tutmaz kırılır çıkırlır densede kullanıma bağlı olarak farklılık gösterır ebat çok önemli siz zatem 15" jant alıyorsunuz  ebat çok uçuk bir ölçü değil.Örnek  vericek olursak bende replica kullanıyorum  orjinal satıyorlarda benmi almıyorum yok org yok gitsen vw yetkili servisine ona bile sıra verirler .Ben mart ayından berı kullanıyorum  rot balanscı  arkadasımda cok  aldıgımdan berı bır kere balans ayarı yaptırdım oda sıfır takılırken hıc sorun yaşamadım gayet memnunum tabiki 16" oldugundan dolayı.16'' jant ile 19'' jant replikası aynı baskıyı emmez.16'' jantta lastik yanakları geniş olur çukurda esner , jant daha az baskı görür.Bu ebat  18" 19" olsa yanak  ölçüleri dardır jant baskıyı daha fazla görür bundan dolayı 18" 19'' jantın daha sağlam bir yapıya sahip olması gerekir .işte o zaman org bi jant bakabilirsiniz ölçüleriniz gereginden büyük.Ama siz ilanda 15" janttn bahsediyorsunuz yanak kalınlıgı bellı olacak replika janta göre çok riskli bir ölçünüz olmayacak bence güzel  ben 16" sıkıntısız hala kullanmaktayım.
orjinal polo gtı jantı var özön yetkili serviste samsunda istersen yardımcı olabilirim.

« Yanıtla #6 : 19 Ağustos 2011, 10:30:29 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-15-inc-gti-jantinda-sok-fiyat-sadece-500-tl-55853481/detay/
alınır mı nasıl görünüyor?
fiyat normal hocam alınabilir...15 inç 500 lira- 16 inç 600 lira
inç çi ne kadar arttırırsan 100 lira daha fazla verirsin....
sen bu jantları orjinal lastiğin üstünde kullanıcaksın galiba,o yüzden sıkıntı olacağını zannetmiyorum hatta jant taktığını anlamazsın bile
2011 VW POLO 1.4 85 hp Comfortline Şeker Beyazı
mtec 8000k xenon,philips sis led,elektronik egzoz sistemi,eibach 5 cm helezon,16 inç GTI jant