Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 6R Kapı Eşiği  (Okunma sayısı 8574 defa)

Polo 6R Kapı Eşiği
« : 23 Ağustos 2011, 21:55:43 »
internetten almış olduğum kapı eşiklerini aracıma uyguladım.

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
Ynt: Polo 6R Kapı Eşiği
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2011, 01:03:19 »
güzel durmuş. ama daha şekilli bişe olaymış iyi olurmuş vw  felan yazaymış :D:D kız arkadaşmın topuklu ayakkabısı oydu benim arabanında  :D bana da lazm :D
GTD

« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2011, 09:34:47 »
kaça aldın link atarmısın bizde alalım güzel olmus :)

« Yanıtla #3 : 24 Ağustos 2011, 17:16:11 »
s dizayn diye bir firmadan iletişime geçtim. link yok.

« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2011, 18:47:15 »
güzel görünüyor güle güle kullanın umarım kısa sürede deforme veya paslanma falan olmuyordur sanırım bende benzerlerini alacağım orjinalleri biraz daha farklı ama fiyatı da öyle 300 tl civarı hatırlıyorum  :)
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2011, 18:57:15 Gönderen: bars »
Ölüm gaz pedalına basan ayakta, hayat direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise ölümüne basıp hayata tutunmaktır...

« Yanıtla #5 : 24 Ağustos 2011, 19:11:26 »
arkadaşlar poloya krom kapı çıtası yakışırmı passatlardakine benzer birşey  ::) ayrıca arka tamponun köşelerine gtı lerde ve bazılarında olduğu gibi ince kırmızı biraz şekilli ve kaliteli reflektörler yapıştırmayı düşünüyorum nasıl olur acaba 
Ölüm gaz pedalına basan ayakta, hayat direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise ölümüne basıp hayata tutunmaktır...

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2011, 22:39:23 »
arkadaşlar poloya krom kapı çıtası yakışırmı passatlardakine benzer birşey  ::) ayrıca arka tamponun köşelerine gtı lerde ve bazılarında olduğu gibi ince kırmızı biraz şekilli ve kaliteli reflektörler yapıştırmayı düşünüyorum nasıl olur acaba 

Aman diyim orjinal olmayan bi urun kullanma aracin dis gorunusunde :)
GTD

« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2011, 23:17:59 »
evet haklısın galiba benimde zaten sadece aklıma gelen bir fikirdi acaba nasıl olur diye

Çevrimdışı DAS AUTO.

• ruhunuzun iç ışığını yansıtın new PoLo büyÜkSüN
« Yanıtla #8 : 25 Ağustos 2011, 12:01:45 »
bizim tatlı mı tatlı , red kit gibi kızgın mı kızgın pololarımıza her sey yakışır    :D    onu çirkin golfler düşünsün ;)

« Yanıtla #9 : 25 Ağustos 2011, 12:23:24 »
şahsi fikrim. yazı fontu farklı olduğu için hoş durmuyor bence. logodaki ile aynı font olsa şahane olur
Araba binmek içindir..