Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Anket

Soldaki Jant mı Sağdaki Jantmı ?

Soldaki
19 (47.5%)
Sağdaki
21 (52.5%)

Toplam Oy Verenler: 40

Gönderen Konu: POLO 6R Jant Konusu (Tek Konu)  (Okunma sayısı 130022 defa)

:tamamdir

Sagdakinde karar kıldım ama suan vazgeçtim :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
abi gittim jantçıya baktım. interlagos alacaksan 16 alma bence çok küçük duruyodu. GTI 16 inçte güzel duruyodu interlagosun 16 ile 17 si yanyana durmuştu acayip fark vardı. 16" için GTI biçilmiş kaftan. olmadı onu da beğenmedin, gel sana da boavista alalım ;D
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2012, 09:51:33 Gönderen: o.bilge »

abi gittim jantçıya baktım. interlagos alacaksan 16 alma bence çok küçük duruyodu. GTI 16 inçte güzel duruyodu interlagosun 16 ile 17 si yanyana durmuştu acayip fark vardı. 16" için GTI biçilmiş kaftan. olmadı onu da beğenmedin, gel sana da boavista alalım ;D

senin jantları gördüm yakısmıs güle güle kullan, ama ben gti alacağım da ne zaman allah bilir, belki bu yazdan sonra arabayı elden çıkarabilir, eski kasa jettalardan alabilirim, diye düsünüyorum bakalım neler olacak görecegiz...bu araba çok ufak gelio niye aldım onuda bilmiyorum acıkcası...

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
senin jantları gördüm yakısmıs güle güle kullan, ama ben gti alacağım da ne zaman allah bilir, belki bu yazdan sonra arabayı elden çıkarabilir, eski kasa jettalardan alabilirim, diye düsünüyorum bakalım neler olacak görecegiz...bu araba çok ufak gelio niye aldım onuda bilmiyorum acıkcası...
hayırlısı diyelim o zaman da, sakın jettaya GTI alma. gördüm aksarayda hiç yakışmamış. caddy'e bile GTI jantı takan var. :t

650 ye nerdeymiş replika ?

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
15" istiyosanız aksarayda replikalar 600-650 lira

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
hatta zorlarsanız 16" bile alabilirsiniz 650 ye

hatta zorlarsanız 16" bile alabilirsiniz 650 ye

özgür benim bahsetteiğim 16" zaten :)

özgür olum seni kazıklamışlar :D Kıvanç abi özgür de seviniyodu 650 ye aldım 15'' +20 tl de sök taka vermiş :D özgür biraz sonra behzat ç.ye bağlayacak :D adamın tek tribi behzat ç. :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
özgür olum seni kazıklamışlar :D Kıvanç abi özgür de seviniyodu 650 ye aldım 15'' +20 tl de sök taka vermiş :D özgür biraz sonra behzat ç.ye bağlayacak :D adamın tek tribi behzat ç. :D
ne kazığı olum git 15" boavistayı bul 600e bakayım. 15 inçte 500 600 liralık jantlar taksici jantı olum zaten 3-4 çeşit jant var

ne kazığı olum git 15" boavistayı bul 600e bakayım. 15 inçte 500 600 liralık jantlar taksici jantı olum zaten 3-4 çeşit jant var

:) valla kardes ben adamların yalancısıyım 4 tane jantcıya gittim bu iki resim deki jant ve bovistalar da dahil 4 tanesini 650 ye bıraktılar, ama ben lastik alacaktım ya belki lastik alıcam diye jantta indirim yapmıs olabilirler kardesim...kafayı takma bosver sonuçta hepsi aynı meret
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2012, 17:46:51 Gönderen: kivanc2003 »

POLO 6R JANT KONUSU ( TEK KONU )
« Yanıtla #69 : 04 Nisan 2012, 21:40:23 »
Oncelikle herkese merhaba araniza yeni katildim bende artik polo 6r sahibiyim :)

Aklimda yapilcak bir suru sey var herkes gibi bende once jantlardan baslamak istedim ama bir turlu karar veremedim.

17'' takicam Gti, İnterlagos ve R janti arasinda cok kararsiz kaldim sizinde yardimlarinizla, tavsiyelerinizle umarim en kisa zamanda karar veririm :)
Simdiden cok tesekkurler..

« Son Düzenleme: 05 Nisan 2012, 09:18:07 Gönderen: TwinCept »