Gönderen Konu: polo 6r gizli özellikler paylaşalım  (Okunma sayısı 74767 defa)

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
    • Profili Görüntüle
Ynt: polo 6r gizli özellikler paylaşalım
« Yanıtla #42 : 17 Aralık 2011, 23:50:40 »
Bilmiyorum yazan varmı ama kumanda tuşunda kilit'e basılı tutunca camlar açıksa kapatıyor.. açarkende aynı şekilde açma tuşuna basılı tutunca camları açıyor.

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 18 Aralık 2011, 03:07:46 »
aynen dostum artı kontak çekmeden camları kapat yaparsan ve camlar kapanmadan anahtar cekersen yinede kapatıyor artı merkezi kilit açtın ama arabaya gelmeden işin çıktı gittin kapatmadan o yinede kapatıyor belli bi saniyeden sonra kilit vuruyor aracı kilitliyor..

bu arada servisteki eleman ya yanlış biliyor yada bu bizim arabalarda var.gecen servise gittim dedim işte soldan cekme var acaba dedim sol önde havalar inmiş olabilrmi sordum..sonra gitti geldi hepsi normal ama dedi zaten lastik havalarını gösteren gösterge ekranda yanar dedi..elime bi kitapcık verdi bak bu ışık yanar dedi..dedim bunda hava basınç göstergesi varmı dedim var dedi..ben bu kitapcıktaki sekli arabada görmedim ama eleman ya arabayı golf olarak gördü :)) yada harbiden var..bilgisi olan paylassın arkadaslar..biz bilmiyoruz nasıl bi ekranda ısık derseniz kitapcıktaki resmi foto çekip koycam..ben görmedim ama servisteki eleman var tabi dediği lastik hava basınç gösterge resmini koycam..bu konuda varsa bilgisi olan paylassın..harbi dumur olayıdır..

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 18 Aralık 2011, 03:12:32 »
2012 modellerde ve bluemotion'larda torpido'nun icerisinde var sanırım bi tuş nası kullanılıyo bilmiyorum ancak orda bişe olduğuna eminim :D
GTD

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 18 Aralık 2011, 03:20:21 »
2012 modellerde ve bluemotion'larda torpido'nun icerisinde var sanırım bi tuş nası kullanılıyo bilmiyorum ancak orda bişe olduğuna eminim :D

kanka ne var orda alien'Mi var zhehe..ben he türlü baktım gizli bölmeler var torpido gözünde artı yolcu tarafında sağ ayak yanında bi cep var gizli..başkada bişey gizli göremedim..serviste satarken bile söylememişlerdi bunları..artı bişey var kol dayama yeri seviyeli olarak kilitleniyor..bazen olmuyor ama genelde denedim seviyeli olarak kaldırrıken kilitleniyor yani sabit kalma özelliği var kol dayamanın.ben sevmedigim bi özellik aslında poloda kol dayama..neden derseniz el freni cekerken seviye kilitli olursa el freni tam çekemiyorsun...bide vites atarken biras sıkıntı oluyor..bilmem sizde nasıll

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 18 Aralık 2011, 06:10:20 »
bizim araçlarda yok zaten. =)
GTD

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 18 Aralık 2011, 07:45:42 »
Bm'ler de var lastik basınç sensörü.Torpidonun içinde ki SET! tuşu.
herhangi bir lastiğin basıncı normal değerin altına indiği anda kadran da (!) işareti çıkarak uyarıyor.
boylece havalarını kontrol ediyorsun.Set tuşu da yeni basmış oldugun havayı hafızasına alması için konulmuş.