Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo 6r gizli özellikler paylaşalım  (Okunma sayısı 74625 defa)

polo 6r gizli özellikler paylaşalım
« : 13 Mart 2011, 20:42:00 »
arkadaslar malum araçlarımız yeni..bi çok gizli özellik vardır mutlaka..mesela termometrenin 5,dereceden aşağı düşünce araç kaygan yol moduna giriyormus falan..sizinde bildiginiz gizli özellikler varmı? paylaşırsak herkes bilgilenir

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Ynt: polo 6r gizli özellikler paylaşalım
« Yanıtla #1 : 14 Mart 2011, 17:18:30 »
burada 4sayfa var buradan devam et istersen

Polo da İnce  Düşünülmüş Özellikler
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #2 : 17 Mart 2011, 02:34:12 »
torpido gözünde sağ tarafa dogru 4 tane çizgi var geniş bi işe yarıyor ama bak bak nedir anlamadım..altındada bişey geçirecek gibi bişey var kücük ayaklar gibi nedir bilen varmı?? yani klima çalışırken orası dolap görevi görüyor ama ordaki sekil yani 4 tane olan seyi çıkaramadım..çok öenmli degil ama belki bi işe yarıyordur..

« Yanıtla #3 : 28 Mart 2011, 21:08:51 »
servise gidin ve aracı bilgisayara bağlatın.üç özellik var:
-20 km hıza çıkınca otomatik kapı ve bagaj kitleme (çok faydalı) isterseniz sadece bagajı da kitletebilirisiniz.
-kapı açma tuşuna bir kez basınca sadece sürücü kapısını açma,iki kez basınca tüm kapıların açılması (kullanışlı değil)
-kapıları kitleyip veya açınca korna ile uyarma (hoş bir özellik olsa da, korna borazan gibi olduğu ve tüm mahalle geldiğimi veya gittiğimi anladığı için iptal ettirdim :))
tüm bunlar ücretsiz bir şekilde yapılıyor.

bahsettiğiniz termometrenin özelliğini bu kış kullandım. dikkatli olmaya yardımcı oluyor.
« Son Düzenleme: 28 Mart 2011, 21:09:45 Gönderen: gto »

« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2011, 00:36:15 »
gösterge panelinde bildiğiniz üzere 2 tuş var...birisi kareli olan diğeri ise 0.0/Trip...önce kareli olana 3 kere sonrada 0.0/Trip tuşuna 3 kere bastığınızda genel kilometre göstergesi dijital mph/ h hız göstergesine dönüşüyo...sadece araç durduğu zaman kilometreyi gösteriyo...bunu eski haline getirmek için tekrar aynı yöntemi yapmanız yeterli...
2011 Polo 1.4 Manuel Comfortline  '666'

« Yanıtla #5 : 13 Mayıs 2011, 13:24:17 »
birde gözüme çarpan gizli sayılabilecek bi bölme var..sağ ön yolcu tarafında sağ ayak duvar kısmında bir bölme var tutup çektiğimizde kalıp halinde yerinden çıkıyo...daha sonra araştırdığımda kılavuz da yer verilmiş fosforlu yelek koyma kısmı diye geçiyo olsa da özel saklamak istediğimiz eşyaları koyabileceğimiz bir bölüm...

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #6 : 13 Mayıs 2011, 17:52:12 »
gösterge panelinde bildiğiniz üzere 2 tuş var...birisi kareli olan diğeri ise 0.0/Trip...önce kareli olana 3 kere sonrada 0.0/Trip tuşuna 3 kere bastığınızda genel kilometre göstergesi dijital mph/ h hız göstergesine dönüşüyo...sadece araç durduğu zaman kilometreyi gösteriyo...bunu eski haline getirmek için tekrar aynı yöntemi yapmanız yeterli...
Bu çok iyimiş normal orta ekranda dijital olarak hız gösterecek!!! Akşam ilk işim denemek olacak teşekkürler

« Yanıtla #7 : 16 Mayıs 2011, 00:13:10 »
Abi denedin mi ne yaptın yorum yapmadın günlerdir :)

« Yanıtla #8 : 16 Mayıs 2011, 01:45:05 »
mil cinsinden hız olduğu için kullanışsız bence :-\

« Yanıtla #9 : 16 Mayıs 2011, 01:45:37 »
valla ben de deneyecem ilk iş yarın...ben yarın akşam yine buradan sizlerle paylaşırım arkadaşlar.

« Yanıtla #10 : 16 Mayıs 2011, 01:55:41 »
Toplam yol sayacı mile dönüşüyor da. Dijital hız göstergesi dönüşmüyor diye biliyorum.

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #11 : 16 Mayıs 2011, 09:00:53 »
Ewt denedim haftasonu hızınızı mil olarak dijital gösteriyor..Paylaşım için teşekkürler

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #12 : 29 Haziran 2011, 03:00:10 »
belki farketmeyenler vardır. bende yeni farkettm. torpido nun icinde gizli bi bölme daha var kitap logosu var altta onu yukarı cekince altı acılıo gayet geniş bi bölme. ayrıca torpidodaki o çizgiler bozuk para icin sanırsam diğer dediğin ise kalem tutacağı buyuk ihtimalle.
GTD

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #13 : 29 Haziran 2011, 09:20:25 »
belki farketmeyenler vardır. bende yeni farkettm. torpido nun icinde gizli bi bölme daha var kitap logosu var altta onu yukarı cekince altı acılıo gayet geniş bi bölme. ayrıca torpidodaki o çizgiler bozuk para icin sanırsam diğer dediğin ise kalem tutacağı buyuk ihtimalle.

ewt aracı ilk aldıgınızda evrakları ile kullanma klavuzu yani aracın kitapçığını oraya koyuyorlar. Benim aracın kitabını  o kapalı bölmesine koymuşlardı