Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 6R dikiz ayna kapak sökümü ve folyo kaplama resimli uygulama !!  (Okunma sayısı 22077 defa)

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
Ayna kolay cıkıyor, problem yok.Korkmayın yapın. Gerçi ben bügün söktüm kırmızıları. Servise girecem, garanti maranti ayağı çekmesinler iki kuruşluk şey için.  :D
kolay çıkıyor derken ayrıntılı bi anlatırmısın nasıl çıkıyor ben bi iki kere denedim ama aynayı kırarım diye gözüm kesmedi tam olarak ayna nasıl çıkıyor
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
kolay çıkıyor derken ayrıntılı bi anlatırmısın nasıl çıkıyor ben bi iki kere denedim ama aynayı kırarım diye gözüm kesmedi tam olarak ayna nasıl çıkıyor

ilk başta aynaları elektrikle içerlere ayarla. sonra zaten düz ince tornavidayı sok aynanın arkasına çek tık diye tırnagı atıyor. birden cekme kırılmaz, kırılsada 120tl yi gözden çıkar en fazla o :D
google.com > En Güncel Polo Sitesi.

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
şaka maka bir ara tamponu sökmeye niyetlenmiştim, 4 tane vida arttı geriye. tamponuda sökemedim, beceremedim. vida ihtiyacı olan varsa gönderirim  :D :D

Beyler bi anlatın yaa valla acaip yorgunum hadi tarif edin ben sabah dişciden dönüşte yaptırıyım bu işi :D

halil sezai isyannnnnnnnnnnnnnnnn :D düşte yat saat 11 oldu :D

Ben yarın bu işi halleder bilmeyene anlatırım  :bekleriz: Olmadı kazalı bi polo bulur ucuza aynaları koltukları, teybi direksiyonu allah ne verdiyse alır takarım :D

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
Umarım kıt türkçem ile açıklayıcı olmuşumdur.  :D
1
2
3
 SIRASINA UY  :D

« Son Düzenleme: 16 Nisan 2012, 23:02:10 Gönderen: n3co »

Abi benim anlamadığım nokta 2. basamakta hani büyük bir ok var ya o ayna camının değil kapı camının orayı gösteriyor ordaki plastikten mi sökücez ???

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
Abi benim anlamadığım nokta 2. basamakta hani büyük bir ok var ya o ayna camının değil kapı camının orayı gösteriyor ordaki plastikten mi sökücez ???

ayna camı tabiki :D kapı camı ile alakamız yok :D

Aynayı içe dogru ayarlıcaz ve 4. resmin okunun gösterdiği yerden tornavidayı sokup dişten cıkartıcaz demi ?

Hocam bitanesin sen :D eyvallah çok teşekkürler yarın yaparım ben bu işi

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
Aynayı içe dogru ayarlıcaz ve 4. resmin okunun gösterdiği yerden tornavidayı sokup dişten cıkartıcaz demi ?

aynen öle , kolay gele  ;)

gayet başarılı tebrikler
VW