Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 6R dikiz ayna kapak sökümü ve folyo kaplama resimli uygulama !!  (Okunma sayısı 22076 defa)

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
Ayna kapağını söküp  folyo kaplatmayı düşünen  arkadaşlar için umarım yardımcı olur

Tesekkurler,peki ayna ufak bi hareketle cikiyormu yerinden resimdeki gibi
« Son Düzenleme: 31 Mart 2012, 10:04:42 Gönderen: yagiz ali »
R 1 3 5
L  +++
    2 4

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
Tesekkurler,peki ayna ufak bi hareketle cikiyormu yerinden resimdeki gibi
Yağız uygulamayı bizzat ben yapmadım.Fakat hyundai i20 kapagını kendim kapladım aynı mantık önce ayna çıkarılıyo tırnaklı zaten.Ayna söküldükten sonra kapak alttan tırnaklı kapak çıkartılıyor.En uğraştıran kısmı aynayı geri takmak.Çünkü aynanın mekanizması hareketli yuvarlak topuzumsu bi parça hareketli olduğu için aynalar o mekanizmaya oturtması zor oluyor  :tamamdir
« Son Düzenleme: 31 Mart 2012, 10:12:06 Gönderen: TwinCept »

folyo kaplarsak aynalarda garanti dışı kalırmı ibrahim bey

Yağız uygulamayı bizzat ben yapmadım.Fakat hyundai i20 kapagını kendim kapladım aynı mantık önce ayna çıkarılıyo tırnaklı zaten.Ayna söküldükten sonra kapak alttan tırnaklı kapak çıkartılıyor.En uğraştıran kısmı aynayı geri takmak.Çünkü aynanın mekanizması hareketli yuvarlak topuzumsu bi parça hareketli olduğu için aynalar o mekanizmaya oturtması zor oluyor  :tamamdir

Teşekkürler  :saygılar
R 1 3 5
L  +++
    2 4

Çevrimdışı GermanStyle

• I♥GermanStyle
Onu kat kat olmadan yapıştırmakta beceri işi herkes yapamaz. :D
I♥GermanStyle

bu kimin polosu :D ibrahim abi sen mi yaptın

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
Teşekkürler  :saygılar
Rica ederim
folyo kaplarsak aynalarda garanti dışı kalırmı ibrahim bey
Valla heralde kurcaladığın ve dokunduğun için heran  garanti gidebilir   :D :D
bu kimin polosu :D ibrahim abi sen mi yaptın
Yok kemalcim resmler alıntı araç 1.2 zaten kapı koları siyah aynalarda siyah  ;)

sonradan da olsa farkettim senin olmadığını :) folyo çok ağırsıymış ama :D gözüm kaldı
« Son Düzenleme: 31 Mart 2012, 18:47:28 Gönderen: kemal_koker »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
dedim ibrahim abinin araba comfort değil mi diye ;D
« Son Düzenleme: 31 Mart 2012, 20:09:34 Gönderen: TwinCept »

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
dedim ibrahim abinin araba comfort değil mi diye ;D

TR 'nin sayılı comfortlarından özgürcüm ayıpsın 18 " çıkıyorum pazartesi duyurulur  ;)

TR 'nin sayılı comfortlarından özgürcüm ayıpsın 18 " çıkıyorum pazartesi duyurulur  ;)

hadi hayırlısı o zaman  ;)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
vay anam vay :o interlagos mu bbs ch mı ne olacak abi ;D azam gibi könig mi akacan

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
Ayna kolay cıkıyor, problem yok.Korkmayın yapın. Gerçi ben bügün söktüm kırmızıları. Servise girecem, garanti maranti ayağı çekmesinler iki kuruşluk şey için.  :D
google.com > En Güncel Polo Sitesi.