Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 6R Bagaj Havuzu  (Okunma sayısı 15872 defa)

Polo 6R Bagaj Havuzu
« : 16 Eylül 2010, 19:12:32 »
Bagaj Havuzu Nedir?

Bagaj havuzu otomobiliniz için özel olarak üretilmiş bir aksesuardır. Otomobilinizin bire bir bagaj ölçüsü alınarak tüm kıvrımlarıyla onu kaplayan ve kenarları ortalama dört cm yüksekliğinde olduğu için bir havuz gibi bagajınızın iç halısını tüm dış faktörlerden koruyan çok kullanışlı bir oto aksesuarıdır.

Avantajları Nelerdir?

-Bagajınıza koyduğunuz her türlü akıcı , sıvı ,tozlu , kirli eşyalarınızın ve hatta evcil hayvanlarınızın bagaj halınıza zarar vermesini engeller.
-Montaj gerektirmeyen yumuşak yapısı sayesinde rahatça bagajınıza yerleştirebilir veya çıkarabilirsiniz.
-Kaymayan kauçuk malzemeden üretilmiş olan bagaj havuzu bagajınıza koyduğunuz eşyaları tutarak bagaj içerisinde gezinmelerini engeller.
-Tüm modellerde ve bilhassa hatcback , stw ve hafif ticari karoser yapılı modellerde % 20 oranında arkadan gelen lastik ve yol sesini keser. Şık ve zariftir.
-Maliyeti bagajınızın kendi halısının maliyetinden çok daha düşük olduğu için bagajınızda meydana gelebilecek en ufak bir aksilikte dahi size çok büyük bir maddi avantaj sağlayacaktır.

Merhabalar bugün polo aracıma alt-üst set halinde bagaj havuzu aldım.

ALT KISIM

ÜST KISIM

Araca birebir uyumlu. Herhangi bir kokusu yok . Yeni Polo için almak isteyenlere tavsiye ederim.

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
Ynt: Polo 6R Bagaj Havuzu
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2010, 11:07:37 »
Güzel olmuş, güle güle kullanın, kaç paraya maloldu?
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2010, 16:35:13 »
Güzel olmuş, güle güle kullanın, kaç paraya maloldu?

teşekkür ederim öncelikle. :) toplam 100 tl ye maloldu.

« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2010, 18:05:34 »
Esnetik olarak pek beğenmedim ben  :melek:
VW

« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2010, 18:52:00 »
Esnetik olarak pek beğenmedim ben  :melek:

hocam bagajıma bişey dökülmesindense estetik olarak bozulsun daha iyi :) ancak bence estetik olarakta güzel.

« Yanıtla #5 : 04 Kasım 2010, 00:22:08 »
6n e göre varmıdır acaba

« Yanıtla #6 : 10 Kasım 2010, 17:45:55 »
6n e göre varmıdır acaba

aracınız kaç model ?

« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2010, 22:27:02 »
99 model

« Yanıtla #8 : 12 Kasım 2010, 08:08:23 »

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #9 : 12 Kasım 2010, 10:28:08 »
Arkadaşıma alacaz bundan bitane.Adamın sıfır arabası yoksa bayramda mezbahaya dönecek :)
Elden nerden alabiliriz İstanbul içinde yardımcı olursanız sevinirim.

Edti: Siz Ankara'damışsınız gerçi.Sahibinden.com da 60- TL ye gördüm birde ona bakıcam.
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2010, 10:29:45 Gönderen: Ouzoo »
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #10 : 02 Ocak 2011, 01:31:41 »

ben de aracımda şöyle bir havuz kullanıyorum :D
şaka bir yana sizinki çok güzel olmuş güle güle kullanın  :tamamdir

« Yanıtla #11 : 07 Ocak 2011, 17:19:19 »

ben de aracımda şöyle bir havuz kullanıyorum :D
şaka bir yana sizinki çok güzel olmuş güle güle kullanın  :tamamdir

teşekkürler. :)

« Yanıtla #12 : 05 Şubat 2011, 02:17:08 »
Arkadaşıma alacaz bundan bitane.Adamın sıfır arabası yoksa bayramda mezbahaya dönecek :)

Edti: Siz Ankara'damışsınız gerçi.Sahibinden.com da 60- TL ye gördüm birde ona bakıcam.

bende estetik bulmadım valla..ama tabi ihtiyaca göre iyi olmus..yani cokta aman aman almayın denilecek bi durumu yok..zaten cokta para degilmiş..

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #13 : 05 Şubat 2011, 09:25:04 »
Bence gayet hoş olmuş.Çok iyi bir ses izelasyonu olur.Bagaj kapagı ile yukarı kalkan ponzılotu bile sökünce ileri derecede yol sesi alıyor araç içerisine birde 2 kat şeklinde montaj yapılan bu bagaj havuzu muazzam derecede sesi önler.Aracıma alacağım ilk aksesuar bu olacak.Güle güle kullanın.