Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo 6r Anten.. Shark FİN ??  (Okunma sayısı 21505 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
Ynt: Polo 6r Anten.. Shark FİN ??
« Yanıtla #14 : 19 Kasım 2011, 17:25:28 »
kemal senin bu forumda görmeden diğer konuda sordum  aynı soruyu. piano black i ben istanbulda araştırdım tüm dış mat siyah olan yerler piano plack olması hatta aynaların ordaki siyahlıklarda piano black olcaktı 400 500 lira arası fiyat aldım. yapan yer işinin ehli biyerdi. gti kullanan arkadaş nerde yaptırdı nasıl yaptırdı ? düşünüyorum bende ama kısa vadede başka planlarım var uzun vadede düşünebileceğim bişey. kemal kutu içi hava filtresni kn yapıcam. ilerde param olursa dış hava filtresne geçicem ama kutu içindeki kağıt hava filtesi yerine kn koton hava filtresi kullanınca performansta değişme oluyormuş diyorlar:d denemekten zarar gelmez diyerekten siparişini verdim. bi kere alıyosun 1 milyon km garantisi var 50 bin km de bir temizliği yapılıyor değiştirme derdi yok zaten 2 3 bakımda değişen hava filtresiyle farkını kapıyor.. ben nie bu kadar çok konuşuyorum ya:d 
;D ;D
ADK

« Yanıtla #15 : 19 Kasım 2011, 17:29:36 »
antenle ilgili de bişi demeyi unuttum yav:) güzel duruyo ya ben görselciyim sd kart neyime yetmi kırk yılda bir seymen fm dinliyoruz:d onada yeter shark fin:) nasıl yaptırdın yardımcı olursan:) bide yav ben kaç aydır forumdayım bi fotoğraf yüklemeyi beceremedim :d nasıl yükleniyor yeni konu açarken yükleniyor ordan yükleyip bişeylermi yapcaz :D :D teşekkürler..

« Yanıtla #16 : 19 Kasım 2011, 22:24:17 »
kemal senin bu forumda görmeden diğer konuda sordum  aynı soruyu. piano black i ben istanbulda araştırdım tüm dış mat siyah olan yerler piano plack olması hatta aynaların ordaki siyahlıklarda piano black olcaktı 400 500 lira arası fiyat aldım. yapan yer işinin ehli biyerdi. gti kullanan arkadaş nerde yaptırdı nasıl yaptırdı ? düşünüyorum bende ama kısa vadede başka planlarım var uzun vadede düşünebileceğim bişey. kemal kutu içi hava filtresni kn yapıcam. ilerde param olursa dış hava filtresne geçicem ama kutu içindeki kağıt hava filtesi yerine kn koton hava filtresi kullanınca performansta değişme oluyormuş diyorlar:d denemekten zarar gelmez diyerekten siparişini verdim. bi kere alıyosun 1 milyon km garantisi var 50 bin km de bir temizliği yapılıyor değiştirme derdi yok zaten 2 3 bakımda değişen hava filtresiyle farkını kapıyor.. ben nie bu kadar çok konuşuyorum ya:d  

konuş Tuna konuş :D fütursuzca dök içindekileri .. 400 500 cok ve boyatacak iki yer var biri ön panjur diğeride arka tamponda ki alt kısım yeter bana baska boyanacak yer yok zaten :D

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2011, 22:42:00 Gönderen: kemal_koker »

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #17 : 19 Kasım 2011, 22:27:44 »
kemal senin bu forumda görmeden diğer konuda sordum  aynı soruyu. piano black i ben istanbulda araştırdım tüm dış mat siyah olan yerler piano plack olması hatta aynaların ordaki siyahlıklarda piano black olcaktı 400 500 lira arası fiyat aldım. yapan yer işinin ehli biyerdi. gti kullanan arkadaş nerde yaptırdı nasıl yaptırdı ? düşünüyorum bende ama kısa vadede başka planlarım var uzun vadede düşünebileceğim bişey. kemal kutu içi hava filtresni kn yapıcam. ilerde param olursa dış hava filtresne geçicem ama kutu içindeki kağıt hava filtesi yerine kn koton hava filtresi kullanınca performansta değişme oluyormuş diyorlar:d denemekten zarar gelmez diyerekten siparişini verdim. bi kere alıyosun 1 milyon km garantisi var 50 bin km de bir temizliği yapılıyor değiştirme derdi yok zaten 2 3 bakımda değişen hava filtresiyle farkını kapıyor.. ben nie bu kadar çok konuşuyorum ya:d  

KN kutu içi bende düşünüyorum siparişi nerden nasıl verdinz belirtirseniz sevinirm =)

shark fin yaptırmadm ben ya. uzun anten yerine kısasından taktırdım shark fin nası oluyo uygulaması nasıl onu da bilmiyorum.

GTD

« Yanıtla #18 : 20 Kasım 2011, 17:32:37 »
AG0463 bende kısa anten arıyorum.. nerden aldın?  shark fin aslında çok güzel duruyoda malum onuda iyi takan biyere taktırmak dediğim gibi ender takıyo oda iyi geçiriyo ama onun taktığı ürün uydulu muydulu navigasyon anteni ırt zırt görevide görüyo.. Kn hava filtresini ataşehirde golf 6 dan tanıştığım bi abimiz var birlas otoda müdür sinan abi onun dükkanı var kn nin ürünlerini sparconun ürünlerini satıyor ordan aldım. ayrıca hepsiburada da var kn hafa filtresi..
kemal aga sadece ön panjurla arkayla olur mu yav. geçen bi bmw de gördüm zaten o hayran etti kendine aynaların olduğu yerle cam çıtaları varya piano black ti araba beyaz 5.20 çıtlar aynaların olduğu böle mükemmeldi. ön panjur arkası var baya yer:d bide sanırım aracın kalması gerekiyor muş o durumda ben yaptıramam aracı bırakamam off off.. maslak oto sanayide arkadaşın dediği yere bi sormak lazım..

« Yanıtla #19 : 20 Kasım 2011, 17:50:40 »
Tuna ön panjur zaten parlak yan kapıların arasında kı yerde parlak kanımca fazlasına gerek yok. maslak oto sanayıde bıraz uzak düşer bana zaten :D

« Yanıtla #20 : 20 Kasım 2011, 21:56:38 »
valla banada uzak düşüyo istanbulda otursamda :) yapmışken tam yapmak lazım ama:) asıl benim derdim çıtlarda yapcak bişey yok:) bantlar varya acaba nasıl oluyor bi fikrin varmı?

« Yanıtla #21 : 16 Ocak 2012, 21:52:41 »
ben shark anten aldım amerikadan 11 dolara ama taktırıp taktırmamak konusunda kararsız kaldım sizce ne yapıyım

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
« Yanıtla #22 : 16 Ocak 2012, 22:17:58 »

o değilde hocam bu jantların üst kapaklarını söktüm çok değişik durdu araç :) sende bir dene isterseni, çelik olduğu belli oluyor  :sevgi:
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2012, 22:19:12 Gönderen: n3co »
google.com > En Güncel Polo Sitesi.

« Yanıtla #23 : 17 Ocak 2012, 07:07:24 »

o değilde hocam bu jantların üst kapaklarını söktüm çok değişik durdu araç :) sende bir dene isterseni, çelik olduğu belli oluyor  :sevgi:

vallahi bende söktüm ama neco hiç hoşuma gitmedi ya :/

edit: ayrıca bizim jantlarımız çelik değil alüminyum alaşım
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2012, 16:33:44 Gönderen: kemal_koker »

Çevrimdışı djvenomss

• BÜYÜKSÜN
« Yanıtla #24 : 21 Ocak 2012, 09:10:20 »
...
HAYAT POLO İLE DEVAM EDİYOR...

« Yanıtla #25 : 21 Ocak 2012, 13:38:09 »
antenle fazla oynamayın, düzgün montaj yapılmazsa dibinden su alma olasılığı var, sonra tavanım kabardı dersiniz, daha kısa bir anten belki alınabilir, shark anten görüntüyü fazla değiştiren bir uygulama değil.paranıza yazık

Çevrimdışı MasterWK

• İnş Müh.
« Yanıtla #26 : 21 Ocak 2012, 16:24:04 »
Antene dokunmadan böyle yapılırsa çok hoş olur bence, plastik geçmeli birşey.

« Son Düzenleme: 21 Ocak 2012, 16:24:57 Gönderen: MasterWK »
Otomobil özgürlüktür...

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #27 : 21 Ocak 2012, 16:50:35 »
Antene dokunmadan böyle yapılırsa çok hoş olur bence, plastik geçmeli birşey.

araba böyle olursa daha da muhteşem olur :D