Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: POLO 15.000 BAKIMI  (Okunma sayısı 4545 defa)

POLO 15.000 BAKIMI
« : 11 Kasım 2012, 18:45:52 »
Arkadaşlar polomun 15.000 bakımı yaklaştı servisin yolunu tutmama az kaldı.Yalnız benim araba lpg li, bildiğim kadarıyla volkswagen servisleri lpg li araçlarını kabul etmiyorlar.Lpg ni söktür öyle gel demişlerdi.acaba doğru mudur?Ben Kahramanmaraşta ikamet ediyorum Elis'te bu bahsettiğim uygulama geçerli midir?Ya da herhangi bir vw servisine lpg li aracını bakım için götürüp geri çevrilen arkadaşımız oldu mu ?Bakımda neler yapılıyor neleri değiştiriyorlar?Fiyatı nedir?

Ynt: POLO 15.000 BAKIMI
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2012, 22:57:01 »
Arkadaşlar polomun 15.000 bakımı yaklaştı servisin yolunu tutmama az kaldı.Yalnız benim araba lpg li, bildiğim kadarıyla volkswagen servisleri lpg li araçlarını kabul etmiyorlar.Lpg ni söktür öyle gel demişlerdi.acaba doğru mudur?Ben Kahramanmaraşta ikamet ediyorum Elis'te bu bahsettiğim uygulama geçerli midir?Ya da herhangi bir vw servisine lpg li aracını bakım için götürüp geri çevrilen arkadaşımız oldu mu ?Bakımda neler yapılıyor neleri değiştiriyorlar?Fiyatı nedir?
sadece bakım yapabilirler diye düşünüyorum bende yetkili serviste çalışıyorum ankarada

« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2012, 00:00:47 »
ben yazın kahramanmaraşta ilk bakımımı yaptırmıştım. lpg liyim zaten. sorun sıkıntı olmadı-soran bile olmadı... bakımda yağ-yağ filtresi,polen filtresi,cam suyu :) genel kontrol vs gibi işlemler yapılıyor. 370 lira gibiydi sanırım faturam...
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2012, 00:01:25 Gönderen: kayıpşehir »

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2012, 22:40:11 »
ben yazın kahramanmaraşta ilk bakımımı yaptırmıştım. lpg liyim zaten. sorun sıkıntı olmadı-soran bile olmadı... bakımda yağ-yağ filtresi,polen filtresi,cam suyu :) genel kontrol vs gibi işlemler yapılıyor. 370 lira gibiydi sanırım faturam...
banada 360 lira dediler kredi kartına taksit oluyomu acaba sormadım ama...
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

« Yanıtla #4 : 16 Kasım 2012, 20:33:47 »
ben 15000 bakımını mecburen 8900 yaptırdım 2011,de simdi araç 16000 geldi ikinci bakımı olcak aralıkta :)

« Yanıtla #5 : 16 Kasım 2012, 21:44:14 »
banada 360 lira dediler kredi kartına taksit oluyomu acaba sormadım ama...
yani olmaması için çok bir sebep yok aslında... sormak lazım tabiki :)

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
« Yanıtla #6 : 16 Kasım 2012, 22:06:10 »
yani olmaması için çok bir sebep yok aslında... sormak lazım tabiki :)
ölesine yazmıştım ama sağol yinede bugün sordum 6 taksite kadar oluyomuş ayırıca

2800 gr yağ

yağ filtresi

polen filtresi

hava filtresi

bunlar değişiyomuş ve genel olarak her yerine bakılıyormuş aldığım cevap bu pek tatmin etmedi ama olsun bu fiyata
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU