Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yıllık bakım ıcın ıstanbulda hangı servısı onerırsınız?  (Okunma sayısı 3613 defa)

arkadaslar aracımın ılk bakımı geldı garantıden cıkmaması ıcın yaptırmam gerek hangı servısı onerırısın bı kac yerınden de ses gelıo onları gostermek gerek avek ıcın nedersınız?

Ynt: yıllık bakım ıcın ıstanbulda hangı servısı onerırsınız?
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2012, 09:18:08 »
ben de önümüzdeki ay ilk bakıma götüreceğim. ben maslak doğuş oto düşünüyorum.
ama avek konusunda da iyi şeyler duydum. benim bir tanıdık vw crafter yolcu minibüsünü oraya götürüyor. onun dediğine göre çok memnun kalmış. ama ben bizzat tecrübe etmedim görmedim avek'i.
arkadaşlarımızın fikirleri belki bizi yönlendirebilir.  :tamamdir

« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2012, 00:01:30 »
acarları oneririm,onlarda çok ilgi.
retro vwgolfmk2

« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2012, 09:38:53 »
vw paşa otomotiv gaziosmanpaşa eyup usta tavsiye ederım 0212 475 35 35

« Yanıtla #4 : 25 Ağustos 2012, 15:07:57 »
ılk bakımım için haziran ayında erel oto da randevu aldım sabah 8:30.aracımı izliyeceğimi soyledim .Ona gore ayarlayacaklarını soylediler.sonra izlemek için aşşağıya indiğimde aracımın sadece bagaj kısmını gorebılıyordum(dikkatsizler). 15000 bakımını yaptırdıgım aracımı sabahın ilk saatlerınde verdım 12 de zar zor çıkarttırabildim(yavaşlar).el frenini biraz daha sıkmalarını istemiştim. çıktığımda biraz tutukluk hissettim daha sonra ses te duyunca servisi aramak durumunda kaldım(tecrubesizler).
servis ile saat 19 da erel otonun önünde bulustuk. aracın arka kampanalarını fazla sıktıkları icin yay kırılmış. aracı gerı aldılar bana ikame arac verdiler. Yine bir erel calısanı oldugunu ogrendiğim erel usta cok ilgiliydi.

benım basıma geldıgı ıcın bunu paylastım. belkı okurlar ve daha dıkkatli olurlar. birde 375 lira ödedim. (pahalılar)

« Yanıtla #5 : 26 Ağustos 2012, 03:40:04 »
eğer yakınsa size,,doğuş oto esenyurt tan ben memnunum
G T I

« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2012, 23:50:14 »
arkadaslar avekte yaptırdım bakımı sıkayetlerımın hıcbırını yapmadılar bakımı yaptılar kapılarda ses var dedım yok dedıler on takımdan takırtı gelıyo dedım bozuk yolda yok bısey dedıler parayı aldılar yolladılar oyuzden avek ı redleyın bence benden soylemesı...