Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: performans  (Okunma sayısı 9264 defa)

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
Ynt: performans
« Yanıtla #14 : 03 Ocak 2012, 00:13:56 »
çok oyro çok :D
GTD

Çevrimdışı DAS AUTO.

• ruhunuzun iç ışığını yansıtın new PoLo büyÜkSüN
« Yanıtla #15 : 03 Ocak 2012, 12:42:17 »
çok oyro çok :D

aynen azam ,  polosuna serviste abt bodkıt yapan gördüm, henüz reiger yapan görmedim fakat geçen gün sanayide sciroccoya reiger boydkıt yapılmış halini gördüm on numara olmuş,, elbette polo içinde vardır ,  çinmidir , dökme kalıp mıdır , ithal midir bi sorucam bi fiyat öğrenicem.. ;)
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2012, 12:43:34 Gönderen: DAS AUTO. »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #16 : 03 Ocak 2012, 21:46:14 »
aynen azam ,  polosuna serviste abt bodkıt yapan gördüm, henüz reiger yapan görmedim fakat geçen gün sanayide sciroccoya reiger boydkıt yapılmış halini gördüm on numara olmuş,, elbette polo içinde vardır ,  çinmidir , dökme kalıp mıdır , ithal midir bi sorucam bi fiyat öğrenicem.. ;)
rieger falan hikaye, vw için ABT bir başka :D  :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #17 : 03 Ocak 2012, 21:50:34 »
Rieger boody kit daha 2010 da uygulayan arkdaşlar var googlede aratın arkadaşlar uzayoto'da yaptırılmış fakat ben ulaşamadım henüz.Bu kasada maalesef Abt başarılı değil rieger kit kadar

« Yanıtla #18 : 10 Ocak 2012, 23:39:11 »
arkadaşlar ben bluemotiona açık hava filtresi yaptırmak istiyorum bilginiz varmı:) hazır kit yok sanırım kendimiz mi yaptrcaz paraçları alıp napcaz işte bilmeyince:d sizden yardım alayım dedim:d

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #19 : 11 Ocak 2012, 01:09:29 »
şimdi benzinli araçta motorun sesini arttırdığını düşününce blumoşına yaptırınca  arabanın sesini traktöre cevirmesin :D
GTD

« Yanıtla #20 : 11 Ocak 2012, 01:44:24 »
arkadaşlar ben bluemotiona açık hava filtresi yaptırmak istiyorum bilginiz varmı:) hazır kit yok sanırım kendimiz mi yaptrcaz paraçları alıp napcaz işte bilmeyince:d sizden yardım alayım dedim:d
Bahçelievler yayla erad tuning benim aracıma uyguladı açık hava filtresini,güzel oldu azam bilir sesini.ama benim araç 1,4.senin blue ya nasıl olur bilmem.istersen git erad tuning e yardımcı olurlar sana.
G T I

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #21 : 11 Ocak 2012, 14:42:50 »
şimdi benzinli araçta motorun sesini arttırdığını düşününce blumoşına yaptırınca  arabanın sesini traktöre cevirmesin :D
ahahahah iyi güldüm :D extrabluemotion

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #22 : 11 Ocak 2012, 20:22:13 »
=)) o da iyiymiş ekistirablumoşın :D
GTD

« Yanıtla #23 : 11 Ocak 2012, 22:28:26 »
dalga geçmeyin beya:D benm minik sıpamla:d ufak mufak:d az kaşınanı tokatlamadım:D valla pancar motorumla traktör sesi elde edebilrrm ama istiyorummm:D

Çevrimdışı MasterWK

• İnş Müh.
« Yanıtla #24 : 11 Ocak 2012, 22:35:53 »
http://www.youtube.com/watch?v=UYp79vxnERo&feature=related

videodaki gibi elektrikli testere sesine benzeyebilir :D

o değilde bizim turboların sesi ne güzel :) sanki polo değilde m3 filanmış gibi hissediyorum o an :D
Otomobil özgürlüktür...

« Yanıtla #25 : 11 Ocak 2012, 22:42:57 »
tamam tamam dediğime diyeceğime pişman ettiniz ha:D espem var bikere benim :D

Çevrimdışı MasterWK

• İnş Müh.
« Yanıtla #26 : 11 Ocak 2012, 22:47:39 »
esp yok m3 gibi yanlıyoruz  :D şaka maka bi kere yanladım yaprakta, yağmur yeni yeni başlıyordu yağmaya...
Otomobil özgürlüktür...

« Yanıtla #27 : 11 Ocak 2012, 22:58:27 »
bende yanlıyorm direksiyonu bırakıyorm kendi topluyo bana fırsat vermiyo:d