Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: park sensörü  (Okunma sayısı 5857 defa)

park sensörü
« : 19 Nisan 2012, 20:57:05 »
arkadaşlar aracıma park  sensörü taktırmak istiyorum. serviste çok pahalı dışarıda bir yerde taktıracağım. ama benim çekincem kabloları geçirirken tavan döşemesine filan zarar verirler mi. yada sadece sesli uyarı verenlerden mi taktırsam. yaptıran varsa bir yorum yapsın lütfen aklım çok bulandı.

Ynt: park sensörü
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2012, 21:31:33 »
yok mu bir bilgisi olan ya da taktıran?

« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2012, 21:49:54 »
Ben arabayi 2.el aldim ve aldigim adam disardan taktirmis herhangi bi problem yok bayadir kullaniyorum bide ufak bi gosterge var sorunsuz calisio pek bi isime yaramiyo hatta sinir ediyo dit dit diye :) ama bi problem yok disardan yaptirabilirsin tek bi sey var sensorleri boyat yani aldigim adam taktirip birakmis boyatmamis fume arabada simsiyah 4 tane nokta arkada bocek gibi cok kotu duruyo onlari boyatmakla ugrascam bide  >:(

« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2012, 21:51:57 »
benim aracım beyaz kardeşim. direk beyaz sensör alacağım ben. boya filan uğraşmayacağım yani sağol yardımın için. yani döşemede tavan kenarlarında filan kalkma yok diyorsun.

« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2012, 22:08:23 »
Bende ole bisey yok valla olsa fark ederdim :) he belki tavandan degilde baska biyerden gecirmislerdir kablolari onu bilemem ama hic bi sorun yok zaten cogu kisi yaptiriyo boyle disardan park sensorleri yani bisy olcagini zannetmem rahatlikla yaptir :)

« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2012, 22:15:12 »
sağol kardeşim çok teşekkürler

« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2012, 22:57:04 »
sağol kardeşim çok teşekkürler
Ne demek her zaman yardimci oluruz

Çevrimdışı GermanStyle

• I♥GermanStyle
« Yanıtla #7 : 20 Nisan 2012, 12:39:07 »
Benim aracımda beyaz ama park sensörünü beyaz bulamazsın ben siyah aldım taktımadan önce spreyle boyattırdım 20 dk sonra taktılar
I♥GermanStyle

« Yanıtla #8 : 20 Nisan 2012, 12:46:08 »
Tavanla ne ilgisi var anlamadım
Genelde sonradan yapılan işlemlerde kablolar kapı dibindeki yer döşemesinden gider
GT

« Yanıtla #9 : 21 Nisan 2012, 00:11:38 »
Benim aracımda beyaz ama park sensörünü beyaz bulamazsın ben siyah aldım taktımadan önce spreyle boyattırdım 20 dk sonra taktılar
beyaz çok var piyasada yaa satılıyor

« Yanıtla #10 : 21 Nisan 2012, 00:12:20 »
Tavanla ne ilgisi var anlamadım
Genelde sonradan yapılan işlemlerde kablolar kapı dibindeki yer döşemesinden gider
o zaman iyi ben tavan kenarından götürürler kabloları sanıyordum.