Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: park sensörü  (Okunma sayısı 26778 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Ynt: park sensörü
« Yanıtla #28 : 12 Ekim 2011, 23:47:07 »

amblem altına takılan gizli geri görüş kamerasının fiyatı 900 tl. Değer mi bilmiyorum karar senin.

yok onu da düşünmüyorum. kameraya gerek yok bence o kadar büyük bir araç değil polo. sadece sensör yeter.

« Yanıtla #29 : 16 Ekim 2011, 21:21:45 »
Bende 1.2tdi trendline var orjinal ön ve arka park sensörü , amblem kamera ve rns510 taktım , aracı sattım yeni aldığım 1.6 tdi dsg polo gelmeden vermem dedim . Yeni geleçek poloyada ops ve rns510 ve amblem kamera takacağım , orjinalden şaşmam
Hepsi Beyaz , Hepsi TDI , Hepsi DSG , Hepsi VW

« Yanıtla #30 : 16 Ekim 2011, 22:27:07 »
Bende 1.2tdi trendline var orjinal ön ve arka park sensörü , amblem kamera ve rns510 taktım , aracı sattım yeni aldığım 1.6 tdi dsg polo gelmeden vermem dedim . Yeni geleçek poloyada ops ve rns510 ve amblem kamera takacağım , orjinalden şaşmam
hoş oluyo aslında amblemden cıkması tabikide orjinal ama rns 510 da okey ama gece görüşü nasıl oluyo gözüküyor mu ben hiç düşünmüyorum yeni rcd 510 aldım ama?

« Yanıtla #31 : 16 Ekim 2011, 23:18:41 »
Rcd510 yeterli olabilir , gece görüşü gayet başarılı Yalnız bahsetmeyi unuttuğum geri görüş amblem kamera normalde Polo ya uygun değil orjinal vida yerleri uymuyor farklı yerlere vida taktik ve würth ile yakıştırdık , orjinali gibi oldu

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #32 : 24 Ekim 2011, 00:35:26 »
arkadaşlar bir sorum olacak. bazı araçlarda ön park sensörü var. ne işe yarar, işe yarar mı, nasıl çalışır bilen gören duyan var mı? aracında takılı olan biri var mı acaba?

« Yanıtla #33 : 24 Ekim 2011, 00:51:12 »
On park sensörü hemde çok ise yarıyor , hele Ankara gibi kalabalık bir sehirde park sıkıntısı çekilen bir sehirde yasıyorsanız ,

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #34 : 24 Ekim 2011, 00:55:57 »
On park sensörü hemde çok ise yarıyor , hele Ankara gibi kalabalık bir sehirde park sıkıntısı çekilen bir sehirde yasıyorsanız ,

nasıl kullanılıyor? mesela arka sensörler için geri vitese geçmek yeterli. ön sensörde mantık nedir?

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #35 : 24 Ekim 2011, 01:26:46 »
vitesteyken ondeki araca yaklaştığında otmeye baslıyor. mesafesi daha kısa sanırm cunki ışıklarda onunden yaya geçerse ötüyo anca. ford c-max kullanıyorum arada ordan tecrübe edindim :D
GTD

« Yanıtla #36 : 24 Ekim 2011, 09:41:29 »
devreye sokan sistem arka park sensörlerinde olduğu gibi geri vitese takıldığında arka park sensörleriyle birlikte devreye giriyor . Ancak gögüste bir düğme var . o düğmeye basarak manuel bir şekilde devreye sokabiliyorsunuz . Araç 20km hıza ulaştığında otomatik devreden çıkan sistemi isterseniz o manuel devre tuşuylada devreden çıkarabiliyorsunuz.eğer sadece ön kısmı yanaştıracağınız bir durumdaysanız manuel devreye sokuyorsunuz.Ama aracı geriye taktığınızda zaten devreye girmiş oluyor .

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #37 : 24 Ekim 2011, 10:42:54 »
devreye sokan sistem arka park sensörlerinde olduğu gibi geri vitese takıldığında arka park sensörleriyle birlikte devreye giriyor . Ancak gögüste bir düğme var . o düğmeye basarak manuel bir şekilde devreye sokabiliyorsunuz . Araç 20km hıza ulaştığında otomatik devreden çıkan sistemi isterseniz o manuel devre tuşuylada devreden çıkarabiliyorsunuz.eğer sadece ön kısmı yanaştıracağınız bir durumdaysanız manuel devreye sokuyorsunuz.Ama aracı geriye taktığınızda zaten devreye girmiş oluyor .

anlaşıldı, teşekkürler. kafamda bu da var aslında.

« Yanıtla #38 : 24 Ekim 2011, 23:31:16 »
vitesteyken ondeki araca yaklaştığında otmeye baslıyor. mesafesi daha kısa sanırm cunki ışıklarda onunden yaya geçerse ötüyo anca. ford c-max kullanıyorum arada ordan tecrübe edindim :D
onun keyfı rcd 510 la cıkar ama:)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #39 : 25 Ekim 2011, 00:39:24 »
onun keyfı rcd 510 la cıkar ama:)

Ah bir rcd510 um olsa, lalalalalayyy :D o da gelecek projelerimin arasında ancak, park sensörü ondan daha acil. Sensörü önce alacağım galiba, bu yüzden rcd510. bağlantısı olmayacak.

« Yanıtla #40 : 25 Ekim 2011, 10:43:06 »
daha yeni rcd 510 aldım buna orjinal park sensörümü lazım ekranda yansıması için bu konuda yardım lazım bana?

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #41 : 25 Ekim 2011, 11:44:20 »
daha yeni rcd 510 aldım buna orjinal park sensörümü lazım ekranda yansıması için bu konuda yardım lazım bana?
evet. ops olarak bilinen orijinal park sensörü lazım ekrana yansıması için