Gönderen Konu: polo nasıl park edilir izleyin!!!  (Okunma sayısı 9034 defa)

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
Ynt: polo nasıl park edilir izleyin!!!
« Yanıtla #14 : 03 Mart 2012, 19:47:25 »
iyi güzelde o araba nası çıkıcak ordan :?

ondekine dayanıp ileri ittiricek sonra arkadakine dayanıp onu geri ittiricek 12321321 manevra yaparak ileri geri cıkıcak :D istanbullu olarak yakıştıramadm size boyle bi soruyu :) :P
GTD

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 03 Mart 2012, 21:09:24 »
ondekine dayanıp ileri ittiricek sonra arkadakine dayanıp onu geri ittiricek 12321321 manevra yaparak ileri geri cıkıcak :D istanbullu olarak yakıştıramadm size boyle bi soruyu :) :P
valla dostum ben ilk defa avrupa arabaya biniyorum bundan önce bende 95 model doğan s vardı o olsa o arabayı her şekilde ordan çıkartırımda şimdi böle çil çil araba olunca insan kıyamıyo en azından ben kıyamıyorum seni bilemem
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 03 Mart 2012, 21:16:34 »
o bu değil de sizin araclarınızda mutlaka öyledir. arkadaş bu direksiyon hafifliği nedir böyle ya :D 2007 jettayı sürüyorum. geri poloya geçiyorum yok gibi sadece bi parmak hareketi yetiyor.elektrohidrolik ile sadece hidrolik bu kadar mı farkedermiş.

bi de arac duruyor ve motor rolanti de iken direksiyon çevirince gelen sesi duyanınız var mı ?
« Son Düzenleme: 03 Mart 2012, 21:18:44 Gönderen: kemal_koker »

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 03 Mart 2012, 21:23:53 »
valla dostum ben ilk defa avrupa arabaya biniyorum bundan önce bende 95 model doğan s vardı o olsa o arabayı her şekilde ordan çıkartırımda şimdi böle çil çil araba olunca insan kıyamıyo en azından ben kıyamıyorum seni bilemem

=) ben yapıyorum demedim zaten ama gözümün önünde bi ford taurus 2 arabanın arasına aynı şekilde girdi. :D geri geldi baktı cıkmamıslar :D aynı şekil ittire ittire cıktı :D
GTD

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 03 Mart 2012, 23:22:27 »
bizim modifiyeci enişte anlattı. bi tane adam kendisi bar işletmecisi. adamda 2011 model 320 cd var 0 km. önüne park eden adamın tamponuna küt diye geçiriyo 8,500 € masraf çıkıyo :o :-X :-X :-X :-X
« Son Düzenleme: 03 Mart 2012, 23:22:39 Gönderen: o.bilge »

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 03 Mart 2012, 23:25:07 »
o bu değil de sizin araclarınızda mutlaka öyledir. arkadaş bu direksiyon hafifliği nedir böyle ya :D 2007 jettayı sürüyorum. geri poloya geçiyorum yok gibi sadece bi parmak hareketi yetiyor.elektrohidrolik ile sadece hidrolik bu kadar mı farkedermiş.

bi de arac duruyor ve motor rolanti de iken direksiyon çevirince gelen sesi duyanınız var mı ?
evet herkes duymuştur elektrohidrolik olduğu için elektrikle çalışan yağ ponplayan bi motor var ondan ses geliyo
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU